افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2

طراحی سایت

..افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2..
طراحی سایت

افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2

افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates بخش 2

به بخش 2 از افزودن پیوندهای وابسته در وردپرس با ThirstyAffiliates خوش آمدید در بخش قبل مواردی را دراین باره گفته ایم که ادامه این مطالب را دراین بخش به صورت کامل جمع آوری کرده ایم د راین بخش قصد داریم موضوعات :
به راحتی به خاطر سپردن نام لینک و ترفند های آن
URL مقصد در پیوندهای وابسته چگونه است ؟
پیوست تصاویر د رپیوندهای وابسته چگونه انجام می شود ؟
افزونه Autolink Keywords چه کاری انجام می دهد ؟

چگونه پیوندهای وابسته را با ThirstyAffiliates اضافه کنیم

افزودن پیوندهای وابسته در ThirstyAffiliates ساده و مستقیم است. و شما میتوانید پیوندهای وابسته را به صورت ساده و مستقیم انجام دهید نگران نباشید ، به ThirstyAffiliates بروید » اضافه کردن یک پیوند جدید – برای اضافه کردن یک لینک وابسته.

ThirstyAffiliates

نام لینک:

نام لینک شما باید به راحتی قابل شناسایی و به خاطر سپردن باشد شما نباید نام لینک خود را به گونه ای انتخاب کنید که فرار باشد یا به سختی به یاد آورید . این نام در URL پنهان استفاده خواهد شد. استفاده از نام محصول به عنوان عنوان لینک احتمالاً بهترین روش نامگذاری است.

URL مقصد:

این آدرس اینترنتی کامل صفحه است که به وسیله آن مخاطبانتان شمارا پیدا می کنند و با شناسه وابسته شماست. اینجاست که پیوند وابسته طولانی خود را جایگذاری می کنید. در زیر این قسمت کادرهای تأیید را مشاهده می کنید تا بتوانید پیوند را به صورت مستقیم ایجاد کنید و در یک پنجره جدید باز کنید. اگر این موارد را در صفحه تنظیمات افزونه فعال نکرده اید ، شما در این قسمت میتوانید آنها را تنظیم نکنید

پیوست تصاویر:

می توانید تصاویر خود را در لینک های وابسته شرکت های وابسته قرار دهید. این احتمالاً برای وب سایتهایی که می خواهند پیوندهای وابسته را در نوارهای کناری نمایش دهند یا مفید باشد ، مفید هستند یا دارای الگوهایی هستند که پیوندها را می توان با تصاویر نشان داد.

Autolink Keywords

این ویژگی قدرتمند به عنوان افزونه در دسترس است و در هنگام خرید بسته حرفه ای با ThirstyAffiliates همراه است. این امکان را به شما می دهد مجموعه ای از کلمات کلیدی را اضافه کنید که به طور خودکار به این لینک وابسته خاص مرتبط می شوند. با این کار وقت زیادی را در هنگام نوشتن در سایت خود صرفه جویی می کنید. فقط می توانید پست های خود را بنویسید و از افزودن پیوند در مقاله ها نگران نباشید. به عنوان مثال اگر کلمه HostGator ، Sucuri ، MaxCDN را ذکر کنیم و همه آنها بطور خودکار پیوند خواهند یافت.

مقاله

ناتوانی برخی ناشران در استفاده از این ویژگی

با این حال ، ما همچنین متوجه شده ایم که برخی ناشران نمیتوانند از این ویژگی کارآمد استفاده کنند. مطمئن شوید که از کلمات کلیدی بسیار متمرکز برای پیوند خودکار استفاده می کنید. بار دیگر ، اضافه کردن نام محصول به عنوان کلمه کلیدی رایج ترین روش است. در زیر کلمات کلیدی شما دو کادر را مشاهده خواهید کرد. اولین کادر تأیید اجازه می دهد تا ThirstyAffiliates پیوندهایی به کلمات کلیدی مورد استفاده در عناوین اضافه کند. این فقط مربوط به برچسب های عنوان موجود در محتوای مقاله است نه خود عنوان مقاله. در کادر دوم تایید شما خواهید توانست برای کلمات کلیدی محدودیت ایجاد کنید . در صورت تکرار کلمه کلیدی در طول مقاله ، این گزینه به ویژه مفید است توصیه می کنیم برچسب های عنوان را پیوند ندهید و تعداد کلمات کلیدی در حال تعویض نباید بیشتر از 3 باشد.

دسته بندی پیوندها:

می توانید پیوندهای خود را دسته بندی کنید. این دسته از لینک ها مانند دسته ارسال می شوند. می توانید هنگام اضافه کردن لینک جدید ، دسته های جدیدی اضافه کنید ، یا می توانید به ThirstyAffiliates »دسته بندی پیوندها بروید تا به صورت دستی دسته های پیوند را اضافه کنید.

افزودن پیوندهای وابسته در پست ها و صفحات وردپرس

گذشته از اتصال دهنده خودکار ، گاهی ممکن است بخواهید پیوندهای وابسته را به صورت دستی در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید. ThirstyAffiliates یک دکمه به ویرایشگر پست تصویری WordPress اضافه می کند.

WordPress

با کلیک بر روی دکمه ، جستجوی پیوند ThirstyAffiliates در یک پنجره باز می شود. می توانید پیوند را از لیست پیوندها انتخاب کنید یا یک لینک را جستجو کنید. سپس می توانید لینک ساده ، کد کوتاه یا پیوند تصویر را وارد کنید.

ThirstyAffiliates

برای آن دسته از کاربرانی که ترجیح می دهند از ویرایشگر متن در منطقه ویرایش پست وردپرس استفاده کنند ، می توانند به سادگی بر روی دکمه لینک کلیک کرده و پیوندی را جستجو کنند. پیوندهای اضافه شده از طریق ThirstyAffiliates به عنوان پیوند وابسته در جستجو ظاهر می شوند ، مانند این:

پیوند

مدیریت پیوندهای وابسته در ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates برای مدیریت پیوندها از قابلیت وردپرس داخلی استفاده می کند. پیوندهای اضافه شده از طریق افزونه های ThirstyAffiliates به یک نوع پست سفارشی اضافه می شوند که اضافه کردن ، ویرایش یا حذف یک لینک وابسته را بسیار ساده می کند. اگر آمار افزودنی را فعال کرده اید ، پس از آن تعداد کلیک های مربوط به هر پیوند که به کلیک های روزانه ، هفتگی و ماهانه تقسیم می شود ، به شما نشان می دهد.

افزونه

افزودنی آماری برای ThirstyAffiliates همچنین می افزاید:

آمار دقیق برای کلیه فعالیت های پیوند وابسته شما در صفحه آمار. این به شما کمک می کند نشان دهید که کدام دسته پیوندها عملکرد بهتری دارند ، کدام پیوندها کلیک بیشتری می کنند و ثبت نام کمتری می کنند ، کدام لینک ها کمتر کلیک می کنند و تعداد بیشتری ثبت نام می کنند. سپس می توانید استراتژی محتوا خود را برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود بهبود بخشید.

محتوا

همه پیوندهای وابسته شما می توانند با قالب XML وردپرس صادر شوند و به راحتی می توانید با استفاده از ابزار پیش فرض واردات و صادرات وردپرس به هر وب سایت دیگری در وردپرس وارد شوید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه پیوندهای وابسته را در وردپرس با ThirstyAffiliates مدیریت کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی وابسته برای وردپرس را ببینید.

اگر این مقاله را دوست دارید ، لطفاً در کانال YouTube ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید.

105
24 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398