آموزش پورتال کاربران آی وحید

طراحی سایت

..آموزش پورتال کاربران آی وحید..
طراحی سایت

آموزش پورتال کاربران آی وحید

پورتال کاربران آی وحید به منظور راحتی بیشتر شما عزیزان جهت استفاده از خدمات ایجاد شد. با توجه به اضافه شدن بخش های جدید به آی وحید لازم دانستیم که موارد و نکات لازم در آی پورتال را یادآور شویم.

ثبت نام در آی پورتال

آی پورتال با هدف راحتی مشتری، نظم دادن به پروژه ها ، دریافت سریع تر فاکتور، انجام وارسال تیکت ایجاد شده است. بنابراین اگر پروژه ای را می خواهید استارت بزنید، دوره جدید آموزشی را شروع کنید یا برای موراد دیگر احتیاج است که در آی پورتال ثبت نام خودتان را انجام دهید.

تیم آی وحید تا جایی که ممکن است روند ثبت نام را ساده کرده تا سریع و راحت تر بتوانید به اهداف خود برسید.

فرم ورود به پورتال آی وحید
فرم ورود

در صورتی که هنوز در آی وحید ثبت نام نکردید بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا وارد قسمت ثبت نام شوید.

ثبت نام پورتال آی وحید
فرم ثبت نام

در بخش ثبت نام نیاز است که نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید. بعد از درج اطلاعات خود کلید ثبت نام را بزنید.
پس از ثبت نام یک کد تایید به تلفن همراه شما ارسال شود.

در صورتی که صفحه بسته شد یا دکمه بازگشت را زدید، با درج دوباره تلفن همراه (بدون نیاز به ثبت نام دوباره) کدجدیدی برای شما ارسال می شود که می توانید وارد پورتال شوید.

فرم ورود کد تایید پورتال آی وحید
زمان وارد کردن کد 4 رقمی تایید جهت ورود

شما 1 دقیقه فرصت دارید تا کد ارسال شده را وارد کنید پس درصورتی که زمان را از دست دادید بار دیگر شماره موبایل خود را وارد کنید.

داشبورد

بعد از اینکه کد ارسال شده را درج کردید بر روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد پورتال شوید.

داشبورد تعداد پروژه های و تیکت های دیده نشده را در حالت کلی به شما نشان می دهد و برای بررسی تیکت و پروژه ها باید وارد بخش های دیگری شوید.

پروژه ها

زمانی که شما از طریق پیش فاکتور، در آی وحید سفارشی را تعریف می کنید، به صورت خودکار پروژه ای در سیستم طراحی می شود.

بخش پروژه های پورتال آی وحید
بخش مدیریت پروژه ها

روش دیگری که برای ایجاد پروژه وجود دارد، ثبت نام در آی وحید وسپس ایجاد پروژه جدید است. نهایتا پروژه های ایجاد شده شما مستقیما برای بخش مدیریت ارسال می شود تا بررسی شوند.

اضافه کردن پروژه در پورتال آی وحید
فرم ایجاد پروژه

همان طور که مشاهده می کنید نوع پروژه ، پیش فاکتور، قرارداد به سادگی قابل مشاهده است وهمچنین امکان شروعی بررسی و حذف پروژه وجود دارد.

فاکتورها

فاکتورها با هدف سادگی کار مشتری ایجاد می شوند. موارد پرداختی بر اساس سفارش و همه مواردی که در سایت انجام شده برای مشتریان ارسال می شود.

 درصورت بروز مشکل، موارد و سفارشات جدید به فاکتورها اضافه و ارسال می شوند تا مشکلی برای کاربران بوجود نیاید.

بخش نمایش فاکتور های پورتال آی وحید
بخش نمایش فاکتور ها

فاکتور های صادر شده برای مشتری مواردی چون عنوان، کاربر، پروژه ، مبلغ ، وضعیت مشخص شده است. در ستون عملیات می توانید، فاکتور خود را مشاهده کنید و یا سرپرست پروژه در صورت تغییرات آن را اصطلاح و ویرایش کند.

تیکت ها

تیکت ها از طرف مشتری بر اساس نیاز جدید یا رفع خطاهای قبلی ارسال می شوند. هدف از تیکت ها ارتباط سریع مشتری با فردی است که مسئولیت پروژه شما را به عهده دارد تا بدون هیچ تماسی در اسرع وقت موارد شما انجام شود.

بخش نمایش تیکت های کاربر در پورتال آی وحید
بخش تیکت ها

تیکت ها کمک می کند تا بتوانید پیگیری دقیق تری از پروژه های خود داشته باشید و در نهایت با اتمام پروژه تمام موارد انجام شده مکتوب بماند و راحت تر بتوانید موارد قبلی را مشاهده کنید.

افزودن تیکت در پورتال آی وحید
فرم ایجاد تیکت جدید

در ستون عملیات امکان مشاهده تیکت و افزودن کارشناس برای مدیر پروژه وجود دارد و می توانید تیکت جدیدی ایجاد کنید و درخواست جدیدی برای مدیر پروژه ارسال کنید.

گزارش خطا

گزارش خطا برای رفع خطا و مشکلات سیستم پورتال است. پس زمانی که به مشکلی در پورتال برخوردید یا خطایی در سیستم رخ داده، می توانید در قسمت گزارش خطا پیشنهادات و انتقادات خود را وارد کنید.

ارسال گزارش خطا در پورتال آی وحید
فرم ارسال گزارش خطا جهت بهبود پورتال

در این قسمت نیاز است تا نام بخشی که در آن خطا اتفاق افتاده یا سمت گزارش خطا، توضیح مختصری از علت احتمالی خطا ، زمان آن را درج کنید. سپس با ثبت گزارش در پورتال آن را به اتمام برسانید تا مشکل سریع تر برطرف شود.

خدمات سئو

با وجود اینکه این بخش هنوز در سایت فعال نیست می توانید در قسمت ارتباط با مدیریت درخواست خود را برای آی وحید ارسال کنید.

ارتباط با مدیریت

در این بخش از آی پورتال می توانید هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را  ارسال کنید. اگر در انجام پروژه های خود به موردی برخوردید، می توانید با مدیریت آی وحید از این طریق ارتباط برقرار کنید.

تنظیمات پروفایل

اطلاعات شخصی که در کاربری آی وحید خود درج می کنید تا پایان پروژه یا دوره های آموزشی ممکن است، نیاز باشد.

در این بخش می توانید عکس پروفایل خود را اضافه یا تغییر دهید، نوع حساب خود را بر حسب سفارش شخصی یا شرکتی (حقیقی و حقوقی ) تعیین کنید و با کلیک بر روی دکمه ثبت ویرایش پروفایل تغییرات را ذخیره کنید.

تنظیمات پروفایل کاربر در پورتال آی وحید
بخش تنظیمات پروفایل کاربری

تغییرات پورتال

همان طور که در تصویر زیر می بینید آخرین تغییرات پورتال آی وحید با اضافه شدن بخش ارتباط با مدیریت، حل مشکل موارد مختلف رابط کاربری بهتری را فراهم کرده است.

در این قسمت می توانید نسخه های قبلی آی پورتال را با آخرین نسخه مقایسه کنید و باز در صورت نیاز در قسمت گزارش خطا مواردی را برای بهتر شدن پورتال ارسال کنید.

نمایش تغییرات در نسخه های پورتال آی وحید
نمایش آخرین تغیرات و آپدیت ها

259
2020-07-21 08:27:36
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23039
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

8822
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

7558
27 آذر 1398