راهنمای جامع استفاده از ویدیو در اینستاگرام

سئو

..راهنمای جامع استفاده از ویدیو در اینستاگرام..
سئو

راهنمای جامع استفاده از ویدیو در اینستاگرام

قطعا می دانید که ویدیو، قدرتمند ترین نوع محتوا در اینستاگرام می باشد. با ما همراه باشید تا با استفاده از ویدیو در اینستاگرام آشنا شوید.

استفاده از ویدیو در اینستاگرام شما می توانید از قدرت ویدیو برای تجارت و کسب و کار خود استفاده کنید. اینستاگرام با ورودش به دنیای شبکه های اجتماعی، یک زبان مشترک را میان کاربران این شبکه رواج داد. این زبان مشترک، همان عکس و فیلم هایی است که خیلی از افراد هر روز و هر ساعت از لحظات مختلف زندگی روزمره یا محصولات و خدمات شرکت شان در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.

در حال حاضر، اینستاگرام با ۱ میلیارد کاربر جهانی، یکی از محبوب ترین و برترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی مبتنی بر ویدیو در جهان محسوب می گردد. روش های بسیاری برای اشتراک گذاری ویدیو وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه از ویدیو ها در بخش های مختلف مثل استوری، live، IGTV و تبلیغات استفاده کنید.

مزایای ویدیوها در اینستاگرام

اینستاگرام فقط برای کاربران عادی که اینستاگرام را دوست دارند، نیست، بلکه صاحبان کسب و کار های مختلف در اینستاگرام، تجارت خود را رونق می بخشند. جالب است بدانید ۷۱ درصد از مشاغل ایالات متحده در اینستاگرام حضور جدی دارند. اینستاگرام امکانات و ویژگی های زیادی در مورد معرفی محصول و فروش در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شرکت های B2C (Business TO Customer)، می توانند از این ویژگی های اینستاگرام برای فروش مستقیم به مصرف کنندگان استفاده کنند. به عنوان مثال، ۹۸ درصد از برندهای مد در این برنامه حضور فعال دارند.

در حالی که شرکت های B2C ممکن است بیشترین سودآوری را از این شبکه ی اجتماعی دریافت کنند اما این دلیل نمی شود که شرکت های B2B، در این پلتفرم فعالیت نداشته باشند. خریداران این نوع تجارت نیز، مردم هستند که صدها میلیون نفر از آن ها در این پلتفرم حضور دارند. بنابراین هر کسب و کاری به اندازه ی خود می تواند سودآوری قابل توجهی داشته باشد.

دوره آنلاین بازاریابی و فروش در اینستاگرام

هرآنچه باید برای افزایش چشمگیر فروش خود در اینستاگرام بدانید

اکنون بخوانید

ویدیو در فید اینستاگرام

اگر به خاطر داشته باشید زمانی که اینستاگرام خیلی شدید فیلتر شد، ویدیوهای مربعی رایج بودند. ویدیو تقریبا از همان ابتدا، بخش اصلی اینستاگرام محسوب می شد. از سال ۲۰۱۳، کاربران این شبکه ی اجتماعی، قادر به آپلود ویدیو ها در قسمت فید اینستاگرام خود بودند. در حال حاضر، دیگر اجباری برای استفاده از قاب های مربعی شکل وجود ندارد و کاربران می توانند از قاب ها با اندازه های مختلف استفاده کنند.

اگر از ویدیو در فید اینستاگرام خود استفاده نمی کنید، فرصت بسیار بزرگی را از دست می دهید. بر اساس تحقیقات انجام شده توسط Mention و HubSpot، مشخص شده است که پست های ویدیویی در اینستاگرام حدود ۳۸ درصد، بیشتر از انواع پست های دیگر، کاربران را درگیر می کند و تعداد کامنت های دریافتی توسط پست های ویدیویی تقریبا دو برابر  تعداد کامنت های پست های دیگر می باشد. ویدیوهای فید اینستاگرام برای محتوای مربوط به آگاهی بخشی، اشتراک گذاری و محتوای کوتاه گزینه ی بسیار خوبی هستند.

نکاتی در مورد ویدیوهای فید اینستاگرام

 • طول ویدیو در فید

اینستاگرام به کاربران خود امکان می دهد تا ویدیوهایی به طول ۳ الی ۶۰ ثانیه را در فید خود قرار دهند. طول ویدیو با توجه به نوع محتوایی که ارسال می کنید، متفاوت است. به عنوان مثل طول انیمیشن های ساده که برای انتقال یک پیام خاص و کوتاه بکار می رود، می تواند کمتر از ۱۰ ثانیه باشد، در حالی که تیزر های تبلیغاتی ممکن تا همان ۱ دقیقه هم طول بکشد.

مدت زمان ویدیوهای بازاریابی و تبلیغاتی چقدر باید باشد؟

طول فیلم مطلوب بسته به جایی که آن را به اشتراک می‌گذارید یا بارگذاری می‌کنید متفاوت است

اکنون بخوانید
 • حالت نمایش ویدیو در فید

اینستاگرام به شما امکان می دهد تا ویدیوی خود را در سه حالت افقی، عمودی یا مربعی آپلود کنید. شما با توجه به ویدیویی که دارید بهترین حالت را برای نمایش آن انتخاب کنید. به عنوان مثال یک انیمیشن ساده در حالت مربعی، جلوه ی بیشتری دارد، در حالی که ویدیوی سلفی بهتر است در یک قالب عمودی نمایش داده شود.

 • صدا در ویدیویی های اینستاگرام

Sound-off پیش فرض اینستاگرام است. فیلم ها فقط زمانی با صدا پخش می شوند که صدای مدیا موبایل را از قبل روشن کرده باشید. بنابراین منطقی است که زیرنویس هایی را برای بینندگان که بدون هدفون در حال تماشای هستند، یا امکان با صدا گوش کردن را ندارند زیرنویس درج کنید. همچنین می توانید از ترکیبی از فیلم و متن متحرک استفاده کنید تا فیلم های بی صدا برای بینندگان جذاب باشند.

ایده هایی برای ویدیوهای اینستاگرام

با اندکی تفکر و تحقیق می توانید ویدیوهای خلاقانه بسازید
 • ویدیوهای متحرک: برای نشان دادن یک پیام و متحرک سازی یک تصویر ثابت جهت تاکید بیشتر، می توانید از یک انیمیشن با طول متوسط استفاده کنید.
 • تیزر: می توانید یک ویدیوی کوتاه با استفاده از محتواهای طولانی مانند مصاحبه ، سمینار یا وبینار تهیه کنید.
 • بررسی موردی: یک نمونه از پروفایل مشتری را در کمتر از ۶۰ ثانیه، در قالب یک ویدیو به نمایش بگذارید.

نحوه ی آپلو ویدیو برای پست اینستاگرام

برای آپلود ویدیو کافی است روی دکمه + در قسمت پایین صفحه ضربه بزنید تا بقیه مراحل را طی کنید. اگر فیلم را از قبل ضبط کردید، گزینه گالری (Android) یا گزینه کتابخانه (iphone) را انتخاب کنید. اگر تازه قصد ضبط فیلم را دارید می توانید دکمه ضبط دایره ای شکل را فشار دهید و تا زمانی که در حال ضبط ویدیو هستید، آن را نگه دارید. پس از اتمام ضبط ویدیو، عنوان ویدیو را بنویسید، هشتگ های مرتبط و مناسب را اضافه کنید و موقعیت مکانی خود را برچسب گذاری کنید. در نهایت ویدیو را به اشتراک بگذارید.

بررسی آمار ویدیوی منتشر شده در اینستاگرام

قبل از هر چیزی توجه داشته باشید برای دسترسی به این آمار یا به عبارتی Insights، باید حساب تجاری داشته باشید. اگر این حساب را ندارید کافی است تا به Settings> Account> Switch to Professional Account بروید و گزینه ی Business را انتخاب کنید. پس از ایجاد حساب تجاری، می توانید Insights را بررسی کنید.

insight اینستاگرام آمارهای کاربردی را به شما ارائه می دهد

اینستاگرام Insights را در سه دسته ارائه می دهد که عبارتند از:

 • محتوا:

اطلاعاتی که در این دسته قرار می گیرند مربوط به محتوایی است که آپلود کردید. این اطلاعات می تواند شامل عملکرد پست ها، استوری ها، reach (تعداد افرادی که پست شما را دیده اند) و impressions (تعداد دفعاتی که افراد پست شما را دیده اند به همراه تعداد بازدید های متعددی که توسط حساب های یکسان، صورت گرفته است) باشد.

 • فعالیت:

تعداد کلیک های روی پروفایل، تعداد کلیک های روی وب سایت و بررسی این که چه تعدادی از افراد، از کدام منبع، محتوای شما را دیده اند، در این دسته قرار می گیرد.

 • مخاطبان:

اطلاعات جمعیت شناختی مخاطبان شما (مانند سن، جنس، شهر و …) و بررسی کلی رشد فالورهای شما طی مدت زمان مشخص، در این دسته قرار می گیرد.

ویدیوهای استوری در اینستاگرام

در سال ۲۰۱۶ ، امکان Stories به پلتفرم اینستاگرام افزوده شد. استوری، تنها ۲۴ ساعت قابل مشاهده هستند. استوری به کاربران امکان می دهد تا هر لحظه اتفاقاتی که دوست دارند به اشتراک بگذارند را بدون حساسیت های فید اینستاگرام، به نمایش بگذارند. جالب است بدانید بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز از استوری استفاده می کنند.

طول هر ویدیوی استوری حداکثر ۱۵ ثانیه می باشد. اگر استوری شما طولانی باشد، در قالب ویدیوهای ۱۵ ثانیه ای، یکی پس از دیگری نمایش داده می شوند. اینستاگرام یک سری ابزار مانند متن، کادرهای نظرسنجی، برچسب و خیلی موارد دیگر را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند خیلی سریع، ویدیوی خود را ویرایش کنند.

افزایش نرخ تعامل استوری ها و هایلایت های اینستاگرام

(۸ ایده)

اکنون بخوانید

نکاتی در مورد ویدیوی استوری

 • طول استوری اینستاگرام:

طول هر استوری اینستاگرام، ۱۵ ثانیه می باشد. برای ایجاد داستان های طولانی تر می توانید ویدیو را به قسمت های  ثانیه ای تقسیم کنید. اگر فیلم شما از قبل ضبط شده باشد به صورت خودکار به قسمت های ۱۵ ثانیه ای تقسیم می شود، البته تعداد قسمت های آن محدود می باشد. برای این کارمی توانید از برنامه ای مانند Continual نیز استفاده کنید. پیشنهاد می شود برای محتواهای طولانی از live یا IGTV استفاده کنید.

 • حالت نمایش استوری:

در استوری حتما از ویدیوهای عمودی استفاده کنید

وقتی صحبت از استوری های اینستاگرام می شود، قطعا حالت عمودی، ضروری می باشد.

 • صدای استوری:

بیشتر کاربران با خاموش کردن صدا، استوری های مختلف را تماشا می کنند. بنابراین پیشنهاد می شود از برنامه ای مانند Clipomatic برای تولید زیرنویس ویدیوی خود استفاده کنید. شما حتی می توانید از ویژگی متن خود ویرایشگر استوری استفاده کنید. مهم این است که کاربر در صورت نشنیدن صدای شما هم بتوانند متوجه داستان شما شوند. اگر صدا از اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید در استوری خود بنویسید که حتما با صدای بلند گوش دهید.

ایده هایی برای ویدیوی استوری

 • پرسش و پاسخ:

از ویژگی “ask a question” اینستاگرام استفاده کنید تا امکان یک پرسش و پاسخ تعاملی را با مخاطبان خود، فراهم کنید. به محض این که سوالاتی از شما پرسیده شد، می توانید پاسخ های ویدیویی را ضبط و ارسال کنید.

 • نکات برجسته آموزشی:

اگر در استوری خود، مطالب آموزنده ای ارائه کردید، می توانید آن ها را تحت عنوان هایلایت ذخیره کنید تا کاربران شما همیشه به آن دسترسی داشته باشند.

نحوه ایجاد یک استوری در اینستاگرام

بر روی دکمه دوربین در بالای صفحه ضربه بزنید و ویدیوی مورد نظر خود را از گالری انتخاب کنید. در صورتی که تازه قصد ضبط دارید، دکمه ضبط دایره ای شکل را فشار دهید و نگه دارید تا زمانی ویدیوتان تمام شود. اگر بیش از ۱۵ ثانیه ضبط کنید، اینستاگرام داستان شما را به اسلایدهای مختلف تقسیم می کند. در هر اسلاید هم امکان افزودن ایموجی، متن و غیره برای شما فراهم است.

نحوه جذب فالوورهای باکیفیت در اینستاگرام

آیا به دنبال جذب فالوورهای با کیفیت در اینستاگرام هستید؟

اکنون بخوانید

بررسی Insights استوری

اطلاعاتی که از طریق Insights استوری می توانید ببینید شامل مواردی برای آگاهی از میزان درگیری مخاطبان و میزان بازدیدها می باشد. تعدادی از این اطلاعات عبارتند از:

اطلاعات مربوط به Impressions استوری:

 • Stories Sent: تعداد کل استوری های ایجاد شده توسط شما
 • Story Impressions: تعداد کل بازدیدها از استوری های شما
 • Average Reach Per Story: تعداد بازدیدکنندگانی که استوری شما را دیده اند

اطلاعات مربوط به interaction یا تعامل مخاطبان

 • Replies: تعداد دفعاتی که کاربران به استوری شما پاسخ داده اند.
 • Taps Forward: تعداد دفعاتی که مردم، در جهت دیدن استوری بعدی شما، به سمت جلو حرکت کردند.
 • Taps Back: تعداد دفعاتی که مردم برای بازدید مجدد از استوری شما به سمت عقب ضربه زده اند، در حالی که قبلا آن استوری را تماشا کرده اند.
 • Exits: تعداد دفعاتی که مردم استوری شما را ترک کرده اند و به فید بازگشتند.

از میان معیارهای ذکر شده، مهم ترین معیار، Average Reach Per Story می باشد. در صورتی که این عدد افزایش یابد، نشان دهنده ی آن است که مخاطبان شما به مرور زمان در حال رشد می باشند.

ویدیو زنده (Live) اینستاگرام

اینستاگرام پس از انتشار ویژگی استوری در سال ۲۰۱۶، به دنبال افزودن یک ویژگی جدید برای ایجاد استوری های زنده بود. استوری زنده یا همان Live به شما امکان می دهد تا جریانات خود را در لحظه با مخاطبان به اشتراک بگذارید و به مخاطبان نیز اجازه می دهد همان موقع با شما تعامل برقرار کنند و نظرات شان را با شما در میان بگذارند.

Live یک گزینه ی عالی برای ایجاد یک مکالمه با مخاطبان تان یا برای برگزاری رویدادها به صورت آنلاین می باشد. یکی از مزایای Live این است که هنگام شروع، به فالوور های شما اطلاع رسانی می کند و این مورد برای جذب بیشتر و افزایش تعامل بسیار موثر واقع می شود. نکته ی مهم تر این که پس از پایان Live، می توانید آن ویدیو را به مدت ۲۴ ساعت در استوری خود نگه دارید.

نکاتی در مورد ویدیو زنده Live اینستاگرام

 • مدت زمان ویدیو زنده

طول ویدیو زنده حداکثر یک ساعت می باشد و هنگام نزدیک شدن به یک ساعت، به شما هشدار می دهد. ممکن است جلسات زنده شما بیش از یک ساعت طول بکشد، در این حالت می توانید قبل از پایان جلسه، به فالوورهای خود اعلام کنید که جلسه را متوقف و مجدد شروع می کنید. سپس اقدام به توقف و اجرای مجدد جلسه ی زنده کنید. در این حالت اینستاگرام دوباره به فالوورهای شما اطلاع رسانی می کند و می توانید جلسه را ادامه دهید.

 • حالت نمایش ویدیو زنده

مانند استوری، بهتر است ضبط اینستاگرام زنده خود را به صورت عمودی انجام دهید تا مخاطبان شما حس بهتری داشته باشند و گیج نشوند. در صورتی که ویدیو زنده به صورت مشترک برگزار کنید، صفحه نمایش به صورت افقی به دو قسمت تقسیم می شود و تصاویر دو نفر نمایش داده می شود.

 • صدا در ویدیو زنده

بر خلاف امکانات مختلف اینستاگرام، ویدیو زنده، ویژگی های زیادی برای تولید زیرنویس ندارد. بنابراین این ویژگی، باید با صدا گوش داده شود.

نحوه ی ایجاد یک ویدیوی زنده live

قبل از شروع پخش زنده، از قبل به فالوورهای خود اعلام کنید. حتی می توانید تبلیغ کنید و ساعت دقیق پخش زنده را مشخص کنید تا فالوور های شما با آمادگی بیشتری شما را دنبال کنند.

پس از پایان لایو می توانید آن را در استوری به اشتراک بگذارید یا آن را در دستگاه موبایل خود، ذخیره کنید

بر روی دکمه دوربین در بالای صفحه ضربه بزنید. در پایین صفحه ی باز شده، گزینه Live را انتخاب کنید. سپس برای شروع، دکمه ضبط دایره ای را فشار دهید. اینستاگرام شمارش معکوس از سه ثانیه را نشان می دهد و پخش زنده ی شما شروع می شود. پس از پایان پخش زنده می توانید آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید یا آن را در دستگاه موبایل خود، ذخیره کنید.

بررسی Insights ویدیو زنده live

به دلیل ماهیت زنده بودن این ابزار، شما نمی توانید هیچ معیاری درباره پخش زنده خود مشاهده کنید. با این حال ، هنگامی که پخش زنده شما به پایان رسید، اینستاگرام به شما نمایش می دهد که چه تعدادی از بازدیدکنندگان پخش زنده شما را تماشا کردند. شما می توانید یک اسکرین شات از این آمار بگیرید تا در زمان های آینده بتوانید مقایسه و تحلیل کنید.

ویدیو IGTV اینستاگرام

IGTV یک برنامه ی مستقل  از اینستاگرام برای میزبانی از فیلم های بلند می باشد که از طریق برنامه اینستاگرام نیز قابل دسترسی است. IGTV به بازدید کنندگان کمک می کند تا راحت تر مطالب مورد نظر خود را پیدا کنند. اینستاگرام ویدیوهای IGTV تولید شده توسط کاربرانی که شما دنبال می کنید را به شما نمایش می دهد و جالب است بدانید حتی ویدیوهای پرمخاطب، مرتبط با سلیقه ی شما را نیز نشان می دهد.

اینستاگرام همچنین فیلم های IGTV را در صفحه Explore به نمایش می گذارد و پیش نمایشی از آن را در قسمت فید نشان می دهد. این یک کانال ایده آل برای رسیدن به بازدید کنندگان جدید است.

نکاتی در مورد IGTV

 • ابعاد و مشخصات IGTV

در حالی که IGTV در ابتدا فقط از حالت عمودی یا پشتیبانی می کرد، از ماه مه ۲۰۱۹، امکان استفاده از قالب افقی را نیز اضافه کرد. نسبت ابعاد IGTV برای فیلم عمودی ۹:۱۶ و برای فیلم افقی ۱۶:۹ است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که فایلهای ویدیویی شما با فرمت mp4 بوده و قبل از بارگذاری حداقل ۷۲۰ پیکسل دارند.

 • طول IGTV

طول فیلم های IGTV حداقل یک دقیقه و حداکثر یک ساعت (در صورت آپلود شدن از وب) می باشد. اگر از تلفن همراه ویدیوی خود را بارگذاری می کنید، IGTV فقط به شما امکان می دهد ۱۵ دقیقه از محتوا را بارگذاری کنید. طول ایده آل یک فیلم IGTV بسته به نوع محتوای ویدیو متفاوت است.

 • حالت نمایش IGTV

IGTV برای ویدیو عمودی ساخته شده است. اگرچه این پلتفرم هم اکنون امکان بارگذاری ویدیو های افقی را فراهم می کند، اما با این حال فیلم عمودی طبیعی تر به نظر می رسد.

 • صدا در ویدیو IGTV

از آنجایی که فیلم های IGTV مستقیما در فید افراد قرار می گیرند، ایده خوبی است که برای افرادی که ویدیوها را بی صدا تماشا می کنند، زیرنویس قرار دهید. برای این کار می توانید از ابزار Vidyard استفاده کنید.

نحوه ی بارگذاری ویدیو IGTV در اینستاگرام

برنامه IGTV را باز کنید یا روی نماد تلویزیون در بالای صفحه جستجوی خود ضربه بزنید. به خاطر داشته باشید که اگر از دستگاه موبایل، ویدیوی خود را بارگذاری می کنید، فقط ۱۵ دقیقه از ویدیو را می توانید بارگذاری کنید. اگر ویدیوی شما طولانی تر است، به جای آن از دسک تاپ استفاده کنید. برای انتخاب یک ویدیو، روی + ضربه بزنید. پس از انتخاب، روی Next بزنید. یک کاور برای ویدیو خود انتخاب کنید، عنوان ویدیو را اضافه کنید و توضیحات لازم در مورد ویدیو را نیز بنویسید. در نهایت ویدیو را ارسال کنید.

بررسی Insights ویدیو IGTV

برای مشاهده آمار ویدیو درخواستی خود، روی فیلم خود ضربه بزنید تا به گزینه ها دسترسی پیدا کنید. از آنجا، می توانید بر روی سه نقطه افقی (آیفون) یا سه نقطه عمودی (Android) ضربه بزنید و گزینه ی View Insights را انتخاب کنید. مانند سایر پست های منظم ویدیویی اینستاگرام ، تعداد لایک ها ، تعداد نظرات و تعداد بازدیدهای پست خود را از این طریق می توانید ببینید. هم چنین نموداری از روند رشد مخاطبان تان و میانگین مدت زمان تماشای ویدیوی شما را در اختیارتان می  گذارد.

تبلیغات ویدیویی اینستاگرام

اینستاگرام دو نوع تبلیغ ویدیویی پولی را به عنوان راهی برای افزایش نرخ تبدیل مشاغل و رشد فالوورها ارائه می دهد. تبلیغات ویدیویی در پست و تبلیغات استوری.

تبلیغات اسپانسری ویدیویی اینستاگرام پولی است

برندها از این نوع تبلیغات برای افزایش میزان درگیری مشتریان با پست های شان، افزایش میزان بازدیدها و ترغیب مشتریان به انجام یک عمل خاص مثل خرید محصول، مراجعه به وب سایت و غیره استفاده می کنند.

نکاتی در مورد تبلیغات ویدیویی اینستاگرام

 • بررسی نکات تبلیغات ویدیویی در قالب پست
 1. طول تبلیغ: حداکثر ۶۰ ثانیه
 2. حالت نمایش: قالب مربعی
 3. صدا: اگر صدا قسمت مهمی از تبلیغات است، از زیرنویس ها یا متن های متحرک برای انتقال پیام به بازدید کنندگانی که قادر به شنیدن صدا نیستند، استفاده کنید.
 • بررسی نکات تبلیغات ویدیویی در قالب استوری
 1. طول: ۱۵ ثانیه، اما می توانید برای داشتن یک آگهی منسجم، از سه داستان ۱۵ ثانیه ای استفاده کنید.
 2. حالت نمایش: قالب عمودی یا پرتره
 3. صدا: از متن متحرک برای تبلیغ نام تجاری و نکات مهم تبلیغ خود استفاده کنید

ایده های تبلیغاتی ویدیویی در اینستاگرام

 • نمایش دادن/ عدم مکالمه: محصول خود را فقط به صورت ویدیو نمایش دهید.
 • استوری به یاد ماندنی: یک داستان بسیار کوتاه در جهت بخاطر سپاری خود ایجاد کنید، به صورتی که طی ۱۵ ثانیه یا حتی کمتر از ۱۵ ثانیه، برندتان را در ذهن مخاطب هک کنید.

نحوه ایجاد تبلیغات ویدیویی در اینستاگرام

برای اجرای تبلیغات، شما نه تنها باید یک پروفایل تجاری در اینستاگرام داشته باشید بلکه باید یک صفحه فیس بوک نیز داشته باشید. پس از آماده کردن پیش زمینه های لازم، می توانید تبلیغات ویدیویی اینستاگرام خود را شروع کنید. هدف تان از تبلیغات را تعیین کنید و مشخص کنید مخاطبان شما چه اقدامی باید انجام دهند. در مورد بودجه و  این که چقدر حاضرید برای افزایش نرخ تبدیل کسب و کارتان هزینه کنید نیز، تصمیم بگیرید.

مدیر تبلیغات Facebook را باز کنید و روی گزینه “create” کلیک کنید. همچنین می توانید ویدیویی را که قبلا در Instagram ارسال کرده اید، تبلیغ کنید. شما باید هدف تبلیغ، مخاطب هدف و قالب تبلیغ خود را تنظیم کنید. با استفاده از بودجه خود، تعیین کنید که چه مدت می خواهید تبلیغات خود را اجرا کنید. سپس تبلیغات خود را منتشر کنید.

جمع بندی

در این مقاله تمامی کاربردهای ویدیو در اینستاگرام مورد بررسی قرار گرفت. قطعا تا کنون متوجه اهمیت ویدیو و تاثیر فوق العاده ی آن در کسب و کارها شده اید. همانطور که اشاره شد اگر از ویدیو ها استفاده نمی کنید، فرصت بسیاری را از دست داده اید. پس همین حالا شروع کنید.

260
2021-01-20 12:39:56
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23892
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10174
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9360
27 آذر 1398