تاثیر شگفت انگیز هوش مصنوعی در طراحی سایت

طراحی سایت

..تاثیر شگفت انگیز هوش مصنوعی در طراحی سایت..
طراحی سایت

تاثیر شگفت انگیز هوش مصنوعی در طراحی سایت

امروزه در هر زمینه ای که که فکر کنید از هوش مصنوعی استفاده می شود . هوش مصنوعی که artificial intelligence است برای گسترش بسیاری از فرآیند ها و علوم مورد استفاده قرار می گیرد و در هر سیستم اطلاعاتی هوشمند ردی از آن را می بینید . در زمینه طراحی سایت نیز از AI استفاده های بی شمار و موثری صورت گرفته است . امروزه از هوش مصنوعی در طراحی سایت و برنامه نویسی نیز استفاده می شود . استفاده از هوش مصنوعی در طراحی سایت مزایا و قابیلت های زیادی را در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد که از این رو محبوبیت زیادی در بین طراحان وب پیدا کرده است .

اما سوالی در این جا مطرح می شود که آیا هوش مصنوعی را می توان با هر زبان برنامه نویسی منطبق کرد ؟!! در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد . همچنین به دلایل و نقش هوش مصنوعی در طراحی سایت می پردازیم .

زبان های برنامه نویسی قابل تطبیق

lisp , Prolog , clips , VP-Expert از متدوال ترین زبان های برنامه نویسی هستند که با هوش مصنوعی قابل تطبیق اند و برنامه نویسان آن ها را تایید کرده اند . و اما در مورد زبان های دستوری که برای طراحی وب سایت از آن ها استفاده می شود و قابلیت تطبیق با هوش مصنوعی را دارند می تواند به C++ , C# و C# .Net اشاره کرد . برنامه نویسان و طراحان با استفاده از این زبان ها می توانند سیستم های اطلاعاتی هوشمندی را ایجاد کنند که یک سری اعمال خاص را از طریق مراحل الگوریتمی که برای پردازش نمودن اطلاعات مختلف هستند به انجام برسانند و واکنش هایی مشابه با رفتار های هوشمندانه ی انسانی داشته باشند . این موضوع خود نیاز به فضایی جداگانه برای تعریف و بحث دارد که در در مطالب آینده به آن خواهیم پرداخت .

هوش مصنوعی در طراحی سایت

هوش مصنوعی در طراحی سایت نتایح منحصر به فردی را برای ما به دنبال خواهد داشت . با استفاده از هوش مصنوعی در وب سایت ها می توان به کسب و کارها و تجارت های اینترنتی سرعت بیشتری بخشیدن و کار ها را به سطح حرفه ای تری ارتقا داد . در واقع استفاده از هوش مصنوعی برای کاربران جذاب و جالب توجه است و تجربه کاربری خوشایندی را ایجاد می کند . و تمامی این ها به نفع کسب و کار شما خواهد بود .

مثال هایی از استفاده از هوش مصنوعی در طراحی سایت

  • پیش بینی پاسخ بهتر
  • بهبود تجربه کاربر
  • جستجوی مبتنی بر صدا

پیش بینی پاسخ بهتر

رابطه ای که بین رایانه ها و کاربران بوده هیچ گاه طبیعی جلوه نکرده است . دلیل آن هم بسیار ساده است . زیرا این دستگاه ها قادر به درک احساسات انسانی نیستند . برای مثال شما ربات های گپ هایی که جدید هستند را در نظر بگیرید . آن ها به کمک هوش مصنوعی که طراحی شده اند می توانند به طور موثرتر ارتباط برقرار کنند و کاربران را راضی نگه دارند . این موضوع در آینده ای نه چندان دور بهبود ویژه ای پیدا خواهد کرد . تا آن جایی که کاربران دیگر هیچ گونه کمبود ارتباطی در این دستگاه ها نخواهند داشت .

بهبود تجربه کاربر

تجربه کاربری همیشه مهم ترین موضوع در دنیای وب بوده و هست . با اطمینان کامل می توان گفت که هوش مصنوعی به راحتی می تواند بر طرف کننده اکثر نیاز های ارتباطی کاربران باشد . یکی از کار هایی که می توانید با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربه ی کاربری بهتر انجام دهید این است که در توسعه وب، شما می توانید تنظیمات کاربر را تغییر دهید و بر اساس آن می توانید متن دلخواه کاربر را حدس بزنید .

همیشه گفته ایم که اگر شما نیاز و خدمات و به صورت کلی شرایط کاربر را بهتر درک کنید می توانید تجربه ی کاربری منحصر به فردی را برای کاربران وب سایتتان رقم بزنید و وب سایت خود را ارتقا دهید . شما با کمک هوش مصنوعی می تواید بهتر مشتریان و کاربرانتان را تجزیه و تحلیل کنید .

جستجوی مبتنی بر صدا

جستجوی مبتنی بر صدا

در گذشته درک کاربران از زبان گفتار به دلیل تفاوت در تلفظ مشکل بود . اما امروزه این موضوع نیز به کمک و لطف هوش مصنوعی حل شده است و ما در برخی از پروژه های بزرگ در دنیا می بینیم که از این موضوع استفاده بهینه ای می کنند و کاربران نیز رضایت کامل و کافی را از آن ها دارند . حتما تا کنون برخی از این پروژه ها را نیز دیده و استفاده کرده اید . می بینید که تجربه بهتری را به شما می دهند . این تنها یک گام ساده و کوچک بوده که توسط هوش مصنوعی برداشته شده است . امیدواریم که در آینده بتوانیم در زمینه های گسترده تری در وب از آن استفاده کنیم .

132
10 اردیبهشت 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

20284
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

6570
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

5654
27 آذر 1398