افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 1

طراحی سایت

..افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 1..
طراحی سایت

افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 1

افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 1

به سایت دهکده وب خوش آمدید در این بخش قصد داریم نحوه افزودن پیوندها ی وابسته در ورد پرس با ThirstyAffiliates مطالبی را بازگو کنیم اغلب از ما درسایت دهکده وب سوالاتی راجع به افزونه های وردپرس و پیوندهای وابسته در ورد پرس پرسیده می شود یا سوالاتی راجع به وب سایت ها و وبلاگ ها که میخواهیم جواب سوالات اول را در این بخش بازگوکنیم.
بازاریابی وابسته چه رازی برای موقفیت خود دارد ؟
بهترین افزونه بازاریابی وابسته برای وردپرس چیست؟
در حقیقت وجود یک راز بزرگ برای استراتژی بازاریابی منتفی است ، بعضی ها Sucuri را برای امنیت و نظارت بر وردپرس توصیه کرده اند . شما می توانید مقاله ما را به 5 دلیل استفاده از سوچوری بخوانید.در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید پیوندهای وابسته خود را در WordPress با ThirstyAffiliates به راحتی مدیریت کنید.

مدیریت

ThirstyAffiliates چیست

ThirstyAffiliates یک افزونه مدیریت پیوند وابسته برای وردپرس است.این افزونه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تمام پیوند هایی را که دارید مانند پیوندهای وابسته ذخیره کنید شما برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید باید انهآنها را در دسته بندی قرار دهید تا بتوانید آنها را به روشی کار آمد مدیریت کنید همچنین به شما کمک می کند URL های وابسته مارک ایجاد کرده و به طور خودکار کلمات کلیدی خاص را با پیوندهای وابسته جایگزین کنید. اکثر پیوندهای وابسته به این شکل ظاهر می شوند:
به خاطر سپردن URL ها را هر کسی نمیتواند انجام دهد و اینکار اسانی به شمار نمیرود ، و همچنین بسیار زشت به نظر می رسد. با استفاده از ThirstyAffiliates ، این مارک تجاری یا لباس شخصی پوشیده می شود:پیوندها را می توان به دسته ها و زیر گروه ها طبقه بندی کرد

ThirstyAffiliates

آیا تا به حال به اهمیت ساختن یک پست سفارشی توجه کرده اید ؟ این پست های سفارشی که وب سایت های مختلف آنها را ایجاد میکنند چه اهمیتی دارد ؟ چرا اینکار را انجام می دهند و اقدام به ساخت پست های سفارشی می کنند ؟شما میتوانید یک نوع پست سفارشی ایجاد کنید و با ایجاد یک پست سفارشی، از قابلیت داخلی وردپرس استفاده می کند. این باعث می شود آن را با سایر افزونه های وردپرس از جمله افزونه های پشتیبان سازگار سازد. این یک ویژگی جستجوگر داخلی دارد که به شما امکان می دهد به راحتی پیوند وابسته را جستجو کنید. درج پیوندها در پست ها و صفحات به آسانی اضافه کردن هر پیوند دیگر به پست های شما است.

نحوه نصب و راه اندازی افزونه Thirsty Affiliates

شما میتوانید به وب سایت ThirstyAffiliates بروید و یک برنامه را انتخاب کنید. در زمان نوشتن ، سه برنامه در دسترس است. استاندارد ، پریمیوم و حرفه ای. بعضی ها بسته حرفه ای این افزونه را خریداری کرده اند زیرا اگر در امد شرکت های وابسته شما به 3 برابر نرسد حداقل این است که دو برابر میشود این ویژگی افزودنی خودکار اتصال دهنده است.

نصب

در حالی که ویژگی های دیگر (آمار) خوب هستند ، پیوند دهنده خودکار کاربردی ترین ویژگی این افزونه به جز مدیریت است. مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید ،پس وقت زیادی را برای این به هدر ندهید شما می توانید از این افزونه در وب سایت های نامحدود استفاده کنید. اگر چندین وب سایت دارید ، این بهترین پیشنهاد است.تا بتوانید تمام وب سایت های خود را مدیریت کنید و از مدیریت و زیر نظر گرفتن هیچ یک باز نمانید

پس از خرید افزونه

شما قدم اول را برای خرید افزونه بر داشته اید بعد از ان باید آن را نصب و فعال کنید اگر شما مشکلی در استفاده از افزونه حرفه ای داشته اید و حق بیمه آن خراب شده ،شما میتوانید راهکاری دیگر را امتحان کنید و در این زمان از افزونه های اضافی استفاده کنیدکه به آنها افزونه های پشتیبان می گویند . این افزونه ها چون ساختاری جدا دارند باید به صورت جدا نصب شوند . هنگامی که افزونه و افزودنیهای ThirstyAffiliates را فعال کردید ، یک آیتم جدید منو Thirsty Affiliates را در نوار کناری وردپرس خود اضافه خواهید کرد. به صفحه تنظیمات افزونه واقع در قسمت ThirstyAffiliates »تنظیمات بروید.

وردپرس

در صفحه تنظیمات گزینه اول انتخاب یک پیشوند Link است

این پیشوند در پیوند cloaked شما قبل از لینک شما استفاده خواهد شد. این یک افزونه است که از پیش بارگذاری شده با پیشوندهای متداول مانند: توصیه می شود ، پرواز کنید ، ادامه دهید ، بروید و غیره. می توانید پیشوند سفارشی را نیز انتخاب کنید و پیشوند خود را اضافه کنید.

گزینه دوم نمایش دسته بندی لینک در URL است

نمایش دسته بندی لینک در URL چگونه است ؟ برای اینکه اینکار را انجام دهیم باید این را بدانیم که پیشوند و پیوند و حلزون قبل از پیوند انجام می شوند
بعضی ها از این گزینه در وب سایت های خود استفاده نمی کنند زیرا احساس می کنند این لینک طولانی تر می شود. مثلا:

گزینه سوم در صفحه تنظیمات اضافه کردن ویژگی “nofollow” به لینک های وابسته شما است

و اما مطلب آخر ما در بخش اول از افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates موضوع (در صفحه تنظیمات اضافه کردن ویژگی “nofollow” به لینک های وابسته شما ) است به شما پیشنهاد می کنیم آنرا به دقت بخوانید و به همه پیوندهای وابسته خود اضافه کنید. همچنین ما یک روش برای شما آماده کرده ایم که به وسیله آن خواهید توانست پیوندهای وابسته را که خراب شده اند را در یک پنجره دیگر باز کنید پیشتنهاد ما بله شما این است که این روش را امتحان کنید . آخرین گزینه ضبط شده توسط کاربران است.

WordPress

اگر وب سایت WordPress را در اختیار دارید که کاربران بتوانند حساب ایجاد کنند ، بنابراین توصیه می کنیم این ویژگی را فعال کنید. با این حال ، اگر شما سایتی را اداره می کنید که فقط تعداد معدودی از افراد بتوانند به وب سایت شما وارد شوند ، می توانید این گزینه را بدون بررسی بگذارید.و آنرا در نظر نگیرید بعد از اینکه کارتان تمام شددر نهایت روی ذخیره تغییرات کلیک کنید و آماده استفاده از پیوند های وابسته ورد پرس با ThirstyAffiliates در وب سایت خود هستید.

امیدواریم از مطالب سایت ما به خوبی استفاده کرده باشید برای دیدن بخش 2 این مقاله اینجا کلیک کنید

84
24 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398