ایده های ساخت پروفایل زیبا بخش 2

طراحی سایت

..ایده های ساخت پروفایل زیبا بخش 2..
طراحی سایت

ایده های ساخت پروفایل زیبا بخش 2

به بخش دوم مقاله ساخت پروفایل سایت دهکده وب خوش آمدید در این قسمت از مقاله قصد داریم نکاتی مهم را مانند بخش قبل در رابطه با حالت های مختلف بدن برای گرفتن profile زیبا را عنوان کنیم در این مقاله مطالبی در رابطه با ارتباط ساخت پروفایل با آواتار ها – ویژگی هایی که مشارکت کنندگان را در ساخت پروفایل دور کرده – آیا ساخت پروفایل باید جذاب باشد – عکس profile یا بیوگرافی؟ – روش Rule of Thirds – و مسائلی از این قبیل مورد بررسی قرار خواهیم داد

ارتباط ساخت پروفایلها با آواتار ها

  1. چشمان باز
  2. صورت بیضی شکل
  3. بیان خندان
  4. موی قهوه ای

ویژگی هایی که مشارکت کنندگان را در ساخت پروفایل دور کرده

  1. بیان بی طرف یا منفی
  2. موهای سیاه یا کوتاه
  3. کلاه یا عینک آفتاب
پروفایل

ذهنیت در رابطه با تصویر محافظه کارانه

  1. جذابیت: “من فکر می کنم او زیبا است”
  2. اجتماعی: “من فکر می کنم او می تواند دوست من باشد”
  3. صلاحیت: “من به توانایی او در انجام یک کار اطمینان دارم”

عکس پروفایل مهم تر است یا بیوگرافی؟

هر کدام از این موارد اهمیت خاص خود را دارد و دو مفهموم جدا هستند تنها نقطه اشتراک آنها می تواند این باشد که هر دو آنها بیانگر شخصیت افراد و صاحبان پروفایل هستند

غذای آماده آنها:

در اصل ، متن کمتر از 10٪ از آنچه مردم درباره شما فکر می کنند است.

پروفایل

4 کلید برای عکس پروفایل گای کاوازاکی اس


گای کاوازاکی Canva ، مأمور مبدل اولیه برای همه چیز فناوری های رسانه ای و اجتماعی ، چهار عامل مهم را برای تصویر پروفایل پیدا کرده است.

فقط چهره بدون خانواده ، دوستان ، سگ ، آرم و غیر

نامتقارن برای ایجاد تصویر نمایه خود از Rule of Thirds استفاده کنید
با نور مواجه شوید. منبع نور باید در مقابل شما باشد.
حداقل 600 پیکسل عرض دارد. در رسانه های اجتماعی اشکال و اندازه های مختلف عکس پروفایل وجود دارد. یک تصویر 600 پیکسلی مهم نیست که در آن مشاهده شود.
توصيه نامتقارن بطور خاص روانشناسي محكم و تاريخ طراحي زيادي در پس آن دارد.

روش Rule of Thirds

Rule of Thirds روشی است برای ترکیب عناصر یک تصویر که از نظر بصری خوشایند باشد و با روشی که چشمان ما ترجیح می دهد از یک تصویر هماهنگ شود ، همگام باشد. عکاسان قاعده سوم را به خوبی می شناسند. این یک قطعه بنیادی از عکاسی است.

روش کار با تقسیم یک تصویر به یک شبکه از سوم به صورت افقی و عمودی است. در اصل ، یک تخته tic-tac-toe را روی یک تصویر قرار دهید.

قانون از سوم

صفحه tic-tac-toe تقاطع خطوط را ایجاد می کند و طبق Rule of Thirds ، این تقاطع ها در جایی است که چشم به احتمال زیاد کشیده می شود.

درس طراحی در اینجا این است که عناصر اصلی خود را در کنار این تقاطع ها قرار دهید. از قرار دادن یک عنصر کلیدی در مرکز خودداری کنید.

وبلاگ نویس ، نویسنده و گوینده Rebekah Radice این کار را می کند تا با تصویر پروفایل خود تأثیر خوبی بگذارد.

پروفایل

برای روبرو شدن با دوربین یا روبرو نبودن با دوربین

یک مطالعه دیگر از OkCupid به تصاویر پروفایل بیش از 7،100 کاربر پرداخت و خاطرنشان کرد که کدام اثرات بیشترین مخاطبین را به همراه داشته است. یکی از جالب ترین موارد مورد استفاده در اینجا تأثیر دیدن دوربین در مقابل دوربین خارج از خانه بود.

برای عکس پروفایل یک زن ، بزرگترین جلوه ها هنگام مشاهده دوربین مشاهده شد.

برای عکس پروفایل یک مرد ، بیشترین تأثیر را در هنگام دور از دوربین مشاهده کرد.

پروفایل
پروفایل

مطالعات ردیابی چشم چیست

“شما نگاه می کنید که در آن نگاه می کنند.”

این عنوان از یک پست وبلاگ قابل استفاده Word یک خلاصه نگاری عالی برای تحقیق در مورد مطالعات ردیابی چشم را ارائه می دهد.

ما چشم افرادی را می بینیم که روی پرده می بینیم. نگاه مستقیم به دوربین می تواند به برقراری ارتباط مستقیم با شخصی کمک کند. نگاه به چپ یا راست به شما کمک خواهد کرد که نگاه خواننده در آن جهت (به سمت دکمه “دنبال” ممکن است؟)

KISSmetrics کار بزرگی را برای توضیح کمی در مورد این تحقیق انجام داده است:

انسان تمایل طبیعی دارد که نگاه دیگران را دنبال کند ، و ما از بدو تولد به دنبال مربیگری هستیم تا پیکان را هدایت کند و ما را به جایی که باید به دنبالش برویم / برویم.
برای اشتراک گذاری کلیک کنید
و این تصویر کمک می کند تا آن را در چشم انداز عالی قرار دهید:

پروفایل

پس زمینه روشن و نارنجی را امتحان کنید

Orbit Media این گوهر را از Rand Fishkin of Moz حفر کرد: رنگهای مختلف پس زمینه را برای عکسهای خود آزمایش کنید.

پیش زمینه های رنگی روشن توصیه رند است. وی برای پروفایل شخصی خود دریافت که پرتقال به بهترین وجه کار می کند. (از آن زمان رند به یک پس زمینه سبز تغییر یافته است.)

پروفایل

توصیه‌ها در اینجا انواع پژوهش ، علوم و روانشناسی را در بر می گیرد. اینها ممکن است برای جستجوی خودتان عالی باشند. اگر علاقه دارید چیز جدیدی را با تصویر نمایه خود امتحان کنید

سعی کنید تصاویر را در جایی که هستید قرار دهید

خندان
سنجاب زدن
نامتقارن
سر به شانه ها
سر – و – پیچ و مهره
روبروی دوربین
و احساس راحتی کنید که چه چیزی بهتر عمل می کند! اگر می خواهید هرگونه امکاناتی برای تصاویر نمایه به اشتراک بگذارید ، خوب است که آنها را ببینید و افکار خود را در نظرات بشنوید.

734
2020-07-22 00:45:48
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24016
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10255
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9514
27 آذر 1398