طراحی سایت

طراحی سایت در تهران

 

وب پن تست پیشرو در طراحی وب سایت


فروشگاه آنلاین و کسب و کار خود را به صورت آنلاین با یک وب سایت حرفه ای وارد رقابت بزرگ اینترنتی امروز کنید. با وب پن تست میتوانید هر ایده را به واقعیت تبدیل کنید.

 

طراحی سایت

 

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیزی بیشتر از ترتیب رنگ ها، فونت ها و عناصر در صفحه است. طراحی سایت بر نحوه درک بازدیدکنندگان از نام تجاری و تجارت شما تاثیر می گذارد. یک حضور قدرتمند آنلاین باعث ایجاد اعتماد در مخاطبان شما می شود و به شما این امکان را می دهد که سایت خود را از همه افراد متمایز کنید. وب پن تست میتوانید با ابزارها و آموزش های مختلف میتواند وب سایتی برای شما طراحی کند که سبک شما را فارغ از تجارت و یا برند تجاری شما تعریف می کند.

اهمیت طراحی وب سایت

وقتی بازدیدکنندگان به وب سایت شما میرسند، تازه شروع ماجراست. تعیین چگونگی تعامل آن ها با وبسایت به همان اندازه مهم است که وب سایت شما زیبا به نظر برسد. یک وب سایت کاربردی درک مثبتی از برند شما در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد و بر موقعیت رتبه سایت شما از نظر سئو (بهینه سازی موتور جستجو) تأثیر می گذارد. طراحی وب سایت با در نظر داشتن تجربه کاربری کاربر، تأثیر بسزایی در نحوه رتبه بندی موتورهای جستجوگر مانند گوگل دارد.

انواع طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

برای تمام شرکت ها و موسسه ها واجب است که برای معرفی شرکت، محصولات، خدمات و کالاهای خود یک وب سایت شرکتی حرفه ای ایجاد نمایند. با داشتن وب سایت، شما یک ابزار بازاریابی بسیار قدرتمند خواهید داشت تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه بخشید.

 

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از بهترین راه ها برای پیشرفت مشاغل فروشگاهی، طراحی سایت است. طراحی سایت فروشگاهی بهترین راه حل برای گسترش و توسعه تجارت و کسب و کار شماست. امروزه این فروشگاه اینترنتی است که به شما امکان توسعه و گسترش کسب و کار میدهد. شما با طراحی سایت فروشگاهی، محدودیت های زمانی و مکانی را برای مشتریان خود از بین میبرید و همین ویژگی باعث محبوبیت شما بین مخاطبانتان خواهد شد. طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصصی ترین طراحی ها بوده که وب پن تست تاکنون موفق به راه اندازی و توسعه بیش از صدها وب سایت فروشگاهی موفق بوده است. برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی به صفحه نمونه کارهای فروشگاهی ما مراجعه کنید.

 

طراحی سایت خبری

در این دوره مدرن، تقریبا همه برندها به عنوان یک رسانه عالی برای بازاریابی و رشد تجارت به اینترنت روی می آورند. بنابراین طراحی سایت خبری برای اعضای مشغول به فعالیت در این صنعت امری ضروری می باشد. وب سایت های خبری فقط به اخبار محدود نشده و میتوان از آن به عنوان مکانی برای تبلیغات و کسب درآمد استفاده کرد. معمولا وب سایت های خبری ترافیک بسیار بالایی از طرف کاربران داشته و به همین خاطر به سرورهای قدرتمند احتیاج دارند. سرورهای وب پن تست میتواند به صورت نامحدود ترافیک مورد نظر شما را ارائه داده و پاسخگوی نیاز شما باشد ، برای مشاهده تعرفه هاست به هاست وب پن تست مراجعه نمایید.

 

طراحی سایت سازمانی

در نگاه اول شاید فکر کنید طراحی وب سایت های سازمانی کمی خشک با گرافیک نه چندان بالا باشند. وب پن تست برای شما یک وب سایت سازمانی جذاب و با گرافیک بالا طراحی خواهد کرد تا بتوانید در جذب مشتریان و مخاطبان خود برتر باشید.

 

طراحی سایت آگهی و نیازمندی

تبلیغات همیشه یکی از مشاغل بزرگ بوده است. اما این تبلیغات به یک وب سایت نیاز دارند تا دیده شوند. بهترین وب سایت برای تبلیغات و کسب درآمد از طریق آن، طراحی سایت آگهی و نیازمندی است. وب سایت های تبلیغاتی یکی از پردرآمد ترین وب سایت های این روزها هستند. معمولا وب سایت آگهی و نیازمندی دو نوع کاربر آگهی دهنده و بازدیدکننده آگهی دارد. اینگونه وب سایت ها براساس نیازها و استراتژی های یک کارفرما میتواند برای شما درآمد زا باشد به عنوان مثال با درصد از فروش آگهی، ویژه کردن آگهی، فوری کردن آگهی و ... . در واقع طراحی سایت آگهی، نیازمندی و تبلیغاتی همگی یک معنا دارند. تیم وب پن تست تاکنون وب سایت های بسیاری در موضوع آگهی و نیازمندی طراحی و بهینه سازی کرده است که تعدادی از آنها در قسمت نمونه کارها قابل مشاهده است.

 

طراحی حرفه ای قالب

بیش از 500 قالب وب سایت کاملا قابل تنظیم وجود دارد تا بتوانید ویژگی های اساسی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. طرحی را که دوست دارید انتخاب کنید و هر آنچه را که میخواهید برای خودتان تغییر دهید.

 

طراحی سایت ریسپانسیو یا بهینه شده برای هر دستگاه (Mobile Friendly)

وب سایت شما بر اساس استاندارد های جهانی برای دستگاه های مختلف بهینه سازی می شود تا از نظر ظاهری در هر دستگاه خوب به نظر برسند. در این بهینه سازی فرقی نمی کند با چه دستگاهی و با چه سایز و اندازه ای وارد وب سایت شده اید، وب سایت با توجه به سایز و اندازه نمایشگر دستگاه انعطاف پذیر خواهد بود. 

طراحی سایت ریسپانسیو

 

ابزارهای حرفه ای بازاریابی برای تبلیغ سایت شما

پست های جذاب را در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید، فیلم های تبلیغاتی جذاب بسازید و کمپین های بازاریابی ایمیل جذاب بسازید که برای جذب مشتری به سایت شما طراحی شده است. همه این ویژگی های حرفه ای با وب سایت وب پن تست در دسترس شما هستند.

 

هاست ایمن و مطمئن برای تکمیل حضور آنلاین شما

هنگامی که وب سایت شما توسط طراحان حرفه ای ما طراحی شد، به محض کلیک روی انتشار، به صورت رایگان میزبان می شود. با طراحی سایت در وب پن تست تا 500 مگابایت فضای هاست رایگان برای وب سایت شما در نظر گرفته می شود. فضای ذخیره سازی بیشتر، به معنای فضای بیشتر برای تصاویر، فیلم ها و فایل های موسیقی است که وب سایت طراحی شده شما را زنده نگه می دارند.

 

تجزیه و تحلیل در طراحی سایت

بیاموزید که ترافیک وب سایت شما از کجا می آید، بازدیدکنندگان شما به دنبال چه چیزی هستند، و چگونه آنها از طریق ابزارهای تجزیه و تحلیلی ما با محتوا یا محصولات شما ارتباط برقرار می کنند.

  1. بینش مخاطبان : اطلاعات مربوط بازدیدکنندگان وب سایت، از جمله موقعیت های جغرافیایی و مسیر سایت.
  2. محتوای محبوب و قوی : اطلاعاتی را که بازدیدکنندگان شما با اکثر آنها ارتباط برقرار می کنند، پیدا کنید.
  3. محصولات برتر : محصولات پرفروش خود را درآمد و واحدهای فروخته شده در معرض نمایش قرار دهید.

سؤالات متداول درباره طراحی سایت

یک جواب مشخص برای این سوال وجود ندارد. طراحی وب سایت براساس نیازهای هر پروژه جداگانه نقل می شود. هر وب سایت به اجزای مختلفی احتیاج دارد. ما سوالات زیادی راجع به وبسایت شما خواهیم پرسید ، نیازهای شما را ارزیابی می کنیم و سپس بر اساس آن هزینه طراحی سایت و زمان را اعلام می کنیم.وب پن تست دو راه برای ایجاد وب سایت شما پیشنهاد میدهد. اولین راه انجام طراحی سایت اختصاصی برای شماست. طبیعی است که در طراحی اختصاصی هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک cms یا سایت ساز میباشد که از طریق آن می‌توانید هزینه را کاهش دهید.

به طور متوسط، طراحی و توسعه یک وب سایت معمولی بین 2 تا 8 هفته طول می کشد. اما سرعت هر پروژه توسط هر مشتری تعیین می شود. چه مقدار دیتا را میتوانید در مراحل اولیه ارائه دهد، حجم پروژه و ... همه اینها بر سرعت تکمیل وبسایت تاثیر میگذارد. نیازهای عملکردی نیز ممکن است نقشی در این سرعت تکمیل داشته باشند، سایتهای پیچیده تر زمان بیشتری را برای توسعه می طلبند.

خیر! ما در سراسر کشور این امکان را داریم که به روش‌های مختلف با مشتری در ارتباط باشیم و جلسه‌های آنلاین برگذار میکنیم. همچنین میتوانید با تیم ما از راه دور نیز هماهنگی های لازم را انجام دهید.

بله! شما میتوانید خود کنترل و مدیریت وب سایت را به دست گیرید و آموزش‌های لازم را در زمان تحویل وب سایت بصورت حضوری و فایل ویدیویی تحویل خواهید گرفت و میتوانید به تنهایی آن را مدیریت کنید. ما مجموعه ای از آموزش های ویدیویی جامع را برای شما فراهم خواهیم کرد تا به شما در یادگیری کنترل و مدیریت سایت کمک کند، همچنین یک جلسه آموزشی را برای شما فراهم می کنیم تا در مسیر خود قرار بگیرید.

کاملا! داشتن یک وب سایت ریسپانسیو برای موبایل مهمترین ویژگی یک وب سایت است! ما سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم وب سایت شما در دستگاه های مختلف عالی به نظر می رسد.

معمولا خود شما! شما متخصص تجارت خود هستید، بنابراین معمولا بهتر است که از طرف شما باشد. اگر به کمک نیاز دارید، ما یک نویسنده در تیم خود داریم که میتواند با هزینه اضافی به نوشتن مطالب اصلی برای وب سایت شما کمک کند.

یک وب سایت سفارشی میتواند یک سرمایه گذاری بزرگ باشد و اما همه مشاغل بودجه شما را ندارند. ما یک پکیج ارزان قیمت را ارائه میدهیم که به شما کمک می کند با یک وب سایت خوب به سرعت کسب وکار اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.

ما فقط به اندازه یک ایمیل دور هستیم! ما اینجا هستیم تا به شما در کنترل و مدیریت کردن وب سایت خود کمک کنیم و بعد از راه اندازی وب سایت ناپدید نمی شویم. میتوانید مطمئن باشید که تا هر زمان که بخواهید از وب سایت شما پشتیبانی خواهیم کرد.

 

شرکت طراحی سایت وب پن تست سالهاست که در حوزه طراحی سایت فعالیت کرده و با سابقه درخشان خود جایگاه و از همه تر اعتماد بسیار خوبی از سمت مخاطبان و مشتریان خود کسب کرده است. وب پن تست تاکنون تمام وب سایت هایی که طراحی کرده کاملا سفارشی، ریسپانسیو و براساس نیازهای مشتری بوده است. شرکت ما در زمینه های مختلف فروشگاهی، شرکتی، خبری، حقوقی، پزشکی، سازمانی و ... خدمات ارائه خواهد داد. مشاوران ما به صورت رایگان به شما مشاوره طراحی سایت و سئو خواهند داد. همچنین بهینه سازی سئو نیز برای افزایش رتبه وب سایت نیز از دیگر خدمات ویژه شرکت طراحی سایت وب پن تست می باشد که با هزینه بسیار مناسب به مشتریان تعلق میگیرد.

 

 

طراحی سایت تهران

ما یک شرکت طراحی وب سایت در تهران هستیم. تیم ما متشکل از تعدادی جوان با استعداد در زمینه طراحی سایت، گرافیست های هنرمند، نویسندگان محتوا، برنامه نویسان و کارشناسان بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ و کارشناسان سئو میباشد، با اعتماد به این تیم پر استعداد همواره تولید محصولات جدید و مشتریان جدید موفق به رشد و توسعه برند خود خواهند شد. تیم ما میتواند به شما در رسیدن به مخاطبان مورد نظر خود کمک کرده و در مسیر و هدف خود موفق شوید. تیم بازاریابی دیجیتال مارکتینگ وب پن تست متخصص در بهینه سازی موتور جستجو، شبکه های اجتماعی، پرداخت به ازای هر کلیک و تبلیغات کلیکی و ... است! در وب پن تست علاقه ما ارائه طرح های نوآورانه و کاربردی برای وب سایت‌های شما است که باعث رشد کسب و کار شما می شود. برای آگاهی بیشتر از خدمات ما به شما و همچنین آشنایی با مجموعه و متخصصان حرفه ای ما میتوانید به شرکت طراحی سایت ما در تهران سر بزنید. همچنین اگر تهران ساکن نیستید، نگران نباشید! چرا که وب پن تست از راه دور نیز میتواند خواسته های شما را برآورده کند.امیدواریم که شما وب پن تست را به عنوان شرکت طراحی سایت خود انتخاب کنید.

..آخرین مقالات..
طراحی سایت

تبلیغات همسان چیست؟ آشنایی کامل با تبلیغ نیتیو

حتما تابه‌حال برایتان پیش آمده است که برای کسب اطلاعات درباره یک موضوع مانند ارزهای دیجیتال وارد یک سایت می‌شوید، اما انواع تبلیغات از خواص انبه گرفته تا فروش کاغذ دیواری در چپ و راست محتوای موردنظرتان خودنمایی می‌کنند. طبیعتا کسی که برای آشنایی با ارزهای دیجیتال وارد یک سایت می‌شود، تمایلی به مطالعه چنین مباحث بی‌ربطی ندارد. به همین خاطر است که تب...

16
02 بهمن 1401
طراحی سایت

web3 چیست؟ آشنایی با جدیدترین نسل اینترنت جهان!

تصور کنید در دنیایی زندگی می‌کنیم که اینترنت تحت کنترل هیچ نهادی نیست و می‌توانیم بدون دغدغه کنترل شدن، در فضای وب جست‌و‌جو کنیم. اینترنتی که با استفاده از هوش مصنوعی همه درخواست‌های متنی، صوتی و تصویری شما را هوشمندانه درک کرده و مخاطب را در کمترین زمان به نتیجه دل‌خواه می‎‌رساند. این موارد ویژگی‌های web3 یا همان نسل سوم اینترنت جهان هستند. در این...

20
01 بهمن 1401
طراحی سایت

مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار CRM چیست؟

«اگر مردم باور داشته باشند که ارزش‌های مشترکی با یک شرکت دارند، به برند وفادار خواهند ماند.» این جمله از هوارد شولتز، مدیر افسانه‌ای استارباکس، راز موفقیت این برند معروف را نمایان می‌سازد. مدیریت ارتباط با مشتری همان مفهومی است که معروف‌ترین برندهای جهان به آن آگاه هستند. حتما برایتان سوال پیش آمده است که CRM چیست؟ در این مقاله به این سوال مهم پاسخ...

18
27 دی 1401