بازاریابی اینفلوئنسر چیست ؟

طراحی سایت

..بازاریابی اینفلوئنسر چیست ؟..
طراحی سایت

بازاریابی اینفلوئنسر چیست ؟

بازاریابی اینفلوئنسر در حال حاضر نوعی بازاریابی آنلاین است .افراد زیادی هستند که واقعاً نمی دانند بازاریابی تأثیرگذار چیست.
بهتر است بگوییم بسیاری از افراد اولین بار که با این عبارت روبه رو میشوند بسیار تعجب میکنندکه ، “بازاریابی تأثیرگذار چیست؟”

مرکز بازاریابی اینفلوئنسر اکنون یک وب سایت مستقر با صدها مقاله در مورد پیچیدگی های بازاریابی تأثیرگذار ، به همراه سایر انواع بازاریابی آنلاین است.
ما درسایت دهکده وب به خوبی ا این واقعیت آشنا هستیم که افرادی ممکن است جدیداً این مطلب را بخوانند و ، با تعجب از اینکه بازاریابی تأثیرگذار درباره چیست. سوالاتی داشته باشند.
به همین دلیل است که ما این مقاله را به آبدیت کردیم تا شما مبانی بازاریابی تاثیر گذار را بهتر دریابید.

 مارکتینگ

بهتر اینفلوئنسر مارکتینگ را بشناسیم !

اینفلوئنسر بازاریابی را میتوان ترکیبی از بازاربی قدیمی و جدید دانست .این ایده از تأیید مشهور را می گیرد و آن را در یک کمپین بازاریابی مبتنی بر محتوا مدرن قرار می دهد. اصلی ترین تمایز در مورد بازاریابی تأثیرگذار این است که نتایج این کمپین همکاری های بین برندها و تأثیرگذار است.

اما اشتباه نکنید یک بازاریابی تاثیر گذار فقط شامل افراد مشهور نمیشود.در عوض ، حول محور تأثیرگذار می چرخد ​​، که بسیاری از آنها هرگز خود را در محیط آفلاین مشهور نمی دانند.در مقاله ما ، چه یک آنفلوآنزا چیست که ما یک تأثیرگذار را به عنوان شخصی تعریف کردیم که:

قدرت تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید دیگران به دلیل اقتدار ، دانش ، موقعیت و یا ارتباط با مخاطبان خود است.موارد زیر در یک طاقچه مشخص ، با او به طور جدی درگیر می شود.

اندازه زیر به اندازه موضوع طاقچه بستگی دارد.بزرگترین اشتباهی که رسانه های سنتی مرتکب میشوند عدم مشاهده تفاوت بین افراد مشهور و تأثیر گذاران آنلاین است.

همچنین درک این نکته مهم است که :

این تاثیر گذاری را مخاطبان مشتاق ایجاد کرده اند .تصادفی نیست که این افراد از دنباله سازها استفاده کنند ، نه برند. در واقعیت ، مخاطب به برند شما اهمیتی نمی دهد. آنها فقط به نظرات تأثیر گذاران اهمیت می دهند.سعی نکنید قواعد و شیوه های تجاری را بر روی یک تأثیرگذار محصور کنید.یا به قول بعضی تمام تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید.مخاطبان آنجا هستند و آنها به راحتی می توانند از آنجا فرار کنند و طرفداران خود را با خود ببرند.

بازار

بازاریابی اینفلوئنسر شامل چه چیز هایی است؟

اینفلوئنسر مارکتینگ شامل یک برند است که با یک آنفلوانزا آنلاین همکاری می کند تا یکی از محصولات یا خدمات خود را به بازار عرضه کند.
برخی از همکاری های بازاریابی تأثیرگذار کمتر از آن قابل لمس هستند.
مارک ها فقط با تأثیرگذار کار می کنند تا شناخت برند و همه گیر شدن آن را افزایش دهند.
نمونه اولیه بازاریابی تأثیرگذار ، مشهور YouTube PewDiePie را شامل می شود.
او با سازندگان فیلم ترسناک مجموعه ای در فیلم منجنیق فرانسه در زیر پاریس ، همکاری کرد
و مجموعه ای از فیلم ها را ایجاد کرد که در آن دچار چالش هایی در فاجعه بارها شد.
این محتوای عالی برای 27 میلیون مشترک PewDiePie بود و تقریباً دو برابر بازدیدکنندگان این فیلم دریافت کرد.

این یک مثال ساده است تصور اینکه یک تیم مشهور با یک شرکت بتواند محصولی را برای شرکت درآورد ، آسان است .
حتی اگر این سریال به جای تبلیغات 30 ثانیه ای در تلویزیون باشد ، یک سری فیلم های 10 دقیقه ای است.

بهتر است بدانیم که مردم درباره بازاریابی تاثیر گذار صحبت نخواهند کرد ؛

این تصور اشتباه است که آنفلوانزها نمیتوانند در هر جا باشند.آنفلوانزها میتوانند هر جایی باشند.و نکته جالب اینجاست که :
آنچه آنها را تأثیر می گذارد پیگیری های گسترده آنها در وب و رسانه های اجتماعی است.
یک تأثیرگذار می تواند یک عکاس مشهور مد در اینستاگرام باشد ، یا یک وبلاگ نویس خوب در فضای مجازی که توییت می کند ، یا یک مدیر بازاریابی محترم در LinkedIn باشد. در هر صنعت ، افراد با نفوذی وجود دارند – فقط باید آنها را پیدا کنید.

بازار


برخی از آنها صدها هزار نفر (اگر نه میلیون ها نفر) پیروان داشته باشند.اما خیلی ها بیشتر شبیه افراد عادی خواهند بود.آنها فقط ممکن است 10،000 دنبال کننده داشته باشند ، در بعضی موارد کمتر.

اما با این وجود :

تاثیر گذار ها چون در حوزه خود مشهور هستند شهرتی خوبی را برخوردارند.میتوان گفت تاثیر گذار ها افرادی هستند که پاسخ سوالات مردم را ارائه میکنند.
البته به تخصص و شهرتشان ، تاثیر گذارانی که بیشترین پست های اجتماعی را دارند.آنها بهترین تصاویر را به اشتراک می گذارند .
سرگرم کننده ترین فیلم ها را انجام می دهند و آموزنده ترین بحث های آنلاین را اجرا می کنند.

تمام مواردی که برای بازاریابی اینفلوئنسر تاثیر گذار است :

شما خود را به جای صاحب یک برند تازه پا بگذارید .به چه چیز های فکر خواهید کرد ؟سازماندهی ، یک استراتژی ، برنامه و بودجه در کنار هم قرار دهید ، وقت خود را صرف تحقیق کنیددر مورد روش خود برای یافتن تأثیرگذار تصمیم بگیرید – آنها را به صورت ارگانیک پیدا کنید ، در یک پلتفرم مشترک شوید یا از طریق یک آژانس کار کنیدصبور باشید و انسانی باشید – افرادی که با مردم صحبت می کنند ، نه شرکت هایی که با شرکت ها صحبت می کنندبرنامه ای را تدوین کنید

آیا تأثیرگذار تماس یا ماهنامه را به صورت ماهانه / سه ماهه / دوسالانه ترجیح می دهد؟
با برنامه روابط عمومی ، برنامه انتشار محصول و غیره ادغام شوید.از طرف مدیران کلیدی ایمیل ارسال کنید.
برنامه سفر را برای مدیران برنامه ریزی کرده و جلسات حضوری را ترتیب دهید

چه چیز هایی در بازاریابی اینفلوئنسر وجود ندارد :

بازاریابی اینفلوئنسر فقط به دنبال پیدا کردن شخصی با مخاطب و ارائه پول یا قرار گرفتن در معرض آنها نیست تا بتواند چیزهای خوبی درباره شما بگوید.
این افراد مشهور ویروسی برای چیست.اینفلوئنسر افرادی هستند که وقت خود را صرف ساختن نام تجاری خود و پرورش مخاطبان خود می کنند.
آنها به طور طبیعی از شهرت خود و افرادی که به آنها اعتماد دارند محافظت می کنند.
آنها افرادی هستند که صبر و شکیبایی و تمرکز خود را برای موفقیت در رسانه های اجتماعی ، یک پیروان ارگانیک در هر زمان دارند .
افرادی مانند این علاقه ندارند که صرفاً برای پول ، بازاریابی تأثیرگذار را انجام دهند

از جمله معایبی که میتوان برای این نوع بازاریابی عنوان کرد عبارتند از :

بازاریابی اینفلوئنسردر مورد نتایج سریع نیست.
این همان روش آهسته و پایدار است که رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا ، جایی که کمپین شما در مورد فروش مستقیم کالاهای شما نیست. بازاریابی
این در مورد نشان دادن اقتدار ، اعتبار و رهبری فکر در صنعت شما است.
این در مورد تبدیل شدن به مترادف شدن با هر آنچه را که شما پیشنهاد می کنید است .
مثل وقتی که مردم می گویند به جای کپی کردن از آن ، به جای خلاء کردن آن ، به سراغ سندی بروید و یا هوور کف را بخرید.

با بازاریابی رسانه های اجتماعی ، این یک بازی کند برای دستیابی به نوع دنبال کننده هایی است که وفادار و مشغول به کار هستند.
این وسوسه کننده است که فکر کنید پیوستن به نیروها با یک تأثیرگذار راهی آسان در قلب و ذهن پیروان او خواهد بود .
البته ساده نیست.

138
05 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

21236
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7329
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6216
27 آذر 1398