برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟

طراحی سایت

..برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟..
طراحی سایت

برند چگونه خود را معرفی کنیم ؟

معمولا اصطلاحاتی از قبیل مارک و آرم و برند میشنویم اما منظور از آنها چیست ؟ و چگونه باید یک مارک قوی برای خود داشته باشیم و برای رسیدن به یک برند قوی باید چه راه هایی را طی کنیم و چقدر زمان میبرد تا برند ما به عنوان برندی معتبر شناخته شود و بازدهی بالایی را در فروش داشته باشیم ؟امروزه افراد زیادی هستند که مشاغل خاصی را پایه ریزی کرده اند و پیامد آن این است که آنها با ایجاد مشاغل زیاد ممکن است شما در صنف خود تنها نباشید و خیلی ها این شغل شما داشته باشند و به قول معروف کار وکاسبی کساد شود

اهمیت داشتن برند

با داشتن میلیون ها شغل ، اگر نام وبرندی معتبر نداشته باشید نخواهید توانست موفق شوید برند داشتن برای کسب و کارها بسیار مهم است تا بتوانید خود را از رقبای خود متمایز کنید .اگر در تلاش برای توسعه هویت برند خود برای مشتری هستید ، یا این کار را برای تجارت خود انجام می دهید ، مهم است که ابتدا بفهمید یک مارک چیست و چه چیزی در ایجاد آن نیاز دارد. متأسفانه ، به آسانی نام دادن به مشاغل و گچ کاری بر روی همه چیز آسان نیست.

راهنمایی ساخت برند رایگان

رایگان

در ابتدا دام داران بر روی گاو های خود مارک نمی زدند به عنوان نام تجاری خود و اصطلاح مارک برای اولین بار از صنعت گاوداران ایجاد شد و این ایده ای بود برای یک نام تجاری برای اولین بار ولی امروزه مارک یا همان آرم چیزی بیشتر از تنها یک نام تجاری است و بسیار گسترده تر است و افراد زیادی به دنبال نمایش و همگانی کرد ن نام و نشان تجاری خود هستند نام تجاری شما ، بخشی اساسی از هویت مارک است

مارک چه هویتی دارد ؟

یک برند تجاری از موارد زیادی تشکیل شده است یک مارک تجاری از ارزش های شما ، نحوه ارتباط محصول شما و آنچه می خواهید افراد هنگام تعامل با آن احساس کنند ، تشکیل شده است. در اصل ، هویت برند شما شخصیت کسب و کار شما و وعده به مشتریان است.

همانطور که جف بزوس می گوید ، “برندسازی همان چیزی است که افراد وقتی در اتاق نیستید ، درباره شما می گویندو شما را به خوبی میشناسند .”

شما بعد از اینکه محصولتان را بفروشید برای مدت طولانی این احساس را در مشتری خود ایجاد می کنید که آیا او دوباره از برند شما خرید کند یا نه ؟ این تنها به خود شما بستگی دارد .که کیفیت محصول شما چگونه باشد ؟ هویت برند فرایند شکل دادن به این تصور است.

مثالی برای مارک تجاری

برند کوکا را در نظر بگیرید وقتی نام Coca-Cola را می شنوید ، احتمالاً آرم معروف آن را که در زیر نشان داده شده است ، تصویر می کنید. و دقیقا میدانید که شکل آن چگونه است و با چه فونتی نوشته شده لاست و تصویر زیر در ذهن شما نقش می بندد

Coca-Cola

هویت مارک Coca-Cola

کوکا کولا آرم خود را روی بطری های زیبایی چاپ میکند که این بطری ها در نوع خود منحصر به فرد به نظر می آیند (این بطری ها به گونه ای هستند که هیچ نوشیدنی دیگری اینم شکل از بطری را ندارد). این به مشتریان می گوید که آنها تقلید نمی کنند – این واقعیت است. برند از این طریق اعتبار و اعتماد را توسعه می دهد.
این همان چیزی است که مارک کوکاکولا را تشکیل می دهد ، نه فقط آرم تجاری. ما در بخش زیر بیشتر در مورد این خصوصیات صحبت خواهیم کرد.

چرا هویت مارک اینقدر مهم است؟

تجسم کاری انجام می دهد که شما در ذهن مخاطب خود مجسم باشید ، طبق گفته Purely Branded ، یک مارک “زندگی می بخشد و در ذهن و قلب” مصرف کنندگان رشد می کند. بنابراین ، هویت آن برای آینده تجارت ضروری است.

بنابراین ، اگر نام تجاری شما چیزی بیش از لوگوی آن نیست ، چگونه می توانید آنچه مارک هایی مانند کوکا کولا انجام داده اند را تکرار کنید و به این عناصر دیگر از هویت تجاری خود ضربه بزنید؟ در اینجا شش مؤلفه از یک هویت برند خوب توسعه یافته آورده شده است ، و اینکه چرا توسعه آنها برای شما بسیار مهم است.

چهره تجاری شما

برای تمام اهداف و، نشان تجاری شما “چهره” تجارت شما است. اما این چهره باید بیش از آنچه جالب و جالب به نظر برسد انجام دهد – سهم یک آرم در هویت برند نیز ارتباطی دارد. به مردم می گوید که [این تصویر] به معنای [نام شرکت شما] است.

تجارت

اعتبار و اعتماد

اگر برند شما هویت داشته باشد فقط محصول شما را به یاد ماندنی نمی کند. این مارک شما را در بازار معتبرتر می کند. برندی که چهره را تثبیت می کند و با گذشت زمان آن چهره را به طور مداوم حفظ می کند ، اعتبار خود را در بین رقبا و اعتماد به نفس در بین مشتریانش ایجاد می کند.

برداشتهای تبلیغاتی

هویت نام تجاری الگویی برای همه چیزهایی است که می توانید در یک تبلیغ برای شغل خود داشته باشید – خواه آن تبلیغ به صورت چاپی ، آنلاین یا تبلیغات اینترنتی در YouTube باشد. یک برند با اعتبار و چهره و صنعت به خوبی آماده شده است تا خود را ارتقا بخشد و برداشت خود را بر خریداران بالقوه نشان دهد.

ماموریت شرکت شما

وقتی هویتی را برای نام تجاری خود ایجاد می کنید ، به آن چیزی می دهید که بایستد. این به نوبه خود به شرکت شما هدفی می بخشد.

ماموریت

همه ما می دانیم که شرکت ها بیانیه ماموریت دارند ، درست است؟ خوب ، بدون این که ابتدا به برند خود هویت دهید ، نمی توانید یکی داشته باشید.

تولید مشتری جدید و لذت بردن از افراد موجود

داشتن یک هویت تجاری – چهره ، اعتماد و مأموریت – افرادی را جذب می کند که با آنچه مارک شما ارائه می دهد موافق هستند. اما وقتی این افراد مشتری شوند ، همان هویت برند به آنها تعلق خاطر می بخشد. یک محصول خوب مشتری ایجاد می کند ، اما یک مارک خوب طرفداران تولید می کند.

اگر می خواهید شغل شما به یک نام تجاری مشهور و محبوب تبدیل شود ، قرار است کارهایی را انجام دهید. مراحل زیر به شما در ساخت b کمک می کند

202
18 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398