برنامه نویسی ارز دیجیتال

طراحی سایت

..برنامه نویسی ارز دیجیتال..
طراحی سایت

برنامه نویسی ارز دیجیتال

زبان سالیدیتی (Solidity)

زبان سالیدیتی یک زبان برنامه نویسی جدید است که برای نوشتن قراردادهای هوشمند و بلاک چین ایجاد شده است. این زبان برنامه نویسی جهت نوشتن بلاک چین اتریوم طراحی شده است. اتریئم و پروژه های انشعاب گرفته از آن تنها با زبان سالیدیتی نوشته شده و توسعه یافته اند.

از آنجا که سالیدیتی تنها برا نوشتن و توسعه بلک چین ها طراحی شده است؛ یک زبانی عالی برای یادگیری نوشتن بلاک چین است. همچنان بسیاری از مشکلات توسعه دهندگان بلاک چین را حل می کند.

زبان پایتون (Python)

پایتون دومین زبان محبوب برنامه نویسان است. پایتون یک زبان برنامه نویسی متن باز و ایده ال بلاک چین می باشد که برنامه نویسان بلاک چین جهت توسعه از این زبان استفاده می کنند.

ویژگی های زبان پایتون:

برنامه نویسان توانایی پیاده ایده های خود با نوشتن کدهای طولانی را دارد.

بدلیل متن باز بودن، پشتیبانی گسترده ای دارد و در صورت داشتن مشکل می توانید به کتابخانه یا پلاگین های آن در اینترنت رجوع کنید.

فقط یک عیب دارد آن هم اینست که برای عملیات رمزگذاری پیچیده در بلاک چین مناسب نمی باشد.

زبان سیمپلیسیتی (Simplicity)

زبان سیمپلیسی یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی متن باز است و بنوعی یک زبان مخصوص کدنویسی قراردادهای هوشمند و توسعه دهنده بلاکچین می باشد. این زبان یک زبان سطح بالا برای توسعه بلاکچین می باشد و مخصوص برنامه نویسان سطح بالا بخصوص جهت توسعه بلاکچین می باشد.

تمرکز اصلی این زبان جهت درک بیشتر کدهای پیچیده و توسعه کدهای سطح پایین بیت کوین می باشد. ظرفیت کاری و سرعت توسعه، توسعه دهندگان را افزایش داده است و موجب صرفه جویی در وقت و هزینه آنها می شود.

همچنان اگر از این زبان با پلتفرم Elements استفاده شود؛ این پلتفرم منبع باز بوده و قابلیت ایجاد بلاک چینی با زنجیره های جانبی دارد و توسعه دهندگان می توانند از توابع و سایر ویژگی های جذاب استفاده کند.

زبان جاوا (Java)

 زبان جاوا یکی از رقابای زبان  سی پلاس می باشد. جاوا یک زبان جامع است که رابطه برنامه نویسی کاربردی API دارد. این رابط کاربری شامل کلاسها، بسته ها و اینترفیس ها و.. می باشد. این زبان قابلیت انتقال و سازگاری بالایی دارد. این زبان بدلیل قابلیت سازگاری بالا و توانایی اجرا در پلتفرم های مختلف، یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی بلاکچین می باشد.

63
2022-02-02 17:42:51
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24029
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10268
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9549
27 آذر 1398