ارزش محتوا در سئو طراحی سایت

طراحی سایت

..ارزش محتوا در سئو طراحی سایت..
ارزش محتوا در سئو طراحی سایت
طراحی سایت

ارزش محتوا در سئو طراحی سایت

طراحی سایت

بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس
۲۵/۰۲/۱۳۹۸

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ارزش محتوا در سئو طراحی سایت امروزه محتوا صرفا به متن اطلاق نمی شود. شما عملا برای افزایش جذابیت به محتوای طراحی سایت  خود باید از تصاویر و ویدیو ها استفاده کنید عنصر تصویر علاوه بر اینکه به افزایش ماندگاری مخاطب کمک می کند خود می تواند با کمک روش های بهینه سازی تصاویر به ارتقاء رتبه طراحی سایت در گوگل بیانجامد. شما می توانید از اینفو گرافی (تصاویری که موضوعی را توضیح می دهد ) استفاده کنید اینفوگرافی ها به ویرال شدن محتوا در طراحی سایت کمک می کنند .یک محتوای با کیفیت معمولا باید طول مناسبی هم داشته باشد. برای طول محتوا در طراحی سایت اختلافات زیادی بین متخصصان وجود دارد از حداقل ۳۰۰کلمه کلیدی تا حداقل ۸۰۰ کلمه تعداد مقاله با کلمه کلیدی اصلی آن صفحه ارتباط تنگاتنگی دارد.

یعنی آنکه شما نمی توانید یک کلمه کلیدی اصلی و مهم در صنعت طراحی سایت خود را هدف قرار داده و محتوای صفحه شما تنها ۸۰۰کلمه باشد. قطعا اگر شما حرف مهمی در صنعت خود برای گفتن دارید این حرف مهم بیش از ۸۰۰ کلمه باید باشد. برای دستیابی به رتبه بالا یک محتوای جذاب وکاربر پسند را درطراحی سایت با  ۲۰۰۰ کلمه ایجاد کنید. محتوای طولانی تر مطالب بیشتر را به مخاطب ارائه می کند طراحی سایت شما قطعا از انتشار مقالات بی هدف وکوتاه غیر جذاب  آسیب خواهد دید.

طراحی سایت

طراحی سایت

برخی از موارد که باید هنگام تولید محتوا طراحی سایت به یاد داشته باشید

 • تمام یا قسمتی از محتوای یک طراحی سایت را در صفحات خود کپی نکنید.
 • از کلمات مترادف به جای تکرار بیش از حد یک کلمه در محتوای طراحی سایت خود بهره بگیرید.
 • از موضوع اصلی مقاله خود خارج نشوید و مسائل غیر مرتبط را وارد مقاله طراحی سایت خود نکنید.
 • مقاله طراحی سایت خود را از زبان یک متخصص بنویسید.
 • بهینه سازی تضمینی سایت را نیز مطالعه نمایید.
طراحی سایت

طراحی سایت

سئو داخلی در طراحی سایت

یکی از متدهای افزایش اعتبار دامنه طراحی سایت سئو داخلی است .سئو داخلی بازیگر اصلی در ارتقاء اعتبار طراحی سایت شما خواهد بود. سئو داخلی شامل تکنیک هایی مانند بهینه سازی عناوین و تحقیقات کلمات کلیدی به کارگیری اصولی کلمات در محتوا وطراحی سایت می شود چک لیست زیر به شما نحوه اجرای سئو داخلی را نشان می دهد.

 • حجم کلمات کلیدی : از به کار گیری بیش از حد کلمات کلیدی در محتوا طراحی سایت بپرهیزید بهتر است که تعداد کلمات کلیدی در محتوا بین یک ونیم تا پنج درصد باشد. محتوای کوتاه دست شما را برای به کار گیری کلمات کلیدی به صورت مناسب خواهد بست.
 • تگ ها هدینگ: سر تیترها از H1-H6بخش های از محتوا را برای مخاطب در طراحی سایت جستجو برجسته می کند از آنها برای افزایش جذب مخاطب و افزایش تعامل با گوگل بهره بگیرید .پیشنهاد می شود که کلمه کلیدی حداقل یک بار در یکی از این سر تیترها در طراحی سایت به کار گرفته شود.

205
25 اردیبهشت 1398
  ..نظرات..
  ..مقالات پربازدید..
  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
  طراحی سایت

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

   آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

  14288
  24 فروردین 1398
  دلایل موفقیت دیجی کالا
  طراحی سایت

  دلایل موفقیت دیجی کالا

  یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است .اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید .مدیران این پروژه با این هدف او...

  2098
  22 اردیبهشت 1398
  bit.ly چیست ؟
  طراحی سایت

  bit.ly چیست ؟

  بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

  2056
  27 آذر 1398