ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 1

طراحی سایت

..ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 1..
طراحی سایت

ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 1

به سایت دهکده وب خوش آمدید ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل آشنا کنیم شاید برای بسیاری از ما این سوال پیش آمده باشد که چرا یک سایت اسپم می شود و چرا نیاز به ارسال گزارش است ؟ اصلا منظور ما از سایت اسپم چیست ؟ منظور از سایت اسپم سایتی است که ایمیل هایی را به صورت ناشناس برای افراد ارسال می کند و معمولا هم ادعال می کنند افراد را به سرعت ثروتمند می کنند و بعضی از آنها هم قول می دهند محصولات یا خدمات جدیدی را برای افراد به ارمغان می آورند اما چرا نباید بی تفاوت از کنار این سایت ها بگذریم و باید آنها را گزارش دهیم ؟

سایت اسپم را گزارش دهید

بعضی از سایت ها هستند که از شما می خواهند ایمیلی را که برای شکما ارسال کرده اند را برای افراد دیگر ارسال کنید یا اینکه از وب سایت مشخصی دیدن کنید در دنیای اینترنت تمام ایمیل هایی که به صورت ناشناس برای شما ارسال می شوند و بعضی از آنها تجاری نیز هستند اسپم ” نامیده می‌شوند… اسپم معمولا باعث اذیت و ناراحتی افراد فعال در دنیای اینترنت می شود… به حد زیادی بازدهی شبکه و سرویس‌دهندگان ایمیل را تحت تاثیر قرار می‌دهد… و تنها یک امر باعث این رویداد خواهد شد این است که فرستندگان اسپم از هزینه بسیار پایین ایمیل استفاده می‌کنند…و صدهاهزار یا حتی میلیون‌ها ایمیل را در یک زمان ارسال می‌کنند…سوءاستفاده از سیستم های پیام رسانی الکترونیکی برای ارسال غیرقانونی پیام های انبوه. را به زبانی ساده اسپم می گویند

پیامد های ارسال پیامک سایت های اسپم

این حمله ها پهنای باند زیادی را می‌گیرد، صندوق‌های پستی را پر می‌کند و زمان خوانندگان ایمیل را تلف می‌کند…راه تشخیص این اسپم ها عناوین عجیب، غیرمنطقی و مضحکشان است…گوگل بهترین تجربه کاربری ممکن را دارد و در این زمینه نام تجاری معتبری را بدست آورده است…متأسفانه ، افراد بی پروا گاهی اوقات سعی می کنند از مارک گوگل برای کلاهبرداری از دیگران استفاده کنند…در اینجا چند کلاهبرداری رایج وجو دارد که می توانید از آنها جلوگیری کرده و گزارش دهید.

کلاهبرداری رایج سایت های اسپم

کلاهبرداری
 1. کلاهبرداری خاص
 2. کلاهبرداری Google Lotto
 3. کلاهبرداری پاپ آپ Google
 4. کلاهبرداری پشتیبانی Gmail Tech
 5. کلاهبرداری پشتیبانی فنی G Suite Tech
 6. کلاهبرداری در خرید خودرو
 7. کلاهبرداری جعل هویت Google AdWords
 8. کلاهبرداری پیشنهاد کار Google
 9. کلاهبرداری بازیابی حساب Google از طریق پیام کوتاه
 10. Google Top Places / SEO Scam
 11. صورتحسابهای جعلی Google Maps / SEO
 12. تماسهای تلفنی از طریق Google
 13. به روزرسانی فیش Gmail
 14. کلاهبرداری Google AdSense
 15. کلاهبرداری در پرداخت مالیات
 16. باج خواهی و
 17. اخاذی

فیشینگ و سایت اسپم

علائمی که می توان به وسیله آن سایت اسپم را تشخیص داد…گاهی میتواند این امر ساده باشد به عنوان مثال متوجه می شوید که علائم تجاری Google نادرست استفاده شده است ، حال باید این را در نظر بگیرید که چگونه می توانم آن را گزارش دهم؟
من متوجه سخت افزار جعلی گوگل شده ام ، چگونه می توانم آن را گزارش دهم؟

کلاهبردار

یا مثلا ایمیلی را که در یافت می کنید به شما می گوید در یک برنامه برنده شده اید و از شما اطلاعات شخصی شما را می خواهد در بعضی موارد کلاهبرداران همچنین از مقامات گمرکی یا مالیاتی جعل هویت می کنند از شما می خواهند تا اطلاعات اضافی ارائه دهید یا مبلغی را برای آزادی وجوه پرداخت کنید (مانند هزینه آزاد سازی پول ، مبادله ارز ، هزینه پیک یا حمل و نقل ، هزینه های مالیاتی و غیره).

فیشینگ:

فیشینگ نوعی کلاهبرداری آنلاین است…که در آن شخص سعی می کند قربانی را پیدا کند.…تا جزئیات حساس مانند نام کاربری ، رمز عبور یا جزئیات کارت اعتباری را به او بگویید و با یک نقاب بر چهره به عنوان یک نهاد قابل اعتماد در یک ارتباط الکترونیکی روبرو شود.

کلاهبرداری پاپ آپ Google

برای درک بهتر این نوع کلاهبرداری این مثال را در نظر بگیریدوقتی در حال کار کردن با گوشی همراه خود یا وب سایتی هستید…ناگهان بایک وبلاگ تبلیغاتی روبه رو می شویداین پنجره که باز شده ادعایی دارد که از این قرار می باشد شما هدیه ای را از Google کسب کرده اید و از شما خواسته می شود برای ادعای هدیه به چندین سؤال پاسخ دهید و شما به هیچ عنوان شک نخواهید کرد و خواهید گفت که این امکان وجود دارد که پاپ آپ ممکن است از شما بخواهد ایمیل یا سایر اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

Google جوایز خود را در این قالب ارائه نمی دهد…و شما با تکمیل نظرسنجی یا وارد کردن اطلاعات شخصی خود ، جوایزی برنده نمی شوید. این پنجره را ببندید و اطلاعات شخصی خود را وارد نکنید.

گوگل

کلاهبرداری پشتیبانی Gmail Tech

“کمک! نمی توانم آدرس Gmail خود را به خاطر بسپارم. رمز من چي بود؟ ” بیشتر ما این اتفاق برایمان پیش آمده آیا به دنبال پشتیبانی Gmail Tech هستید؟
روش رسمی برای بدست آوردن پشتیبانی از Gmail از طریق سایت مرکز راهنمای Gmail وجود دارد…از وب سایت های شخص ثالث یا پاپ آپ هایی که ادعا می کنند پشتیبانی فنی برای Gmail و سایر محصولات Google ارائه می دهند معتبر تر خواهد بود

این مخاطبین و وب سایتهای آنها هیچ وابستگی به Google ندارند… و ممکن است ادعا کنند که می توانند کمک کنند تا مجدد به رمز عبور خود دسترسی پیدا کنید…همچنین سایر خدمات پشتیبانی مرتبط با Gmail ارائه دهند…علاوه بر این ، این سایتها ممکن است بگویند هزینه را هم بابت ارائه این خدمات به آنها پرداخت کنید Google برای بازیابی اعتبارنامه حساب خود یا تغییر گذرواژه‌شان ، کاربران را شارژ نمی‌کند.

شیوه جدید کلاهبرداری پشتیبانی Gmail Tech

در موارد دیگر ، این وب سایت ها ممکن است با شما تماس بگیرند و ادعا کنند که حساب Google شما به سرقت رفته است یا اینکه رایانه شما ویروس یا بدافزار دیگری روی آن است. Google پشتیبانی مبتنی بر تلفن را برای Gmail ارائه نمی دهد و این تماس ها وابسته به Google نیست.

این مخاطبین ممکن است شما را در تهیه نام کاربری و رمزعبور (اعتبار حساب) خود فریب دهند که این کار ممکن است منجر به به خطر افتادن حساب شما و “بازشدن” هزینه شما شود…اعتبار حساب خود را به کسی که وانمود می کند از Google هست ، ارائه ندهید.

اگر قبلاً با کلاهبرداری پشتیبانی Gmail Tech روبرو شده اید یا پرداختی ارسال کرده اید ، می توانید کلاهبرداری را به مقامات مربوط گزارش دهید.

اگر مکاتبات دریافتی شما از یک آدرس Gmail آمده است ، می توانید به حساب Gmail گزارش دهید تا به Google کمک کند تا نسبت به حساب های درگیر در این کلاهبرداری اقدام کند.

کلاهبرداری پشتیبانی فنی G Suite Tech

آیا به دنبال پشتیبانی G Suite هستید؟

از وب سایت های شخص ثالث یا پاپ آپ هایی که ادعا می کنند پشتیبانی فنی برای G Suite یا سایر محصولات Google ارائه می دهند ، آگاه باشید. این مخاطبین و وب سایتهای آنها هیچ وابستگی به Google ندارند و ممکن است ادعا کنند که می توانند کمک مجدداً تنظیم مجدد رمز عبور و همچنین سایر خدمات پشتیبانی مرتبط را ارائه دهند…علاوه بر این ، این سایتها ممکن است نیاز به ارسال هزینه خدمات پشتیبانی خود داشته باشند.

در موارد دیگر ، این وب سایت ها ممکن است با شما تماس بگیرند و ادعا کنند که حساب G Suite شما ربوده شده است یا اینکه رایانه شما ویروس یا بدافزار دیگری روی آن دارد. این تماسها به Google وابسته نیستند.

این مخاطبین ممکن است شما را در تهیه نام کاربری و رمزعبور (اعتبار حساب) خود فریب دهند که منجر به به خطر افتادن حساب شما و “بازشدن” هزینه شما می شود. اعتبار حساب خود را به کسی که قصد دارد از Google باشد ، ارائه ندهید.

برای مشاهده بخش دوم این مقاله اینجا کلیک کنید

271
2020-07-20 06:56:51
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24016
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10255
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9514
27 آذر 1398