تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کار

طراحی سایت

..تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کار..
تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کار
طراحی سایت

تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کار

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

تاثیر طراحی سایت با موبایل بر کسب و کاربا توجه به این که در عصر اطلاعات وتکنولوژی قرار گرفته ایم باید برای کسب وکار خود برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم همزمان با تغییرات در فروش کالا و محصولات خود دچار مشکل نشویم. پنج عادت رایج در طراحی سایت که از کاربردی ترین و خواندنی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

کاربران موبایلی طراحی سایت

مطمئنا شما نیز به آمار بالای وب گردی از طریق موبایل برخورد کرده اید قطعا این آمار در چند سال آتی رو به افزایش است پس با توجه به این توضیحات متوجه این موضوع خواهید شد که طراحی سایت را به نحوی انجام بدهید که قابل دسترسی در گوشی و تبلت نیز باشد. به عبارتی اصول ریسپانسیو را در آن رعایت کرده باشید. اگر در طراحی سایت از قالب آماده ورد پرس استفاده می کنید این امکان در آن پیشبینی شده است.

طراحی وب

طراحی وب

محبوبیت رسانه های اجتماعی موبایل در طراحی سایت

این موضوع غیر قابل انکار است که محبوبیت رسانه های اجتماعی در بین مخاطبان باسرعت غیر قابل پیشبینی روبه افزایش است و این موضوع به دلیل به وجود آمدن شبکه های اجتماعی مثل واتساپ و اینستاگرام و توییتر می باشد که حتی باعث وحشت رسانه های اجتماعی قدیمی تر مثل فیس بوک شده است.

 مزایای رسانه های اجتماعی در طراحی سایت

از مزایای رسانه های اجتماعی در طراحی سایت می توان به این موضوع اشاره کرد که شما با نصب برنامه هایی مثل لاین و واتس آپ بروی گوشی خود به راحتی می توانید سایت های مورد نظر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این روش ممکن است به مرور جایگزین  ایمیل مارکتینگ  شود و حتی قوی تراز آن نیز خواهد بود.

ممکن است جاگزین آن نیز شود البته این بدان معنا نیست که ممکن است ایمیل مارکتینگ از رده خارج شود. در حقیقت اگر بخواهیم با سرعت بالا و در زمان کمتر با افراد ارتباط برقرار کنیم رسانه اجتماعی موبایل بهترین گزینه است. در طراحی سایت اغلب اپیلیکیشن ها قابلیت این را دارند که شما اکثر دوستان خود رادر فیس بوک و توییتر را به رسانه اجتماعی خود اضافه کنید و با آنها در تماس باشید.

طراحی سایت

طراحی سایت

محبوبیت روز افزون ویدئوها در طراحی سایت

در قالب یک مثال توضیح خواهیم داد که این محبوبیت ناشی از چیست؟ فرض کنید شما به دنبال دستور روش درست کردن یک کیک شکلاتی هستید آیا ترجیح می دهید به دنبال مقاله ای در طراحی سایت باشید و نحوه درست کردن را به ترتیب با خواندن مقاله انجام دهید یا دوست دارید با دیدن یک فیلم آموزشی نحوه درست کردن کیک را بیاموزید بی شک روش دوم را می پسندید. اغلب موبایل های هوشمند دارای دوربین های قوی هستند.

172
13 اسفند 1397
  ..نظرات..
  ..مقالات پربازدید..
  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
  طراحی سایت

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

   آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

  11019
  24 فروردین 1398
  bit.ly چیست ؟
  طراحی سایت

  bit.ly چیست ؟

  بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

  1172
  27 آذر 1398
  آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)
  برنامه نویسی

  آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

  آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند.برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

  891
  04 دی 1397