سئو و بهینه سازی

تنها راه حضور در بازار اینترنتی امروز، طراحی سایت نیست. وب سایت شما نیاز به رتبه بالا دارد. وب سایت شما میتواند یک ابزار عالی برای بازاریابی باشد، اما تنها در صورتی که مشتریان بالقوه شما بتوانند آن را پیدا کنند. بهترین راه برای انجام اینکار، بهینه سازی موتور جستجو یا سئو است. با سرمایه گذاری در سئو میتوانید وب سایت خود را به روش هایی بهبود بخشید که به وب سایت کمک کند در موتورهای جستجو مثل گوگل برای جستجوی مربوط به محصولات یا خدمات خود، رتبه خوبی در موتورهای جستجو پیدا کند. 

خبر خوب این است که وب پن تست متخصصان بسیاری در این زمینه داشته که میتوانند با دانش بروز خود در سئو و بهینه سازی سایت و استفاده از ابزارهای بسیار خوبی که وجود دارد، اطلاعات مورد نیاز برای بهبود رتبه سئو سایت شما بدست آورند. اگر به تیم متخصص حرفه ای سئو ما اعتماد کنید و همه چیز را به ما بسپارید، برای موفقیت در سئو کاملا مجهز خواهید بود.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از سخت ترین قسمت های اجرای یک وب سایت است. نحوه رتبه بندی گوگل و سایر موتورهای جستجو به طور مداوم تغییر می کند. این بدان معنی است که اگر می خواهید از رقابت جلو باشید، مرتباً از آخرین پیشرفت های سئو استفاده می کنید. سئو برای هر مشاغلی که به صورت آنلاین فعالیت می کند مهم است، اما بسیاری متوجه نیستند که بهینه سازی موتور جستجو باید در فرایند طراحی وب قرار بگیرد و بعداً اضافه نمی شود.

 

سئو
 

سئو (SEO) چیست؟

بهینه سازی وب سایت شامل کلیه تکنیک های فنی و بازاریابی است که برای بدست آوردن ترافیک، جذب بازدید کنندگان و سپس تبدیل آنها به خریداران با استفاده از یک روش واضح تعریف شده که شامل تعدادی از اهداف از پیش تعریف شده می باشد. سئو (Search engine optimization) شامل ترکیب کلمات کلیدی مربوط به محصولات یا خدمات شما در سایت شماست، به طوری که وقتی کاربران آن دسته از کلیدواژه ها (Keywords) را در موتورهای جستجو مانند گوگل جستجو می کنند، صفحات مربوطه وب سایت شما در نتایج ظاهر می شوند.
 
وب پن تست میتواند با انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی، بهترین کلمات کلیدی صفحات شما را شناسایی کند تا مخاطبان مورد نظر شما آنها را جستجو کنند و همچنین کلمات کلیدی مورد نظر رقبای شما را هدف قرار دهد. شما میخواهید کلمات کلیدی داشته باشید که توسط مخاطب هدف شما استفاده شده و آن ها را به سمت سایت شما جذب کند، متخصصان و حرفه ای های سئو ما در اینکار به شما کمک خواهند کرد. 
 

هدف از سئو سایت چیست؟

هدف از سئو افزایش کمیت و کیفیت ترافیک ورودی به وب سایت شما است. این هم برای مصرف کننده و هم برای تجارت مفید است زیرا جستجوگران را با محتوا مرتبط می کند که بیشتر برای آنها مهم است. این بدان معنی است که مصرف کنندگان اطلاعات مورد نظر خود را بدست می آورند ، در حالی که مشاغل در معرض مستقیم مخاطبان مورد نظر خود قرار می گیرند زیرا اطلاعات مفیدی را ارائه می دهند که به جستجوگر کمک می کند تا در چرخه تعامل با مصرف کننده خود تصمیم گیری آگاهانه ای را انجام دهد.

از دیگر اهداف سئو میتوان به کاهش مدت زمانی که فرد برای جستجو نتیجه مربوطه صرف می کند اشاره کرد (بالا بردن رتبه در بین 5 رتبه اول و برتر نتایج). برای اینکه سایت شما هنگام جستجوی اطلاعات در دسترس باشد یا به عبارتی در نتایج جستجو نشان داده شوند، موتورهای جستجو باید تعیین کنند که سایت شما با ارزش است به طوری که وقتی افراد به صورت آنلاین جستجو می کنند، می توانند سایت شما را پیدا کنند. در اصل، این دلیل اصلی وجود سئو است، برای اطمینان از جذاب بودن وب سایت ها برای موتورهای جستجو.

 

 

اهمیت سئو وب سایت

وقتی کسی به دنبال چیزی است یا سوالی دارد، معمولا به موتورهای جستجو گوگل رو می آورد. روزانه میلیون ها مشتری بالقوه از آن ها استفاده می کنند. در بازار رقابتی امروز، بازاریابی سئو از همیشه مهمتر است. موتورهای جستجو روزانه به میلیون ها کاربر خدمت می کنند که به دنبال پاسخ به سؤالات خود یا راه حل برای مشکلات خود هستند. اگر یک وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین دارید، سئو می تواند به شما در گرفتن ترافیک رایگان هدفمند از موتورهای جستجو کمک کند.

چرا بهینه سازی موتور جستجو مهم است؟

اکثر کاربران موتورهای جستجو احتمالاً روی یکی از 5 پیشنهاد برتر در صفحات نتایج موتور جستجو کلیک می کنند. برای استفاده از این امر و جلب توجه بازدید کنندگان وب سایت یا مشتریان به فروشگاه اینترنتی شما، وب سایت شما باید در یکی از این موقعیت های برتر ظاهر شود.
سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نمی باشد بلکه شیوه های خوب سئو باعث بهبود تجربه کاربر و قابلیت استفاده یک وب سایت می شود.
کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و حضور در موقعیت های برتر برای کلمات کلیدی که کاربر در جستجوی آنهاست، اعتماد آن ها به وب سایت شما را افزایش می دهد.
سئو برای تبلیغ اجتماعی وب سایت شما مناسب است. افرادی که وب سایت شما را با جستجوی گوگل پیدا می کنند، بیشتر احتمال دارد که آن را در فیس بوک، توییتر یا سایر کانال های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنند.
سئو برای اجرای صحیح یک وب سایت بزرگ مهم است. وب سایت های با بیش از یک نویسنده می توانند از سئو به روش مستقیم و غیرمستقیم بهره مند شوند. سود مستقیم آنها افزایش ترافیک موتورهای جستجو است و منافع غیرمستقیم آنها داشتن یک چارچوب مشترک برای استفاده قبل از انتشار مطالب در سایت است.
سئو می تواند شما را از رقابت خارج کند. اگر دو وب سایت همان کالا را بفروشند، وب سایت بهینه سازی شده موتور جستجو به احتمال زیاد مشتری بیشتری دارد و فروش بیشتری را انجام می دهد.
 

انواع مختلف سئو سایت

4 نوع اصلی سئو و بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد، همه اینها با هدف کمک به شما در کسب بازدید بیشتر در نتایج جستجو بوجود آمده اند. تفاوت های اصلی مربوط به چگونگی نزدیک بودن تاکتیک های سئو با دستورالعمل های گوگل و اینکه در نهایت چه تاثیراتی بر تلاش های سئو شما دارد : 

سئو (SEO) چیست؟

سئو کلاه سیاه (Black hat SEO) :

سئو کلاه سیاه شما را سریعتر به جایی که میخواهید برسید میبرد. این نوع سئو معمولا هزینه کمتری دارد زیرا با مخالفت با دستورالعمل های گوگل، میانبرهای زیادی خواهید داشت. در حقیقت، بسیاری از تاکتیک های سئو کلاه سیاه به طور خاص در دستورالعمل عنوان کارهایی گفته می شود که نباید انجام دهید. در نتیجه ، این ریسک را کاهش می دهد که وب سایت شما و / یا محتوای شما در رتبه های پایین تر قرار بگیرند، از نتایج جستجو حذف شوند یا از الگوریتم طبقه بندی آن توسط گوگل به بروزرسانی بعدی منتقل شوند.

سئو کلاه سفید (White hat SEO) :

 در سئو کلاه سفید تکنیک ها در دستورالعمل های گوگل وب مستر در دسترس هستند اما معمولا اجرای آن طولانی تر بوده و هزینه بیشتری میخواهد. سئو کلاه سفید ریسک به مراتب کمتری دارد و تمایل دارد با گذشت زمان ارزش و ماندگاری رو به رشدی را فراهم کنید. بسیاری از شرکتهای مشهور سئو و بازاریابی محتوا از ابزارها و تکنیک های سئو کلاه سفید استفاده می کنند.

سئو کلاه خاکستری (Gray hat SEO) :

سئو کلاه خاکستری بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه قرار دارد. به این صورت که تاکتیک های آن به طور مشخص در دستورالعمل های گوگل مشخص نشده اند.

 

چرا تجارت من به سئو نیاز دارد؟

 1. جستجوی ارگانیک قابل مشاهده تر، جذاب تر و نتیجه ترافیک بیشتر است
 2. جستجوی ارگانیک اصلی ترین تولید کننده ترافیک وب سایت ها است که 51٪ از کل ترافیک را به خود اختصاص می دهد.
 3.  تصمیمات خرید با موتورهای جستجو شروع می شود : شاخص تأثیر دیجیتالی نشان داده است که 89٪ از مصرف کنندگان از موتورهای جستجو برای آگاهی از تصمیمات خرید استفاده می کنند. برای خرید آنلاین و آفلاین، جستجوی اولیه با موتورهای جستجو شروع می شود.
 4.  سئو منجر به تبدیل های بیشتر می شود : سئو منجر به ورودی های بیشتری می شود تا 8 برابر بیشتر از سایر راه های بازاریابی و فروش، بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل می کند.

 

خدمات سئو سایت در وب پن تست

 • دیجیتال مارکتینگ
 • آنالیز و تحلیل سایت
 • سئو سایت خبری
 • بهینه سازی لینک های داخلی
 • تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری
 •  سئو on page/off page
 • بهینه سازی شبکه های اجتماعی
 • افزایش بازدیدکنندگان
 • ادوردز
 • مدیریت محتوا 
 •  جستجوی کلمه کلیدی
 • لینک سازی
 • سئو محلی
 • سئو سایت فروشگاهی
 • بازاریابی ایمیلی و پیامک

 

سئو سایت
بیشتر بخوانید

تعرفه سئو وب سایت در وب پن تست

اگر میخواهید ترافیک وب سایت را افزایش دهید، به مشتریان بیشتری دست یابید و تبدیل ها را افزایش دهید، بهینه سازی موتور جستجو یا سئو میتواند کمک کند. وقتی نوبت به انتخاب شرکت سئو میرسد ، اجرای استراتژی های سئو امری بسیار مهم میباشد، به احتمال زیاد میخواهید بدانید که چقدر هزینه دارد. در ادامه ما چند پکیج محبوب و پرطرفدار شرکت خود را برای شما قرار دادیم. اگر میخواهید اطلاعات بیشتر کسب کنید، با شماره تلفن های ما تماس بگیرید. 

 

.:: پکیج های سئو ::.

سوالات متداول درباره سئو و بهینه سازی سایت

در اینجا پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد سئو آورده شده است :

چرا به سئو نیاز داریم؟

ایجاد معماری قوی سایت و فراهم کردن ناوبری روشن به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا سایت شما را به سرعت و به راحتی ایندکس کنند. همچنین مهم تر این است که بازدیدکنندگان تجربه خوبی در استفاده از سایت شما داشته باشند و دوباره بخواهند به وب سایت شما برگردند. شایان ذکر است که گوگل توجه بیشتری به تجربه کاربر می کند.
آیا وب سایت من به سئو حرفه ای نیاز دارد؟
همه وب سایت ها از سئو بهره مند می شوند. رویکردهای زیادی وجود دارد که یک شرکت میتواند برای بهبود دسترسی آنلاین خود به آنها اقدام کند، با این حال، یک استراتژی سئو برنامه ریزی شده دیجیتال به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا می کند. برای اطلاع از نحوه افزایش ترافیک در سایت خود و بهبود وضعیت کلی و عملکرد رتبه بندی وب سایت خود، با متخصصان ما تماس بگیرید.

هزینه SEO چقدر است؟

سئو بسته به اینکه چه کسی خدمات را ارائه می دهد می تواند در قیمت بسیار متفاوت باشد و به همین دلیل اختلاف قیمت زیادی وجود دارد. شرکت هایی که سئو را با قیمت های بسیار پایین ارائه می دهند، معمولاً تمایل دارند از تکنیک های «سئو کلاه سیاه» استفاده کنند یا از استراتژی نادرست سئو استفاده کنند، که منجر به مجازات ها، کاهش ترافیک و اسپم برای صاحبان مشاغل می شود.

از زمانی که سئو را شروع کنیم، چقدر طول می کشد تا رتبه بدست آوریم؟

سئو یک استراتژی یک شبه نیست. چند ماه اول اختصاص به بروز رسانی در سایت شما و انتظار برای عنکبوت موتور جستجو برای گشت و گذار در وب سایت شما و ایندکس کردن تغییرات می یابد. بسته به وب سایت شما، میزان کار مورد نیاز و فرکانس عنکبوت موتورهای جستجو، به طور معمول 3 تا 9 ماه طول می کشد تا شاهد رتبه های جدید باشید. 

 

چه مدت طول می کشد تا شاهد افزایش ترافیک باشیم؟

ترافیک به طور معمول نتیجه مستقیم افزایش رتبه هاست. پس از افزایش رتبه بندی، شروع به افزایش تدریجی در ترافیک وب سایت خود خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که رتبه های جدید و ترافیک ها لحظه ای نیستند، چند ماه طول می کشد تا به بروز رسانی های لازم را انجام داده و قبل از شروع کار خود ایندکس کنید.

 

چرا باید سئو را پس از کسب رتبه های خوب ادامه دهم؟

رسیدن به رتبه بندی بالا تنها نیمی از نبرد است. از آنجایی که موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تکامل و بروز رسانی الگوریتم های خود هستند، رتبه بندی شما میتواند روز به روز متفاوت باشد. حفظ رتبه های فعلی به همان اندازه کسب رتبه های جدید مهم است. تحقیقات مداوم، به روزرسانی ها و آزمایش های مداوم برای برای نگه داشتن رتبه بندی URL در موقعیت های برتر مورد نیاز است. قطع سئو بعد از کسب رتبه بندی، منجر به از دست رفتن رتبه بندی نسبتا سریع می شود. 

نمیتوان فقط لینک خرید؟

اگرچه ایجاد لینک می تواند جنبه مهمی از سئو باشد اما لینک های خریداری شده از وب سایت های اسپم یا سایت های مربوطه در واقع می توانند به جای کمک، به رتبه بندی شما آسیب برساند. موتورهای جستجو دائماً به دنبال لینک هایی مانند اینها هستند. در حقیقت، به روزرسانی های الگوریتم سری «پنگوئن» گوگل در درجه اول به سمت جریمه سایت هایی که لینک های غیرطبیعی از طریق طرح های تبادل لینک و خرید لینک ها یا لینک از سایت های اسپم دارند، هدایت می شوند. بازگشت از مجازات خرید لینک آسان نیست و می تواند منجر به خسارات قابل توجهی در ترافیک شود.

آیا میتوانید رتبه های من را تضمین کنید؟

آژانس های سئو اخلاقا نمیتوانند چیزی را تضمین کنند که قادر به کنترل آنها نباشند. به هیچ وجه نمیتوان چنین چیزی را در رابطه با رتبه بندی ها تضمین کرد چرا که موتورهای جستجو مدام در حال تغییر و تحول هستند. همچنین مراقب شرکت هایی باشید که ادعا می کنند رابطه خاصی با گوگل دارند یا اینکه میتوانند گوگل را برای تامین رتبه بندی، اولویت بندی کنند.

 

آیا میتوانم سایتم را خودم سئو کنم؟

در رابطه با پاسخ به این سوال میتوان گفت بعد از گذراندن دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ، بله! میتوانید به راحتی سایت خود را خودتان سئو کنید. 

آهن فروش

سلام
راستشو بخوایید من تعریف مجموعه شما رو خیلی شنیدم از بقیه،درخواست سئو سایت داشتم
لطفا تماس بگیرید با بنده

26 آبان 1400
محسن حساس

درخواست قیمت اجرای سئوی سایت و افزایش سرعت سایت

18 اردیبهشت 1399
..آخرین مقالات..
طراحی سایت

تبلیغات همسان چیست؟ آشنایی کامل با تبلیغ نیتیو

حتما تابه‌حال برایتان پیش آمده است که برای کسب اطلاعات درباره یک موضوع مانند ارزهای دیجیتال وارد یک سایت می‌شوید، اما انواع تبلیغات از خواص انبه گرفته تا فروش کاغذ دیواری در چپ و راست محتوای موردنظرتان خودنمایی می‌کنند. طبیعتا کسی که برای آشنایی با ارزهای دیجیتال وارد یک سایت می‌شود، تمایلی به مطالعه چنین مباحث بی‌ربطی ندارد. به همین خاطر است که تب...

16
02 بهمن 1401
طراحی سایت

web3 چیست؟ آشنایی با جدیدترین نسل اینترنت جهان!

تصور کنید در دنیایی زندگی می‌کنیم که اینترنت تحت کنترل هیچ نهادی نیست و می‌توانیم بدون دغدغه کنترل شدن، در فضای وب جست‌و‌جو کنیم. اینترنتی که با استفاده از هوش مصنوعی همه درخواست‌های متنی، صوتی و تصویری شما را هوشمندانه درک کرده و مخاطب را در کمترین زمان به نتیجه دل‌خواه می‎‌رساند. این موارد ویژگی‌های web3 یا همان نسل سوم اینترنت جهان هستند. در این...

20
01 بهمن 1401
طراحی سایت

مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار CRM چیست؟

«اگر مردم باور داشته باشند که ارزش‌های مشترکی با یک شرکت دارند، به برند وفادار خواهند ماند.» این جمله از هوارد شولتز، مدیر افسانه‌ای استارباکس، راز موفقیت این برند معروف را نمایان می‌سازد. مدیریت ارتباط با مشتری همان مفهومی است که معروف‌ترین برندهای جهان به آن آگاه هستند. حتما برایتان سوال پیش آمده است که CRM چیست؟ در این مقاله به این سوال مهم پاسخ...

18
27 دی 1401