افزایش کلیک و ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

طراحی سایت

..افزایش کلیک و ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی..
طراحی سایت

افزایش کلیک و ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

مشکل می تواند این باشد که به اندازه کافی کلیک و  ترافیک جستجوی ارگانیک دریافت نمی کنید.

یک شوخی قدیمی در دنیای سئو وجود دارد که اگر به دنبال مکان خوبی برای مخفی کردن یک جسد هستید ، صفحه دوم گوگل بهترین مکان است.

کمی بیمارگونه است اما درست به نظر می رسد. صفحه نخست گوگل تنها مکانی است که می توانید افزایش کلیک و  ورودی ارگانیک ایجاد کنید.

همه علاقه مند هستند که دید خود را در وب بهبود دهند. بسیاری به دنبال میانبر هستند.
واقعیت موضوع این است که SEO بیشتر یک بازی طولانی است و هرکسی که به نتایج سریع امیدوار است باید با سطح بالایی از شک و تردید رو به رو شود.در ادامه مقاله به افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی نیز می پردازیم:

چه مدت طول می کشد رتبه بندی گوگل بهبود یابد؟

مهارت، بودجه، سطح رقابت و اینکه چگونه وب سایت شما در برابر رقابت قرار می گیرد، همگی می توانند در سرعت حرکت سایت شما برای کسب رتبه بالاتر تاثیرگذار باشند.
بنابراین ، با توجه به این نکته، بیایید آن را به معنای قابل سنجش تری تجزیه کنیم و کارهایی را که می توانید انجام دهید نام ببریم تا اتفاقات زودتر رخ دهد.
تغییر در محتوا و ساختار یک وب سایت برای بهبود رتبه در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP). موتورهای جستجو تلاشهایی را برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) انجام می دهند که هم از نظر رتبه کاربر و هم برای صفحه سوآور می باشد. اینها شامل استفاده از کلمات کلیدی مربوطه در عناوین (H1) و زیر عناوین، URL های مرتبط با کلمات کلیدی به جای رشته های اعداد و نشانه گذاری ها می باشد.

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

روش های افزایش کلیک و بازدید از گوگل:

به همین ترتیب روش های متفاوتی برای کلیک و افزایش بازدید و ورودی به سایت وجود دارد که می توان موارد زیر را یادآور شد:
۱- تولید محتوای با کیفیت
۲- نوشتن محتوای اورجینال
۳- افزایش سرعت بارگذاری سایت
۴- بهینه سازی تصاویر
۵- بهبود فرمت سایت
۶- نوشتن متادیسکریپشن های جذاب
۷- وبلاگ نویسی
۸- افزایش خوانایی سایت
۹- استفاده از لینک های خارجی
۱۰- استفاده از کلمات کلیدی بلند
۱۱- فعالیت در شبکه های اجتماعی
۱۲- لینک سازی داخلی
۱۳- بهره بردن از انواع مختلف محتوا
۱۴- نوشتن پست مهمان
۱۵- پیاده سازی اسکیما
۱۶- ریسپانسیو کردن وب سایت
۱۷- عدم استفاده از تکنیک های کلاه سیاه
۱۸- برنامه ریزی برای استفاده از کلمات کلیدی

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

سئو چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است و به شما کمک می کند تا صفحه شما در Google و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد تاکلیک و ترافیک بیشتری به سایت شما وارد کند.
شما می توانید صفحات خود را بر اساس آنچه موتورهای جستجو در یک وب سایت جستجو می کنند، طراحی و توسعه دهید ، که با پیشرفت روند فن آوری تغییر می کند.
اما SEO همیشه اینگونه نبوده است. در روزهای ابتدایی اینترنت ، گوگل سایت هایی را رتبه بندی می کند که هر سایت چند بار از یک کلمه کلیدی خاص استفاده می کند. این امر منجر شد که با عنوان “پر کردن کلمات کلیدی” شناخته می شد و این بدان معنی بود که حتی سایتهای با کیفیت بالا نیز به راحتی می توانند دیده نشوند.

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

اهمیت سئو on-page

سئو on-page شامل تمام عناصر SEO می باشد که می توانید به بهترین شکل کنترل کنید. اگر صاحب یک وب سایت هستید ، می توانید مسائل فنی و کیفیت محتوای خود را کنترل کنید. ما اعتقاد داریم که مسائل مربوط به صفحه باید همه برطرف شود زیرا آنها در دست خود شما هستند. اگر یک وب سایت عالی ایجاد کنید ، مطمئناً رتبه بندی را شروع می کنید. تمرکز بر روی سئو داخلی همچنین احتمال موفقیت استراتژی سئو off-page شما را افزایش می دهد. ایجاد لینک با یک سایت خراب کار بسیار سختی است.

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

۱-بهینه سازی تصاویر

ما برای بهینه سازی تصویر برای SEO اساسی ترین تاکتیک ها را بیان می کنیم. بهینه سازی تصویر فقط درج یک برچسب alt نیست، وقتی صحبت از بهینه سازی تصویر می شود، بیش از ده ها عامل دیگر وجود دارد!
-عکسها و برچسب های توضیحات
-اندازه تصویر
-سازماندهی تصاویر
-قالب تصویر
لینک داخلی
سئوکاران حرفه ای می دانند که لینک داخلی یک استراتژی بسیار مهم است که می تواند کل جهت یک وب سایت را تغییر دهد.
با استفاده از لینک های داخلی شما در واقع صفحات داخلی سایت خود را به یکدیگر ارتباط می دهید و کاربر می تواند برای کسب اطلاعات به صفحه ی دیگری در درون سایت شما مراجعه کند.

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

۲-Robots.txt و Meta Robots

پرونده robots.txt و ربات متا هر دو به عنوان سیگنال راهنمایی برای خزندگان موتور جستجو عمل می کنند. با آنها آشنایی با این ربات ها می توانید درک کنید که چگونه خزنده هایی مانند Googlebot در وب سایت شما حرکت می کنند..

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

۳-بهینه سازی سرور

اگر شما یک کارشناس سئو هستید و در مورد سرورها اطلاعاتی ندارید، وقت آن است که به اصول اولیه برگردید. حداقل توصیه می کنیم درک اساسی از نکات موجود در این راهنما داشته باشید.
-کدهای وضعیت سرور
-ارور های ۴۰۴ ، ۳۰۱ و بیشتر
-میزبانی وب و CDN
-زیر دامنه ها و زیر پوشه ها

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

۴-ساختار URL و لینک های ثابت

داشتن یک ساختار URL بهینه و پیوند ثابت در نسخه ۲۰۱۹ سئو الزامی است.. شما می بایست URL خود را برای کاربر دوستانه تر کنید و بهینه سازی آنها را برای سئو انجام دهید.

۵-بهینه سازی توضیحات متا

در هسته هر کمپین سئو توضیحات متا وجود دارد. این موضوع اهمیت دارد که بدانید آنها چه هستند ، چگونه آنها را بنویسید، چگونه آنها را اندازه گیری کنید و … در سال ۲۰۱۹ توضیحات متا بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده اند. در حالی که آنها به طور رسمی یک عامل رتبه بندی نیستند، با این واقعیت که گوگل شناخته شده است که از آنها در صفحه نتایج موتور جستجو استفاده می کند، نقش مهمی در SEO دارند.

طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

۶-بهینه سازی برچسب عنوان

مانند توضیحات متا ، برچسب های عنوان بخش اصلی هر کمپین سئو هستند. برچسب های عنوان نه تنها بخش مهمی از بهینه سازی موتور جستجو در صفحه هستند، بلکه بخش بسیار مهمی از تجربه کاربر نیز به شمار می روند.

۷-عنوان ها و تگ های H

در مورد چگونگی ایفای نقش عناوین یا “برچسب های h” در SEO صفحه و چگونگی اجرای صحیح آنها اطلاعات کسب کنید. برچسب H بیشترین ویژگی را دارد ، یاد بگیرید که از آنها به نفع خود استفاده کنید.
H از اهمیت بالایی در SEO برخوردار است

۸-سرعت صفحه و سئو

یکی از اولین مواردی که هنگام بهینه سازی یک وب سایت جدید به آنها نگاه می کنیم این است که سرعت آن چقدر سریع است. این یکی دیگر از جنبه های سئو که گوگل به طور عمومی تأیید کرده است ، عاملی است که در صفحات وب قرار می گیرد ، بنابراین نباید از آن صرف نظر کرد سرعت صفحه و علاوه بر این سرعت سایت به عنوان یکی از مهمترین فاکتور سئو on-page است که ما به عنوان نمایندگی روی آن تمرکز می کنیم.

۹-کلمات کلیدی

چشمان خود را ببندید و اولین کلمه ای که وقتی SEO می گویم به ذهن می آید چیست. آیا این “کلمات کلیدی است؟” این بخش عظیمی از سئو داخلی است و چیزهای زیادی را می توان در آن استفاده کرد.

۱۰-HTTPS / SSL

گوگل اخیراً اعلام کرده است که داشتن یک وب سایت فعال با HTTPS می تواند در واقع رتبه شما را در موتورهای جستجو ارتقا بخشد.

۱۱-نام دامنه

انتخاب نام دامنه یک تصمیم تقریباً دائمی است و نباید مورد استفاده قرار گیرد. در حالی که داشتن یک نام دامنه خوب کل استراتژی SEO شما را ایجاد یا خراب نمی کند، می تواند به روش های دیگری به حرکت درآید.

۱۲-نقشه های XML

نقشه سایت XML می تواند به ایجاد نقشه ای برای پیگیری Google هنگام خزیدن وب سایت شما کمک کند.

۱۳-ساختار تولید محتوا:

“محتوای ساختار یافته” به یک کلمه کلیدی تبدیل شده است. در واقع ایده ای بسیار قدرتمند است کهتعیین می کند چگونه اطلاعات را می یابیم، می فهمیم، به اشتراک می گذاریم و استفاده می کنیم.
رعایت ترتیب استفاده از تگ های headingدر داخل محتوا بسیار مهم است در زیر به ان اشاره شده است:

 طراحی سایت-افزایش ورودی گوگل و بازدید وب سایت های دانشگاهی

محتوای ساختار یافته چیست؟

سلسله مراتب با محتوای کلی شروع می شوند و به سمت موارد خاص تر شروع می شوند. ساختار محتوا همچنین ارتباط بین محتوا را تعریف می کند.

سئو off-page

SEO off page به کلیه فعالیتهایی که به دور از وب سایت شما اتفاق می افتد برای افزایش رتبه سایت شما است.
این شامل پیوندها، استراتژی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی تأثیرگذار و غیره است.
به عنوان مثال ، اگر شما یک وبلاگ عالی بنویسید و کسی که تأثیر زیادی در سایت شما دارد ، پیوندی را به آن بازخوانی می کند.
در اصل ، این به موتورهای جستجوگر مانند Google می گوید دیگران نسبت به وب سایت شما چه احساسی دارند. هرچه پیوندها و نظرات بیشتر (با کیفیت) به سایت شما بازگردد ، احتمال دارد که گوگل آن سایت را کیفیت فرض کند و از این رو رتبه بالاتری داشته باشد.
سئو off-page به محبوبیت وب سایت شما در اینترنت کمک خواهد کرد ، بنابراین می توانید دید بیشتری کسب کنید. با این حال تکنیک های سئو off-page به بهبود موقعیت وب سایت شما در SERP کمک می کند.

استراتژی های سئو off-page

۱-کیفیت لینک ها مهمتر از تعداد لینکها می باشد
۲-در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید
۳-وبلاگها همان چیزی است که مخاطبان با آن ارتباط دارند
۴-از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید
۵-تنها بر روی گوگل تمرکز نکنید
۶-از لینکهای خراب استفاده نکنید
۷- کامنت گذاشتن در وبلاگ

طراحی سایت اینتن با تیم حرفه ایی خود توانسته یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد.این شرکت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه ی طراحی سایت های اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ سایت معتبر را طراحی و به نام خود اختصاص داده است.

شرکت اینتن با حمایت از کسب و کارهای اینترنتی، کارگاه های آموزشی با عنوان سئو و طریقه تولید محتوا براساس سئو را در تهران و شهرهای مختلف برگزار می کند. این جلسات با حضور مهندس تقی مولوی کارشناس ارشد تجارت الکترونیک برگزار می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۶۴۰۷۸۷۱ تماس حاصل فرمایید.

3/5 (4 نظر)

امتیاز دهی کاربران
( رای)

158
2021-04-08 17:05:40
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24257
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10574
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

10027
27 آذر 1398