دانلود رایگان کتاب 50 نکته برتر از کتاب ماشین محتوا اثر دن نوریس

طراحی سایت

..دانلود رایگان کتاب 50 نکته برتر از کتاب ماشین محتوا اثر دن نوریس..
طراحی سایت

دانلود رایگان کتاب 50 نکته برتر از کتاب ماشین محتوا اثر دن نوریس

کتاب ماشین محتوا همانطور که احتمالا از نام آن متوجه شده اید، به موضوع بازاریابی محتوا می پردازد. در این کتاب شما با مفهوم بازاریابی محتوا آشنا می شوید تا بتوانید در این مورد تصمیم بهتری بگیرید. در این فایلی که در پایین این مطلب قرار داده ایم، شما 50 نکته مهم این کتاب را خواهید خواند و در اصل یک خلاصه کتاب است. کتاب اصلی را می توانید از سایر سایت ها و فروشگاه ها تهیه کنید.

تنها ایجاد محتواي عالی کافی نیست. شما می‌بایست محتوایی به مراتب بهتر از رقیبتان ایجاد کنید تا به معناي واقعی دیده شوید.

به ایجاد محتواي متوسط هیچ امتیازي داده نمی‌شود. فقط در مورد محصول یا کسب و کارتان ننویسید. محتوایتان باید آموزشی بوده و مشکلی را حل کند.

با مشتریان بالقوه به گفتگو بنشینید و ببینید چه می‌خواهند. هرچه در مدرسه آموخته‌اید را دور بریزید. نوشتن محتوا یک مکالمۀ دوطرفه است، نه یک سخنرانی صرف. خودتان باشید و طوري وانمود کنید که انگار با مردم همراهید.

به دور از هرگونه خودخواهی به مشتریان خود کمک کنید. اینگونه، شما از دیگران متمایز شده، حقیقتاً به مردم یاري رسانده، و محتوایی تولید میکنید که مردم به آن اهمیت میدهند.
تولید محتوا تنها به منظور کسب رتبۀ بهتر در جستجوي واژه‌هاي کلیدي، یا گرفتن سهم بیشتر، به انجام یک تمرین بیهوده می‌ماند.

کتاب ماشین محتوا دقیقاً به شما نشان می‌دهد چگونه همۀ این کارها را انجام داده، و حتی پا را از این نیز فراتر بگذارید.

 

 

این کتاب به شما کمک خواهد کرد چند دستاورد داشته باشید:

نخست اینکه، به طور کامل می‌آموزید بازاریابی محتوا چیست و چگونه یک راهبرد کارآمد بازاریابی محتوا ساخته می‌شود. ممکن است به این نتیجه برسید که این موضوع به درد شما نمی‌خورد، یا از آن سرسري رد شوید، یا با هیجان فریاد بزنید. به هر حال، قبل از هر تصمیمی ابتدا باید آن را بفهمید.

دوم، یک چهارچوب سادة سه-مرحله‌اي براي یک بازاریابی موفق فرا می‌گیرید. این به شما کمک می‌کند به جاي اینکه صرفاً “هرروز بنویسید” بر روي موضوعات درستی تمرکز کنید.

مهمتر از همۀ اینها، با فراهم آوردن یک سري چهارچوب‌ها و موارد قابل دانلود، کار را برایتان ساده تر می‌کنم تا با اعمال سریع آنها در کسب و کارتان، مطمئن شوید راهبرد بازاریابی محتواي شما مؤثر است.

369
27 تیر 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

16256
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

2806
27 آذر 1398
طراحی سایت

دلایل موفقیت دیجی کالا

یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است . اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید . مدیران این پروژه با این هدف او...

2555
22 اردیبهشت 1398