آموزش بهینه سازی تصاویر برای وب سایت

طراحی سایت

..آموزش بهینه سازی تصاویر برای وب سایت..
طراحی سایت

آموزش بهینه سازی تصاویر برای وب سایت

به سایت دهکده وب خوش آمدید ما در این مقاله قصد داریم آموزش هایی را در اختیار شما قرار دهیم تا به وسیله آنها بتوانید بهینه سازی تصویر سایتتان را انجام دهید خیلی ها می گویند که یک تصویر به اندازه هزار کلمه ارزش دارد و این یکی از دلایلی است که تصویر در تجارت الکترونیک مهم است . بدون اینکه مشتری بتواند محصول را لمس کند انتخاب می کند ، برای درک رنگ ، کیفیت و داستان محصول به شدت به تصاویر تکیه می کنند.

با توجه به این اهمیت در تجارت الکترونیک شما باید تصاویر خود را با کیفیت بالا انتخاب کنید تصاویر با کیفیت بالا می توانند حجم بالایی را داشته باشند و باعث کندی سایت شما شوند. ما برای حل این مشکل شما را راهنمایی می کنیم تا تصاویر با کفیت بالا را در سایت خود قرار داده تا باعث کاهش کیفیت سایت شما نشوند و شما با کاهش بازدید کنند و در نهایت کاهش فروش خود مواجه نشوید بخاطر سرعت پایین سایت و سئو سایت خود را حفظ کنید

آموزش بهینه سازی تصاویر در تجارت الکترونیک

در تجارت الکترونیک ، هنگام ذخیره تصویر برای سایت خود ، باید به تعادل خوبی که بین کیفیت تصویر و اندازه پرونده وجود دارد دقت کنید و حتما این تعامل را داشته باشد . ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور می توانید این کار را انجام دهید

بعضی از فروشندگان این طور فکر می کنند که میتوانند از محصولات خود عکس بگیرند و در سایت خود به اشتراک بگذارند اما این بسیار اشتباه است و باید بگوییم که این کار را انجام ندهند اگر سوالات زیر سوال شما نیز هست چاره ای جز اندوختن دانش ندارید باید تکنیک آن را بیاموزید این آموزش برای شما است.

 1. هیچ اطلاعی از بهینه سازی تصاویر خود ندارید ؟
 2. می خواهید آنها را بهینه سازی کنید ؟
 3. سرعت سایت خودو سئو آن را حفظ کنید ؟
 4. اگر سایت شما دارای هزاران تصویر است ؟
 5. هنوز ساخت فروشگاه آنلاین خود را شروع نکرده اید ؟
 آموزش

آماده بهینه سازی تصاویر خود هستید؟

برای انجام بهینه سازی تصاویر خود ابتدا باید نکات زیر را به یاد داشته باشید

نوع فایل تصویر

هو پرونده ای نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد و شناخت و نگه داشتن این موارد در هنگام ذخیره تصویر بسیار مهم است. تعداد فایل هایی که وجو دارد 3 نوع هستند که می خواهیم برای صرفه جویی در تصاویر بهینه شده در وب ، روی آنها تمرکز کنیم:

 1. GIF
 2. JPG
 3. PNG

کار با JPGS

JPG ها نوعی از تصاویر هستند که JPEG نیز شناخته می شوند این نوع تصاویر محبوب ترین نوع فایل برای تصاویر در وب است. JPG ها برای عکس یا تصاویر پیچیده ای که حاوی تعداد زیادی رنگ ، سایه ها ، شیب ها یا الگوهای پیچیده هستند مناسب هستند. JPG ها این نوع تصاویر را به خوبی مدیریت می کنند زیرا JPG ها یک پالت رنگی عظیم برای کار با آنها دارند.

علاوه بر این JPG ها می توانند د رهر جایی ذخیره شوند در کیفیت بالا ، با کیفیت پایین تفاوتی برای آنها ندارد . این به شما امکان می دهد دقیقاً همانطور که می خواهید تعادل کیفیت و اندازه پرونده را تنظیم و ذخیره کنید

استفاده از پرونده برای کارآفرینان تجارت الکترونیکی

JPEG ها محبوب ترین قالب پرونده آنلاین هستند و معمولاً برای موارد زیر استفاده می شوند

 1. تصاویر محصول
 2. عکس ها
 3. آگهی ها
 4. تصاویر قهرمان
 5. صفحه اصلی

چگونگی کار با PNGS

PNG ها یکی دیگر از فرمت های رایج آنلاین هستند. در Adobe Photoshop ، شما می توانید PNG ها را به عنوان PNG-8 یا PNG-24 ذخیره کنید. این نوع از تصاویر را هنگام دنلود در اینترنت پس زمینه ای شطرنجی رنگ دارند و شما باید پسوند آنها را از PNG به JPEG تبدیل کنید تا پس زمینه آنها به سفید یک دست یا رنگ خود بدون شطرنج تبدیل شوند

تصاویر

PNG-8 یک پالت رنگی بسیار محدود با 256 رنگ دارد. در حالی که اندازه تصویر کوچکتر است ، این نوع گزینه مناسبی برای تصاویر پیچیده نخواهد بود.
PNG-24 بهتر به نظر می رسد برای تصاویر پیچیده تر تصویری با کیفیت بسیار بالاتری ارائه می دهد اما به قیمت اندازه پرونده بزرگتر ارائه می شود.
مهمتر از همه ، PNG ها می توانند شفافیت را کنترل کنند. این یکی از بزرگترین نقاط تمایز بین PNG و JPEG است.

استفاده از Case for کارآفرینان تجارت الکترونیک

PNG ها همه جا استفاده نمی شوند و معمولاً برای آرم ها استفاده می شوند…زیرا کیفیت بالایی دارند و می توانند شفافیت را کنترل کنند. PNG ها به خوبی برای آرم ها کار می کند…زیرا آرم ها تقریبا همیشه به شفافیت نیاز دارند ، به احتمال زیاد شما می خواهید که کیفیت بالایی داشته باشد و به دلیل اینکه آرم ها بخش کوچکی از سایت شما هستند به طور کلی اندازه پرونده هنوز ناچیز است.

کار با GIF ها

GIF از سالها پیش دارای محبوبیت است و این محبوبیت را امروزه از دست نداده است…اما هنوز هم گزینه ای برای اندازه های کوچک در تصاویر که فقط چند رنگ را نیاز دارد مفید هستند تقریباً مانند PNG-8 ، پرونده های GIF فقط به 256 رنگ محدود می شوند. به همین دلیل ، هرگز نباید از GIF برای عکس های محصول استفاده شود.
از Case for کارآفرینان تجارت الکترونیکی استفاده کنیدGIF ها می توانند برای آرم ها استفاده شوند اما به دلیل رنگ محدود آنها…در اکثر موارد استفاده در تجارت الکترونیکی محبوب نیستند.

ذخیره تصاویر به درستی

ذخیره

همانطور که قبلا گفتیم تصاویر برزرگتر برای بارگزاری نیاز به زمان بیشتری دارند و باعث کند شدن سایت می شوند برای اینکه بهتر متوجه شوید باید این را بدانید که ما بیشتر به ابعاد پرونده اشاره داریم نه به ابعاد تصویریعنی مقدار KB ، MB ، GB و غیره. با توجه به اینکه 47٪ کاربران انتظار دارند یک صفحه وب در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شود و 40 شود. ٪ از صفحهای که بیش از 3 ثانیه برای بارگیری بیشتر باشد ، رها خواهند کرد ، مهم است که تصاویر شما به اندازه کافی کوچک باشند تا بدانیم سرعت سایت شما به خاطر آنها پایین نخواهد آمد

سه کار وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی تصاویر خود برای فروشگاه آنلاین خود انجام دهید:

صرفه جویی در ابعاد مناسب

شما باید تصویر را در فتوشاپ باز کنید و 100٪ آن را مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد هنگام ذخیره تصویر برای وب ، تصویر را در اندازه دقیقی که در مانیتور رایانه نمایش داده می شود ، مشاهده کنید.

آموزش بهینه سازی ذخیره تصاویر برای وب

می توان بدون کاهش چشمگیر کیفیت تصاویر ، اندازه پرونده را کاهش داد… روش مورد علاقه ما در کاهش اندازه پرونده بدون کاهش چشمگیر کیفیت تصویر ، استفاده از عملکرد “ذخیره برای وب” است.
تصویر خود را در فتوشاپ باز کنید و به File> Export> Save for Web (Legacy) بروید…. پنجره ای ظاهر می شود که به شما امکان می دهد کیفیت صادرات خود را انتخاب کنید. …ما می دانیم که کیفیت 60 کار بهتر است زیرا سایز پرونده را به زیر یک مگابایت پایین می آورد… تفاوت قابل توجهی در کیفیت مشاهده نمی شود.

عکسهای COMPRESS را برای وب

برنامه های فشرده سازی تصویر ساده ترین روش برای کاهش اندازه پرونده تصاویر است…این نوع ابزارها داده های پنهان موجود در پرونده تصویر را مانند پروفایل های اضافی رنگی و ابرداده (مانند مکان جابجایی محل عکس گرفتن) که لازم نیست حذف می کنند…این ابزارها روشی سریع و آسان برای کاهش اندازه پرونده ها بدون از دست دادن کیفیت تصویر ارائه می دهند.

برنامه ها و خدمات فشرده سازی تصویر

 • ImageOptim
 • ShortPixel
 • TinyJPG
 • TinyPNG
 • Compressor.io
 • کراکن
 • ImageOptimizer
 • Crush Pics (Shopify App)
 • مینیفر (برنامه Shopify)

210
2020-07-19 06:49:53
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22771
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

8448
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

7212
27 آذر 1398