ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 3

طراحی سایت

..ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 3..
طراحی سایت

ارائه گزارش سایت اسپم به گوگل بخش 3

تماسهای تلفنی از طریق Google

افرادی را که خواستار تماس با و فروش خدمات هستند ، ادعا کنید که رابطه خاصی با Google دارند یا ادعای Google بودن را دارند ، مراقب باشید. غالباً ، این طرفها از راه دور فروشگاه هایی هستند که به Google وابسته نیستند و در تلاش هستند تا از برند گوگل اهرم کنند تا بتوانند تجارت شما را به نوعی خدمات آنلاین بفروشند. موارد زیر را در خاطر داشته باشید:سایت اسپم Google robocalls قرار نمی دهد.
Google با “به روزرسانی لیست صفحه اول خود” تماس نمی گیرد و از شما نمی خواهد “وب سایت رایگان خود را ادعا کنید”.
Google برای ورود به جستجوی Google یا Google My Business هزینه ای ندارد.

کلاهبردار

فیشینگ به روزرسانی Gmail سایت اسپم

بسیاری از فیشورها به طور فعال کاربران Gmail را هدف قرار داده و سعی در سرقت اعتبارنامه های خود دارند. Phishers اغلب می گویند که شما باید اطلاعات حساب Gmail خود را به روز کنید یا حساب شما به حالت تعلیق درآید. به نظر می رسد پیوند ارائه شده در ایمیل https://accounts.google.com باشد ، اما در حقیقت پیوند کاربر را به سایتی که تحت کنترل فیشر قرار دارد می برد. از این نوع ایمیل ها مراقب باشید و همیشه دوبار بررسی کنید که نشانی اینترنتی در آدرس همان چیزی است که پیش از وارد کردن اطلاعات شخصی یا رمزهای عبور انتظار دارید.

کلاهبرداری Google AdSense سایت اسپم

اگر یک تماس تلفنی یا نامه الکترونیکی ناخواسته از کسی دریافت کرده اید که ادعا می کند برای تیم AdSense Google درخواست پول کند ، ممکن است تحت تأثیر کلاهبرداری قرار گرفته باشید. شخص به شما خواهد گفت كه تعادل در حساب Google AdSense دارید كه برای شما قابل استرداد است ، اما برای آزاد كردن بودجه باید سپرده امنیتی پرداخت كنید. به شما آدرس داده می شود که در آن باید سپرده امنیتی را به صورت چک تأیید شده ارسال کنید تا بازپرداخت خود را دریافت کنید.

واقعیت این است که ، Google AdSense به منظور رهایی وجوه بدهی به شما نیاز به پرداخت ندارد و هیچ هزینه ای برای استفاده از خدمات AdSense ما وجود ندارد. برای مشاهده مانده حساب فعلی AdSense می توانید صفحات گزارش و پرداخت را بررسی کنید.

اگر قبلاً پرداختی ارسال کرده اید و فکر می کنید کلاهبرداری کرده اید ، می توانید کلاهبرداری را به مقامات مربوط گزارش دهید.

مراقب تبلیغات پاپ آپ جعلی باشید که ادعا می شود پیشنهادات Google است. همچنین ، اگر مکاتبات دریافتی شما از یک آدرس Gmail حاصل شده است ، می توانید حساب Gmail را گزارش دهید تا به Google کمک کند تا در رابطه با حساب های درگیر در این کلاهبرداری ، اقدامات لازم را انجام دهد.

کلاهبرداری در پرداخت مالیات سایت اسپم

کلاهبردار

شما یک ایمیل یا تماس تلفنی درخواست نشده از IRS یا یک مقام مالیاتی دیگر دریافت می کنید. مقام رسمی IRS به شما دستور می دهد بدهی مالیاتی خود را با استفاده از کارتهای Google Play بلافاصله پرداخت کنید و یا شما دستگیر می شوید ، اخراج می شوید یا مجوز شما ابطال می شود. این کلاهبرداری IRS است.

کلاهبرداری فیشینگ و آنلاین IRS

سایت اسپم با IRS تماس با مالیات دهندگان را از طریق ایمیل ، پیام های متنی یا کانال های رسانه های اجتماعی برای درخواست اطلاعات شخصی یا مالی آغاز نمی کند. این شامل درخواست شماره PIN ، گذرواژه‌ها یا اطلاعات دسترسی مشابه برای کارتهای اعتباری ، بانکها یا سایر حسابهای مالی است.

فیشینگ چیست؟

سایت اسپم با فیشینگ یک کلاهبرداری است که به طور معمول از طریق ایمیل غیرمجاز و یا وب سایت هایی انجام می شود که به عنوان سایت های قانونی معرفی می شوند و قربانیان مظنون را برای تهیه اطلاعات شخصی و مالی فریب می دهند.
تمام ایمیل های ناخواسته را که ادعا می شود از IRS یا یک عملکرد مرتبط با IRS است ، به phishing@irs.gov گزارش دهید. اگر به دلیل حادثه مربوط به IRS خسارت پولی را تجربه کرده اید ، لطفاً آن را به اداره بازرس کل خزانه داری (TIGTA) گزارش دهید و شکایت خود را از طریق دستیار شکایت خود به کمیسیون تجارت فدرال (FTC) ارائه دهید تا اطلاعات در دسترس باشد محققان

اگر هرزنامه از یک حساب Gmail وارد شده است ، می توانید هرزنامه و فیشینگ را به ما گزارش دهید.

کلاهبرداری تلفنی IRS

کلاهبردار

از طریق تلفن با شما تماس گرفته شده است و به شما گفته می شود که به IRS بدهکار هستید و باید سریعاً از طریق کارت بدهی از قبل بارگیری شده یا انتقال سیم پرداخت شود. اگر از همکاری امتناع ورزید ، ممکن است تهدید به دستگیری ، تبعید یا تعلیق پروانه کسب و کار یا راننده شوید. در بسیاری موارد ، تماس گیرنده خصمانه و توهین آمیز می شود.

IRS شماره کارتهای اعتباری را از طریق تلفن نمی خواهد و نمی خواهد ، و درخواست کارت بدهی پیش پرداخت یا انتقال سیم را نیز نمی دهد. اولین تماس IRS با مالیات دهندگان درمورد موضوع مالیات احتمالاً از طریق نامه صورت می گیرد.

از دیگر مشخصات این کلاهبرداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کلاهبرداران از نام های جعلی و شماره نشان های IRS استفاده می کنند. آنها معمولاً از اسامی و نام خانوادگی مشترک برای شناسایی خود استفاده می کنند.
ممکن است کلاهبرداران بتوانند چهار رقم آخر شماره تأمین اجتماعی قربانی را بازخوانی کنند.
کلاهبرداران از شماره تلفن IRS بدون شناسه تماس گیرنده استفاده می کنند تا به نظر برسند که این تماس IRS است.
کلاهبرداران بعضی مواقع برای پشتیبانی از تماسهای جعلی خود ، ایمیل های IRS جعلی را برای برخی از قربانیان ارسال می کنند.
قربانیان صدای پیش زمینه تماس های دیگر را که برای تقلید از سایت تماس انجام می شود ، می شنوند.
پس از تهدید قربانیان به زندان یا لغو مجوز راننده ، کلاهبرداران آویزان می شوند و دیگران بزودی تماس می گیرند وانمود می کنند که از پلیس محلی یا DMV هستند و شناسه تماس گیرنده از ادعای آنها پشتیبانی می کند.

اگر از کسی که ادعا می کند از IRS است ، یک تماس تلفنی دریافت کرده اید ، آنچه انجام می دهید این است:

کلاهبردار

اگر می دانید که به شما مالیات مدیون هستند یا فکر می کنید مالیات را مدیون هستید ، با IRS با شماره 1.800.829.1040 تماس بگیرید. در صورت وجود چنین مسئله ای ، کارمندان IRS در آن خط می توانند در پرداخت هزینه به شما کمک کنند.
اگر می دانید که مالیات را مدیون نیستید و دلیلی برای فکر کردن ندارید که مالیاتی را مدیون هستید (به عنوان مثال ، قبلاً هرگز قبض دریافت نکرده اید یا تماس گیرنده تهدیدهای جعلی را طبق توضیحات بالا ایجاد کرده است) ، پس از آن تماس بگیرید و این حادثه را به آن گزارش دهید. بازرس کل خزانه داری اداره امور مالیاتی با شماره 1.800.366.4484.
می توانید با استفاده از دستیار شکایت FTC شکایتی کنید. “سایر” و سپس “کلاهبرداری های راننده” را انتخاب کنید. اگر این شکایت شامل شخصی است که IRS را جعل می کند ، عبارت “کلاهبرداری تلفنی IRS” را در یادداشت ها وارد کنید.

اطلاعات اضافی در مورد کلاهبرداری IRS را می توان در وب سایت IRS یافت.

باج خواهی و اخاذی

آیا شما قربانی کلاهبرداری برای اخاذی جنسی شدید؟ “
Sextorce” نوعی باج خواهی است که در آن از اطلاعات جنسی یا تصاویر برای اخاذی نعمتهای جنسی یا پرداخت قربانی استفاده می شود. رسانه های اجتماعی و پیام های متنی غالباً منبع مواد جنسی و وسیله تهدید شده برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران هستند.

به عنوان مثال ، شما ممکن است “دوست” در فیس بوک شده اید یا از طریق سایتهای دیگر رسانه های اجتماعی با شخصی که از شما خواسته است جلسات چت وب کم برقرار کنید ، ارتباط برقرار کرده اید. در طول جلسه ، آنها به شما ویدئویی (از پیش ضبط شده-ناشناخته برای شما) نشان دادند که خودشان ناسازگار بودند و از شما خواسته بودند که همین کار را انجام دهید یا بیشتر.

فرد جلسه وب کم شما را ضبط کرد. آنها با پیوند ویدیو با شما تماس می گیرند و به شما دستور می دهند مبلغی بپردازید یا این ویدئو به صورت عمومی منتشر می شود و به مخاطبین در سایت های شبکه اجتماعی شما توزیع می شود.

اگر شخصی اطلاعات شخصی شما را ارسال کرده یا ویدئویی از شما را بدون رضایت شما بارگذاری کرده است ، می توانید براساس دستورالعملهای حفظ حریم خصوصی ما درخواست حذف محتوا را بدهید. همچنین ممکن است با پرچم گذاری ویدیو ویدئوهای حاوی محتوای نامناسب را گزارش کنید.

منابع اضافی برای قربانیان تنوع در دسترس است.

196
2020-07-20 07:00:48
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22841
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

8525
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

7283
27 آذر 1398