بک آپ گرفتن از سایت وردپرس

سئو

..بک آپ گرفتن از سایت وردپرس..
سئو

بک آپ گرفتن از سایت وردپرس

Jetpack Backupsیک افزونه محبوب بک آپ گرفتن از سایت وردپرس به صورت اتوماتیک است، شرکتی که توسط یکی از بنیانگذاران وردپرس مت مولنوگ ایجاد شده.این افزونه در ابتدا با نام VaultPress راه‌اندازی شد، اما اکنون دوباره طراحی شده و به عنوان  Jetpack تغییر نام داده است.

پلاگین پشتیبان گیریJetpackبه صورت خودکار و بدون این که سرعت سایت شما را کاهش دهد، بک آپ می‌گیرد. شما می توانید به راحتی نسخه های پشتیبانJetpack را راه اندازی کنید و با چند کلیک آن را از نسخه‌های پشتیبان بازیابی کنید.

استفاده از پشتیبان‌گیریJetpack برای مبتدیان چند جنبه منفی دارد.

اولاً،این افزونه بک آپ وردپرس، پولی است و اگر چند سایت وردپرس دیگر هم دارید، ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

دوم، جریان خرید بسیار پیچیده است و شما را مجبور می‌کنند تا پلاگینJetpack را برای خرید اشتراک نصب کنید.  همچنین در نسخه رایگان این افزونه می‌توانید تمام ویژگی‌های غیرضروریJetpack را به‌جز پشتیبان‌گیری به صورت دستی غیرفعال کنید تا سرعت سایت شما را کاهش ندهند.

و همچنین پشتیبان‌گیری‌ها تنها به مدت 30 روز در پلن‌های پایین‌تر ذخیره می‌شوند. اگر می خواهیدیک آرشیو پشتیبان نامحدود داشته باشید، باید هر ماه مبلغ مشخصی را پرداخت کنید.

بررسی: Jetpack Backupیک سرویس پشتیبان ممتاز با امتیاز عالی است. اگر در حال حاضر از JetPack برای سایر ویژگی‌ها مانند عکس‌ها، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، جستجویElastic و غیره استفاده می‌کنید، پس خریدنسخه کامل این افزونه برای شما میتواند مناسب باشد.

منبع : seorooz  |  
81
2022-02-28 19:42:27
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24029
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10268
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9549
27 آذر 1398