افزایش رتبه الکسا در سال ۲۰۲۱

طراحی سایت

..افزایش رتبه الکسا در سال ۲۰۲۱..
طراحی سایت

افزایش رتبه الکسا در سال ۲۰۲۱

افزایش رتبه الکسا یا اگر درست تر بگیم کاهش رتبه الکسا و آموزش راه های بالا بردن رتبه الکسا یکی از مواردی هست که خیلی از وب مسترها دنبال آن و چگونگی روش های بهبود سریع رتبه الکسا هسیتند برای بسیاری از صاحبان وب سایت ها و وبلاگ نویسان جدید، ترافیک و رتبه الکسا پایین تر دشوار است.
دانستن اینکه چگونه به سایت جستجوگرها و نحوه ارسال پست وبلاگ کامل، کلیدی برای جمع آوری ترافیک است که در نهایت به بهبود رتبه الکسا کمک می کند و درآمد حاصل از Adsense را به شما می دهد.

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

الکسا و رتبه الکسا چیست؟

الکسا یک شرکت است که داده های ترافیکی مربوط به وب سایت ها را حفظ می کند، و بیشتر به اطلاعات رتبه بندی وب سایت خود یعنی رتبه الکسا معروف است.
رتبه جهانی الکسا نشان می دهد که سایت شما در سراسر جهان محبوب است و رتبه محلی الکسا محبوبیت در کشور را نشان می دهد که دامنه ثبت شده است.
در اینجا شما می توانید رتبه الکسا سایت خود را پیدا کنید.
علاوه بر این، اگر شما مانند من هستید و به طور مرتب رتبه Alexa خود را بررسی می کنید، می توانید Alexa Traffic Chrome Extension یا SEOQuake را نصب کنید (که به شما داده های سودمند دیگری را در اختیار شما قرار می دهد)، بنابراین شما می توانید به سرعت رتبه هر صفحه ای که بازدید می کنید را مشاهده کنید.
رتبه الکسا یک ابزار بسیار مهم برای بازاریابان است زیرا پتانسیل تبلیغاتی یک سایت را نشان می دهد. تعداد پایین تر، ترافیک بیشتر در سایت می شود.
دامنه هایی با رده پایین الکسا به طور کلی بیشتر از دامنه هایی با رتبه الکسا بالاتر هستند.
داشتن امتیاز کم الکسا می تواند CPC را که از طریق شبکه تبلیغاتی خود دریافت می کنید افزایش دهد یا حتی به شما در تبلیغ سایت های تبلیغاتی بومی شما کمک کند.
بنابراین، کاهش رتبه الکسا سایت شما می تواند برای کسب و کار شما سودمند باشد.
به عنوان مثال، رتبه الکسا گوگل الکسا RankHere را رتبه بندی می کند

چه عواملی بر افزایش رتبه بندی الکسا تاثیر می گذارد؟

الکسا بازدیدکنندگان روزانه و صفحات نمایش را به هر سایت در سه ماه گذشته برآورد می کند. سایت با بالاترین ترکیبی از بازدیدکنندگان و بازدید های صفحه طی ۳ ماه گذشته رتبه اول را دارد. ”

در آزمایش های خود نیز متوجه شدم که چند متغیر دیگر (رتبه بندی شده به ترتیب اهمیت) وجود دارد که نقش الگوریتم Rank Alexa را بازی می کنند.

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019
این شامل موارد زیر است:

۱- ترافیک از افرادی که از نوار ابزار الکسا استفاده می کنند (که تخمین وحشتناک تعداد بازدیدکنندگان سایت است)
۲-تعداد بازدید های صفحه
۳-زمان صرف شده در سایت برای هر بازدید کننده
۴-میزان بازدهی و CTR (یاد بگیرید چگونه CTR خود را افزایش دهید).
۵-کیفیت و تنوع دیدگاه ها
۶-تعداد لینک های غیر مرتبط با سایت (همچنین به عنوان لینک ها شناخته می شود)
۷-اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی، تعداد نظرات
۸-سرعت بارگذاری سایت (که منجر به بازدیدکنندگان وب سایت شما نمی شود)
۹-سایت UX / UI

آیا رتبه بندی الکسا و افزایش رتبه الکسا روی جستجوگرها یا ترافیک تاثیر می گذارد؟

این SEO و رتبه الکسا رابطه مستقیم وجود ندارد.
با این حال، یک رتبه پایین الکسا ممکن است مقدار زیادی از ترافیک را که می تواند مربوط به داشتن پست های وبلاگ های SEO در صفحه اول گوگل باشد، نشان می دهد.
سایتهایی که رتبه الکسا خود را کمتر از ۱۰ کیلو بایت دارند، احتمالا از یک بخش خوب بازدیدکنندگان از SERPs (صفحه نتایج موتور جستجو) لذت خواهند برد.
پیدا کردن چگونگی بهینه سازی جستجوگرها در پست منحصر به فرد خود در مورد جستجوگرها.
همچنین در مورد عوامل جستجو بر روی صفحه و عوامل خارج از صفحه SEO را برای مزیت جستجوی نهایی مطالعه کنید.
گرفتن لینک ها از سایت های قدرتمند قدرت، مسئولیت دامنه سایت شما را افزایش می دهد و به شما در رتبه بندی بالاتر برای شرایط جستجوی شما کمک می کند. این به شما کمک خواهد کرد تا ترافیک بیشتری کسب کنید که به نوبه خود رتبه Alexa Rank را بهبود خواهد بخشید.

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

آیا می دانید RankBrain سومین عامل مهم SEO در رتبه بندی است؟

مهمتر از همه، به اشتراک گذاشتن آن مطالب در همه جا (در فیس بوک، توییتر، Reddit، Pinterest) و نمایش صفحات منحصر به فرد. شما همچنین می توانید از تبلیغات FB برای ترافیک اجتماعی بیشتری استفاده کنید.
با افزایش اختیارات دامنه شما زمان بندی بسیار راحت تر می توانید مطالب خود را مرتب خواهید کرد، که بازدید شما را افزایش می دهد و رتبه الکسا را افزایش می دهد.
به طور مداوم مقالات قدیمی (که ممکن است در حجم ترافیک کاهش یافته است) را تازه سازی کنید و همچنین با آخرین تغییرات SEO تغییر دهید.
تحت پوشش رسانه های عمده قرار بگیرید و ترافیک بیشتری را به سایت خود برسانید.و محتوای عالی کلید بهبود رتبه الکسا و وبلاگ شما به طور کلی است
هر بار که یک قطعه شگفت انگیز از مطالب بنویسید، شما می توانید این پست وبلاگ را در Google رتبه بندی کنید و در نتیجه بازدید کنندگان بیشتری را به سایت خود بسپارید.
محتوا بزرگ با تحقیق کلمه کلیدی جامد آغاز می شود،اگر چیزی که شما نوشتید، چیزی نیست که مردم در جستجوی آن هستند، پس به شما کمک نمی کند تا ترافیک خود را افزایش دهید.
سایر روش های Blackhat برای بهبود رتبه Alexa Rank سایت شما

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

با توجه به سایت های Alexa Top، این سایت های بازدید شده در جهان در سال ۲۰۲۱ هستند:

گوگل
یوتیوب
فیس بوک
بایو
ویکیپدیا
QQ
Taobao
تامال
یاهو
آمازون

شماره رتبه الکسا خوب چیست؟

این یک سوال بسیار ذهنی است.
من می دانم که بسیاری از وبلاگ نویسان که برای رتبه جهانی در زیر ۱۰۰k کشته می شوند. برای دیگران که اعداد هنوز خیلی زیاد هستند
من فکر می کنم ۱۰۰k یک متریک خوب برای وبلاگ نویسان است که کار اصلی آنها وبلاگ نویسی نیست، به ویژه از آنجایی که در <100k معیارهای گزارش شده توسط Alexa بیشتر و دقیق تر شده است.
من پیشنهاد می کنم که به جای اینکه فقط به دنبال یک عدد در انزوا باشید، این عدد را با وبلاگ های دیگر که دوست دارید و در صنعت شما هستند مقایسه می کنید.

مزایای داشتن الکسا پایین تر:

فرض بر این است که رتبه الکسا شما قانونی است و تغییری نکرده است، برخی از مزایای خوبی که می توانید از تعداد کمتر انتظار داشته باشید وجود دارد:
کسب و کار بیشتری کسب خواهید کرد بسیاری از وبلاگ نویسان به مهمانان می رسند در سایت شما نوشتن و افراد ممکن است به شما بیشتر اعتماد کنند.
سایت شما اشاره و بیشتر (به عنوان مثال پیوندها) کپی می شود. بسیاری از رباتها در اطراف محتوای کپی کردن از سایت های مختلف که ترافیک را تولید می کنند، در حال اجرا هستند. اغلب موارد شما این پیوند جدید را دریافت خواهید کرد. از آنجا که این سایت های کپی شده معمولا دارای مجوز دامنه پایین تر هستند، سایت شما تحت تاثیر مجازات های محتوای تکراری نخواهد بود.

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

طراحی سایت-افزایش رتبه الکسا در سال 2019

نتیجه در مورد رتبه الکسا:

بنابراین دو راه برای رشد الکسا وجود دارد: یا از طریق محتویاتی که جستجوگرها به بالا و یا با استفاده از اسکریپت ها و ترافیک جعلی با نصب نوار ابزار الکسا (یا خدمات تقویت کننده الکسا) وجود دارد.
استفاده از هر گونه روش blackhat یا hackish برای افزایش رتبه خود زیرا در دراز مدت کسانی که به کسب و کار شما صدمه دیده است. بهترین راه این است که به سادگی محتوای شگفت انگیز ایجاد کنید و کسب و کار را از آن رشد دهید.

شرکت طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است،برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا در حیطه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

3/5 (2 نظر)

امتیاز دهی کاربران
( رای)

230
2021-02-22 13:02:29
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24016
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10255
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9514
27 آذر 1398