بهترین طول پست شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲1 | اینفوگرافیک

سئو

..بهترین طول پست شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲1 | اینفوگرافیک..
سئو

بهترین طول پست شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲1 | اینفوگرافیک

با ما همراه باشید تا بهترین طول پست شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲1 آشنا شوید.

در این مقاله می خواهیم در مورد حقیقت هایی درباره بهترین زمان پست، بهترین طول ممکن برای پست، استراتژی ویدیو، بهینه سازی عکس ها، فرکانس پست ها و … صحبت کنیم. حقیقت واقعی در مورد تمامی موارد بالا این است که هیچ قانون یکسانی برای همه موارد بالا و برای همه اکانت های شبکه های اجتماعی وجود ندارد. چیزی که برای برند شما و مخاطبان شما جواب می دهد، ممکن است هیچ تاثیر مثبتی برای بیزینس های دیگر نداشته باشد.

حقیقت این است که چیزی که واقعاً اهمیت دارد هسته محتوای تولیدی شماست، و این که این محتوا چطور با مخاطبان ارتباط برقرار می کند. اما این بدین معنی نیست که شما باید تمامی پیشنهادات حرفه ای و تمرینی را نادیده بگیرید و هرچیزی که می خواهید در هر زمانی که دوست دارید پست کنید.

دوره آنلاین بازاریابی در شبکه های اجتماعی

هرآنچه درباره استفاده اثربخش از شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی باید بدانید

سرفصل های دوره را بررسی کنید

بهترین طول پست در شبکه های اجتماعی مختلف

بدیهی است که تمامی راهنماها و ترفندها و نکته هایی که در مورد این مسائل پیدا می کنید می توانند به شما در پیدا کردن پروسه کاربردی و تاثیرگذار برای بیزینستان کمک کنند. با دنبال کردن نکته های بررسی شده، شما از موقعیت بهتری شروع به کار می کنید، و به مرور زمان می توانید راهبرد خود از این نقطه را بهینه سازی کنید و در نهایت به بهترین پروسه کاری در زمینه برند خود برسید.

اما باید از جایی شروع کنید، و داشتن ایده های مشخص برای رسیدن به آن استراتژی نهایی و موفق نیز بسیار خوب است. اینجا جایی است که راهنماهایی مانند این مقاله به درد شما می خورند، تیم Sutherland Weston یک لیست اینفوگرافیک از طول مناسب برای پست های شبکه های اجتماعی برای بوجود آوردن تعامل بیشتر را قرار داده اند.

همچنین چند نکته کلیدی نیز در آن ها وجود دارند، نکته هایی مانند این که در بخش پیش نمایش پست چه مقدار فضا دارید و بررسی ها چه پیشنهاداتی را در مورد تعامل دارند. یادداشت برداری از این نکات ارزش زیادی دارد، حتی می توانید آنها را آزمایش کنید، با فعالیت های خودتان مقایسه شان کنید، و حتی می توانید از این نکات به عنوان نقطه شروع آزمایش های خود استفاده کنید.

بهترین طول پست در شبکه های اجتماعی برای داشتن بیشترین نرخ تعامل

نکته: جفت کردن متون با تصویر مانند عکس ها، ویدیوها و GIFها می تواند تعامل را تا 60 درصد افزایش دهد.

بهترین طول پست در توئیتر

توئیت های دارای 71 تا 100 کاراکتر 17 درصد شانس بیشتری برای ریتوئیت شدن و تعامل برقرار کردن دارند.

بهترین طول پست در فیس بوک

40 کاراکتر یا کمتر 86 درصد شانس تعامل بیشتری دارند.

بهترین طول پست در اینستاگرام

کمتر نگه داشتن کپشن ها از 125 کاراکتر این اطمینان را ایجاد می کند که تمامی کپشن در صفحه اینستاگرام نمایش داده می شود. شما می توانید هشتگ ها را در کامنت ها پنهان کنید.

بهترین طول پست در لینکدین

لینکدین پست های شما را که از 140 کاراکتر رد شده باشند در همان نقطه با یک گزینه ” See More ” قطع می کند. پایین نگه داشتن پست شما از 140 کاراکتر این اطمینان را ایجاد می کند که پیام شما به طور کامل دیده می شود.

بهترین طول پست در یوتیوب

عناوین ویدیوها در یوتیوب در صورتی که زیر 70 کاراکتر باشند در جستجوها قطع نمی شوند. برای توضیحات می توانید تا 5000 کاراکتر استفاده کنید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا بهترین طول پست شبکه های اجتماعی مختلف را بیان کنیم. امیدوارم که برای تان مفید بوده باشه لطفا نظران تان را برایمان در قسمت دیدگاه ها ارسال کنید.

229
2021-03-02 09:07:23
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24016
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10255
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9514
27 آذر 1398