اینستاگرام به کاربران اجازه کنترل بیشتر داده‌های‌شان را می دهد

سئو

..اینستاگرام به کاربران اجازه کنترل بیشتر داده‌های‌شان را می دهد..
سئو

اینستاگرام به کاربران اجازه کنترل بیشتر داده‌های‌شان را می دهد

برای حفظ امنیت داده های اینستاگرام ، راهکارهای مفیدی را در این مقاله ارائه خواهیم کرد.

اینستاگرام به کاربران اجازه کنترل بیشتر داده‌های‌شان را می دهد

اینستاگرام به کاربران اجازه کنترل بیشتر داده‌های‌شان را می دهداینستاگرام یک قابلیت درون برنامه ای برای کمک به کنترل بهتر داده هایی که برای افراد خارج از برنامه به اشتراک می گذارید معرفی کرده است. اگرچه این قابلیت شاید در خدمت استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما نباشد، اما نقش بسیار مهمی در مراقبت از داده های کاربری شما و کاهش ردپای دیجیتالی که از خود در شبکه های اجتماعی به جای می گذارید ایفا می کند.

اگر می خواهید بدانید که چرا اینستاگرام به کنترل داده ها اهمیت می دهد و چطور می توانید از این قابلیت برای حفاظت از داده های برون برنامه ای در اینستاگرام استفاده کنید، به خواندن این مقاله ادامه دهید!

چرا باید به داده های اینستاگرام خود اهمیت بدهید؟

اگر با دنیای دیجیتال آشنایی داشته باشید، قطعاً در مورد فیس‌بوک و Cambridge Analytica شنیده اید. اگر به صورت خلاصه بگوییم، این آژانس مشاوره ای بریتانیایی از استخراج داده ها، دلالی داده ها و تحلیل داده ها استفاده می کرد تا هدفگیری سایکوگرافیک تبلیغات فیس‌بوک را طی پروسه های گزینشی انجام دهد.

این یک موضوع بزرگ بود. مارک زاکربرگ مجبور شد که در مقابل کل کنگره شهادت بدهد، و فیس‌بوک به پرداخت جریمه ۵ بیلیون دلاری که بیشترین میزان جریمه برای یک کمپانی در طول تاریخ است، به دلیل تخطی از قوانین حفاظت از داده ها محکوم شد. فیسبوک به صورت عمومی بخاطر این شکاف داده ها عذرخواهی کرد و از آن زمان قول داده است که حفاظت از داده ها را بسیار جدی تر بگیرد.

آموزش ۰ تا ۱۰۰ اینستاگرام

از آموزش تنظیمات (setting) تا ترفندهای حرفه ای Instagram

وبینار اینستاگرام برای کسب و کارهای کوچک

وبینارهای رایگان دیجیتال مارکتینگ

جمع بندی

قابلیت کنترل داده های جدید اینستاگرام به صورت کامل طی شش ماه آینده راه اندازی می شود و باید به مردم نهایت کنترل را در مورد داده هایی که به اشتراک می گذارند بدهد. همانطور که جامعه بیشتر و بیشتر در مورد ردپای کربنی که هنگام سوار هواپیما شدن از خود جای می گذاریم آگاه می شود، ما نیز بیشتر و بیشتر در مورد ردپای دیجیتالی که با هر جستجو در وب یا فعالیت های شبکه های اجتماعی از خود به جای می گذاریم، آگاه می شویم. حال که اینستاگرام و فیسبوک داشتن کنترل بیشتر برروی اطلاعاتتان را ممکن می کنند، به شما پیشنهاد می کنم که از این فرصت استفاده کنید. در هر صورت، درجه سلامتی دیجیتال شخصی ما نیز به مسئولیت پذیری خود ما بر می گردد.

لطفا امتیاز دهید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

160
2020-08-11 00:16:13
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23129
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

9020
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

7717
27 آذر 1398