اینگیجمنت چیست؟

سئو

..اینگیجمنت چیست؟..
سئو

اینگیجمنت چیست؟

آیا تا به حال از بازاریابان حوزه دیجیتال، اینگیجمنت را شنیده اید؟ می دانید کاربرد آن برای چیست؟ با ادامه مطلب در سئو روز همراه ما باشید تا اطلاعات مهمی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

همان طور که می دانیم همه کسب و کارها در تلاش جذب مشتری و فروش بالایی هستند. از طرفی کاربران دوست دارند با برندها تعامل داشته و با آن ها ارتباط برقرار کنند. برندی که پاسخگوی مشتریان باشد، خیلی زود به اهداف خود می رسد. اگر یک کسب و کار به طور هدفمند در شبکه های اجتماعی فعالیت خود را آغاز کند، کاربران  را تشویق به خرید محصولات برندش می کند.

در شبکه های اجتماعی اینگیجمنت تاثیر فوق العاده ای بر روی کسب و کارهای کوچک می گذارد و موجب وفاداری مشتری و آگاهی از برند می شود؛ همچنین برای هر کانال بازاریابی مفهوم و معنی جداگانه ای دارد. به بیان ساده تر می توان گفت که اینگیجمنت به معنی این است که یک برند کسب و کار می تواند به راحتی با کاربران مشارکت گیری کرده و تعهد طولانی مدت با آن ها به وجود آورده است. لایک ها، نظرات، کامنت ها و… شاخص هایی برای اندازه گیری اینگیجمنت هستند.

از شاخص های خوب برای اینگیجمنت( ماشین حساب تعامل) اینستاگرام می توان به لایک ها و کامنت ها اشاره کرد. کسانی که کسب و کارشان و یا بخش از شغلشان مربوط به اپلیکیشن اینستاگرام است، به خوبی می دانند که این برنامه بهترین جا برای سرمایه گذاری با یک میلیارد کاربر است.

برخی از افراد فکر می کنند که اگر پیج اینستاگرام آن ها دارای فالوور زیاد باشد، ارزشمندتر است. اما باید بگوییم که این گونه اشخاص سخت در اشتباه اند. در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای کسب و کار تنها وجود مخاطب کافی نیست؛ زیرا بودن و نبودن برخی از کاربران اهمیتی ندارد و فقط به عنوان تماشاگر پیج شما را دنبال می کنند. در این بین مشارکت مخاطبان از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع نیازمند ارتباط کاربران هستید که از طریق لایک و کامنت و ریپلای و هر فعالیت دیگری با شما مشارکت کنند.

اینگیجمنت اینستاگرام نقش زیادی در بررسی میزان نرخ تعامل مخاطبان دارد.

منبع : seorooz  |  
146
2022-01-05 20:16:34
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24131
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10392
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9768
27 آذر 1398