خرید بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل

سئو

..خرید بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل..
سئو

خرید بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل یکی از مهم ترین عوامل موثر در سئو سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل است.از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است.

به این نکته باید توجه داشت که فرآیند خرید بازدید همانند خرید بک لینک منجر به جریمه نخواهد شد زیرا اگر این عمل منجر به جریمه شود همه رقبا شروع به ارسال بازدید برای دیگران را همانند لینک سازی اسپم وار انجام می دهند اما بازدید باکیفیت و طبیعی بعنوان مکمل تاثیرگذار خواهد بود، پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای ارتقای رتبه وب سایت تان ثبت می کند.

سایتهای ارائه دهنده این نوع از خدمات برای خرید ورودی گوگل یا خرید بازدید سایت همانند بازدیدیار این تکنیک ها را به خوبی مدیریت میکنند .

وبمستران و متخصصین سئو  همیشه به دنبال استفاده از روش هایی برای افزایش ورودی گوگل هستند.همانطور که می دانید با انجام برخی کارها مانند تولید محتوای مناسب، توجه درست و اصولی به مسائل مربوط به سئو و نیز تبلیغات هوشمندانه می توانید به صورت طبیعی در جهت افزایش ورودی سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل قدم بردارید. 

اما روش های مصنوعی نیز برای بالابردن تعداد بازدیدهای سایت وجود دارد. 

اما آیا این روشها مفید هستند؟ در این پست قصد داریم موضوع ورودی گوگل و خرید بازدید سایت و میزان اثربخشی این روش ها را مورد بررسی قرار بدم و به سوالاتی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شده باشد پاسخ دهم.

 

خرید بازدید سایت یعنی چه؟

خرید بازدید سایت در واقع خرید بازدید فیک است که در آن برخی از افراد به عنوان بازدید کننده وارد سایت مورد نظر می شوند و چند دقیقه ای در داخل سایت می مانند. به این ترتیب آمار بازدیدکنندگان سایت بالا می رود و از آنجایی که رتبه الکسا بیشتر بر حسب تعداد بازدید سایت است، با این روش رتبه الکسای سایت نیز بهبود می یابد.

 

خرید افزایش ورودی گوگل باعث جریمه میشود؟

اگر خرید بازدید سایت توسط یک سایت معتبر که سابقه طولانی دراین زمینه دارند، صورت بگیرد و تمامی فاکتورهای طبیعی بودن سایت در آن رعایت شود، تاثیر گذار خواهد بود البته باید توجه داشت که کیورد با کیورد و نحوه ارسال و تعداد ارسال نیز متفاوت می باشد.

اما در صورتی که این بازدیدها فاقد فاکتورهای طبیعی باشند وب سایت مورد نظر را جریمه نخواهد شد و فقط بازدیدهای ارسالی را بدون تاثیر قلمداد کرده و در کنسول نمایش نمی دهد. قبل از خرید ورودی حتما از سایت ارائه دهنده این نوع از خدمات مشاوره بگیرید .

 

خرید ورودی گوگل چیست؟

خرید ورودی گوگل یک تکنیک مصنوعی برای افزایش ورودی گوگل است.در این روش یک کلمه کلیدی مشخص شده مثلا” خدمات سئو” در گوگل سرچ می شود و به کمک یکسری نرم افزارها و ربات ها، هزاران کلیک روی یکی از نتایج گوگل مثلا سایت سئوروز انجام می شود.

باید توجه داشت که دیدگاه نسبت به این عمل نباید نگاه سئو باشد و باید به این فرآیند بعنوان مکمل نگاه کرد و در کنار کارهای On-page و همچنین Off-Page بصورت همزمان از مکمل استفاده کرد.

آیا خرید ورودی گوگل روش مفیدی است؟

افزایش ورودی گوگل درصورتیکه به صورت طبیعی باشد می تواند تاثیر مثبتی در بهبود رتبه سایت و جذب مشتری داشته باشد. بنابراین خرید ورودی گوگل اگر بصورت واقعی و طبیعی باشد و یک تیم قوی سئو آن را پشتیبانی کند، می تواند موجب افزایش رتبه وب سایت تان گردد.اما اگر افزایش ورودی گوگل به صورت ربات گونه و غیر واقعی جلوه کند در این صورت برای سایت شما هیچگونه تاثیری نخواهد داشت!

یک ورودی اصولی گوگل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

۱-    ورودی گوگل برای یک بازه زمانی کوتاه مدت نباشد. چون تاثیر طولانی مدت دارد

۲-    درصد معینی از ورودی گوگل با نام برند باشد

۳-    ورودی گوگل باید در ساعات پیک صورت گیرد

۴-    از نقاط مختلف ایران با ای اس پی های مختلف (شاتل،ایرانسل،همراه اول و…) باشد

۵-    مطمئن شوید که ورودی گوگل توسط Google Adwords شناسایی می شود.

۶-    آهنگ ورودی گوگل متناسب با اهنگ ورودی طبیعی سایت باشد.

۷-    یکی از شاخصه های اصلی ورودی گوگل نمایش در سرچ کنسول می باشد.

۸-    ورودی ها تعداد مشخصی از صفحات سایت را در بازه زمانی معین اسکرول کنند.

۹-    ورودی های با پلتفرم های مختلف باشد (دسکتاپ، موبایل، تبلت).

۱۰-   ورودی های باید با رزولیشن های مختلف و همچنین زبان های مختلف انجام شود.

۱۱-  ورودی های موبایل باید با برندهای مختلف(Samsung, HTC, Huawei, …) باشد که همین برندها هم باید با مدل های مختلف همان برند صورت پذیرد.

۱۲-  ورودی ها باید دارای سابقه باشند بدین معنی که فقط از سایت شما بازدید نکنند و قبلا از ۰ ها یا ۱۰۰ها سایت دیگر بازدید داشته اند.

۱۴- User Behavior یعنی کاربر موسش تکون بخوره، اسکرول بکنه، روی لینکهای صفحه کلیک بکنه و ….

۱۳-  آخرین شاخص که اصلی ترین مورد می باشد بازدیدهای بازگشتی یا همان(Returning Visitor) می باشد.

توجه داشته باشد که حتی اگر بازدیدهای خریداری شده آن ۱۳ شاخص اول را داشته باشد اما بازدید بازگشتی نداشته باشد یعنی تمامی این ورودی ها بی ارزش بوده و هیچگونه تاثیری برای شما نخواهد داشت.

ریترنینگ ویزیتور ، در صورتی ایجاد میشه که یوزر واقعی وارد سایت بشه، بعد از مدتی همون کاربر باز وارد سایت بشه.این مستقیما به Cache اون کاربر ربط داره و سیستم های fake نمیتونن ریترنینگ ویزیتور داشته باشن چون کش ندارن! باز این مورد مهم هم مد نظر قرار بدید که ریترنینگ فاکتوری برای رضایت کاربر هم محسوب میشه.

 

ورودی گوگل به صورت اصولی چه مزیت هایی دارد؟

افزایش ورودی های گوگل چنانچه به صورت اصولی و طبیعی انجام شود مزیت هایی بسیاری برای وب سایت در پی خواهد داشت که مهم ترین آنها عبارت است از:

 

آموزش خرید ورودی گوگل

خرید ورودی گوگل اگر چه یکی از روش های سئو کلاه سیاه است، اما اگر به صورت اصولی و مناسب صورت گیرد، می تواند باعث بروز اتفاقات خوب در سئو سایت شود.به همین دلیل، در این قسمت قصد دارم نکاتی برای بهره برداری بهتر از خرید ورودی گوگل در اختیارتان قرار بدم.

۱- با اسم برند خود یا اسم برند به همراه کلمه کلیدی ورودی بخرید

در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می باشد، بهتر است از کلمات کلیدی همراه با برند خود استفاده کنید، زمانیکه با اسم برند ورودی داشته باشید ، گوگل برند شما را معتبر تشخیص می دهد.

اما اگر وب سایت شما قدمت بیشتری دارد می توانید از برند خود به تنهایی یا فقط کلمات کلیدی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید در این صورت هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت و هم می توانید کلمات بیشتری پوشش دهید. در این حالت ورودی گوگل سریع تر طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت می شود

۲- زمانیکه در رتبه های ۲ تا ۵ گوگل هستید،ورودی گوگل با عین کیورد بخرید

زمانیکه با رعایت اصولی نکات سئو و به صورت کاملا واقعی در صفحه یک گوگل قرار گرفتید، می توانید چند قدم آخر برای رسیدن به سه رتبه اول گوگل را با خرید ورودی گوگل ادامه دهید. البته در زمان بکارگیری این روش می بایست چند عامل مهم را در نظر گرفت:

  1. تعداد ورودی ها خیلی غیرواقعی نباشد
  2. ورودی گوگل تا مدت زمانی که سایت به جایگاه بالا نرسیده متوقف نشود.
  3. ورودی ها با زمان ماندگاری بالا خریداری شوند
  4. همزمان با خرید ورودی گوگل فعالیت های مربوط به محتوا و لینک سازی هم بطور مستمر انجام شود.

 

۳- زمانیکه در صفحه ۲ یا لینک های آخر صفحه اول هستید فقط بصورت کیورد + برند خرید کنید.

برخی مواقع وب سایت شما در بین رتبه های ۸ تا ۱۵ گوگل قرار دارد، اما می خواهید از تکنیک خرید ورودی برای بهبود رتبه سایت استفاده کنید. دراینصورت باید بصورت همزمان یک ترافیک که صرفا برند شما جستجو میشود و یک ترافیک که بصورت مستقیم وارد سایت شما میشود در کنار ورودی های کیورد + برند خود نیز داشته باشید. 

روش های مصنوعی ورودی گوگل و خرید بازدید سایت می توانند در کوتاه مدت تاثیر زیادی در بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج گوگل داشته باشند.اما به خاطر داشته باشید چنانچه این تکنیک ها بصورت غیراصولی و توسط وب سایت های کم تجربه انجام شوند هیچگونه تاثیری برای شما نخواهد داشت و صرفا پول خود را دور ریخته اید.

علاوه بر این فراموش نکنید هدف از راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کسب درآمد بیشتر یا افزایش مخاطب هدفمند و حفظ آنها است.بنابراین می بایست حتما از تکنیک های سئو واقعی در کنار این روشها استفاده کنید تا به شیوه مطلوبی و پایدار به اهداف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

منبع : seorooz  |  
303
2020-10-07 11:35:50
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23892
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10174
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9360
27 آذر 1398