بهترین افزونه ساخت اتومات لینک های داخلی سایت

سئو

..بهترین افزونه ساخت اتومات لینک های داخلی سایت..
سئو

بهترین افزونه ساخت اتومات لینک های داخلی سایت

یکی از بهترین افزونه ها برای ایجاد و ساخت لینک های اتومات داخلی برای سایت های وردپرسی, افزونه ( لینک اتوماتیک سئو – SEO Auto Linker )میباشد که کارایی آسان و منحصر به فردی دارد,اما طی ۷ سال اخیر سازنده این افزونه هیچ ارتقا و آپدیتی در این افزونه نداده است و این افزونه مشکلات خاص خود را دارد.

ولی خود بنده شخصا نمیتونستم دل از این افزونه بکنم و نشستم کلا تغییرات زیادی رو ایجاد کردم.

لینک های داخلی یکی از موارد مهم On Page Seo است.استفاده از لینک های داخلی بخصوص برای سایت های محتوا محور، دارای اهمیت بیشتری است.

از نظر علمی چرا لینک داخلی مهم است؟

وقتی خزنده گوگل، وارد صفحه از سایت شما می شود، و به محتوای مثلا درباره آموزش بهینه سازی داخلی سایت می رسد، لینک های دیگری در وسط متن شما به سایر صفحات سایتتان می بیند که کاملا به مطلب “آموزش بهینه سازی داخلی سایت” مرتبط است.سئو بدون لینکهای داخلی کاملا بی معنی خواهد بود!

لذا خزنده وارد آن لینک می شود و محتوای آن لینک را هم بررسی می کند.نتیجه آن این است که خزنده ها به خوبی ساختار سایت شما و درک می کنند و همه مطالب شما را به سرعت بررسی و فهرست (index) می کنند و شما ربات و خزنده ها را به مدت طولانی تری در سایت خود مشغول می کنید و بیشتر به خزیدن واردارشان می کنید! عینا همین اتفاق روی کاربر می افتد.

وقتی کاربر مطلب “آموزش بهینه سازی داخلی سایت” را مشاهده می کند، در همان حین، چند لینک دیگر که برای او مفید است را مشاهده می کند، و حداقل آن این است که آنها را در یک تب جدید باز می کند تابعد از مطالعه مطلب، آنها را بخواند.در نتیجه شما کاربر را هم مشغول و جذب می کنید و در نتیجه علاوه بر آنکه bounce rate سایت شما کاهش می یابد(بهتر می شود) ،سایت شما از انجا که کاربر بیشتر در سایت شما گشت و گذار کرده است، در خاطر کاربر باقی می ماند و در برندینگ و شهرت سایت شما به شدت موثر است.

مزایای مهم دیگر لینک های داخلی

یکی از مزایای مهم دیگر لینک های داخلی، انتقال اعتبار بک لینک های شماست.فرض کنید همین صفحه به عنوان مطب مفید یا هر به هر دلیل دیگری در صفحه ای از سایتی دیگر لینک شده است.در نتیجه این صفحه یک امتیاز/اعتبار از سایتی دیگر گرفته است.حالا لینک های داخلی که در همین صفحه هستند، نیز به دلیل بک لینک های این صفحه، دارای اهمیت بیشتری می شوند و در نتیجه، اعتباری که از بک لینک های این صفحه به این صفحه منتقل شده است، بین لینک های داخلی این صفحه هم تقسیم می شود.

مزایای افزونه لینک اتوماتیک سئو

این افزونه بطور خودکار کلمات و عبارات موجود در پست ، صفحه یا محتوای نوع پست ارسال شده شما را لینک می دهد. (یا به اصظلاح ایجاد لینک داخلی را اتوماتیک انجام میدهد)

کلمات کلیدی را در یک لیست جدا شده با کاما مشخص می کنید

URL را که به آن کلمات کلیدی که میخواهید لینک بدهید را مشخص میکنید

تعداد لینک ها به یک URL مشخص شده در هر پست را مشخص می کنید (میتوانید برای یک کلمه کلیدی تعیین کنید چند بار و با چه کلمات مشخصی ایجاد لینک کند و سپس نوع ارسال را مشخص کنید. و مابقی با 🙁 لینک اتوماتیک سئو – SEO Auto Linker )

تغییراتی که در این افزونه داده ام :

۱: بروزرسانی و گرفتن مشکلات برای نصب در آپدیتهای جدید وردپرس

۲: فارسی سازی و راست چین کردن کامل محیط کار

۳: اضافه کردن قابلیت بک آپ گیری (ورودی و خروجی دادن )

تصاویری از محل افزونه :

اشکالات؟ چالش ها و مسائل؟ از طریق کامنت در تماس باشید.

62
11 خرداد 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

20284
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

6570
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

5654
27 آذر 1398