بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس

طراحی سایت

..بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس..
بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس
طراحی سایت

بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس

بهبود سئو طراحی سایت با گوگل پلاس قبل از اینکه به بحث تخصصی درباره استفاده از گوگل پلاس برای بهینه سازی طراحی سایت بپردازیم باید بگوییم که درباره گوگل پلاس و تاثیر آن در سئو طراحی سایت شایعات فراوانی وجود دارد. مثلا آنکه لینک های گوگل پلاس از دیگر شبکه های اجتماعی موثر ترند اما باید توجه داشت که گوگل پلاس مانند تمام شبکه های اجتماعی دیگر عمل می کند.

تنها زمانی بروی سئو طراحی سایت شما تاثیر مثبت می گذارد که مخاطب واقعی بیشتری را به سمت طراحی سایت شما هدایت کند و تنها نکته ای که گوگل پلاس را از دیگر شبکه های اجتماعی مجزا می کند افزایش سرعت ایندکس صفحات طراحی سایت با تبلیغ آنها در این شبکه اجتماعی است. بازاریابی دیجیتال در طراحی سایت از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

اهمیت گوگل پلاس برای سئو طراحی سایت

گوگل به شدت هر گونه ارتباط محتوای گوگل پلاس ورتبه طراحی سایت را رد می کند .بنابراین اولین اصل آن است که بپذیریم  گوگل پلاس به صورت مستقیم بروی رتبه طراحی سایت تاثیر نمی گذارد اما با توجه به اینکه رتبه های برتر گوگل فعالیت بالایی در گوگل پلاس دارند به برخی  دلایل اهمیت گوگل پلاس برای سئوطراحی سایت  می پردازیم گوگل مالک گوگل پلاس است.

شاید دلیل آنکه گوگل نفی شده است با این حال شواهد حاکی از وجود برتری گوگل پلاس در تاثیر بر رنک طراحی سایت ها است. برخی لینک های گوگل پلاس به طراحی سایت شما اعتبار می کنند که بر رتبه تاثیر گذار است لینک هایی که در پست های خود درج می کنید به صورت نوفالو هستند ولی ظاهرا باز نشر این لینک ها توسط سایر کاربران گوگل پلاس بروی رتبه طراحی سایت موثر واقع می شود.

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

لینک های گوگل پلاس در طراحی سایت

لینک های گوگل پلاس در طراحی سایت  دارای انکر تکست های مرتبط هستند .همانطور که می دانید هنگام درج لینک در گوگل پلاس عنوان مقاله شما در زیر پست انکر تکست عمل می کند که از نظر سئو مفید است .صرفا از این نظر که کاربران با موضوع طراحی سایت صفحه شما آشنا شده و شانس کلیک روی تبلیغ بالاتر می رود .لینک نوفالو اعتباری را منتقل نمی کنند. ایندکس شدن فوق العاده سریع همه صفحات طراحی سایت همانطور که می دانیم یکی از سریع ترین راهای ایندکس کردن طراحی سایت بازار یابی شبکه های اجتماعی است.

تحقیقات حاکی از آن است که گوگل پلاس فرایند ایندکس شدن صفحات را بیش از توییتر و فیس بوک سرعت می بخشد .همانطور که مشاهده می کنید گوگل پلاس می تواند براحتی با شبکه های اجتماعی پر کاربر مانند فیس بوک رقابت کندد .بنابراین اگر از این شبکه اجتماعی تا کنون در طراحی سایت استفاده نکرده اید بهتراست دربرنامه بازاریابی محتوا گوگل پلاس رانیز بیافزایید .

188
25 اردیبهشت 1398
  ..نظرات..
  ..مقالات پربازدید..
  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
  طراحی سایت

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

   آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

  14288
  24 فروردین 1398
  دلایل موفقیت دیجی کالا
  طراحی سایت

  دلایل موفقیت دیجی کالا

  یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است .اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید .مدیران این پروژه با این هدف او...

  2094
  22 اردیبهشت 1398
  bit.ly چیست ؟
  طراحی سایت

  bit.ly چیست ؟

  بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

  2056
  27 آذر 1398