راه های افزایش بازدید کننده گان

طراحی سایت

..راه های افزایش بازدید کننده گان..
طراحی سایت

راه های افزایش بازدید کننده گان

شما به راحتی می توانید باعث افزایش بازدید کننده گان خود شوید فقط کافیست به آنها آن چیزی را بدهید که آنها از ورود به مغازه یا سایت شما دارند مثلا وقتی بازدید کننده ای وارد سایت شما می شود و به دنبال کفش کالج آمده شما در سایت خود که کفش فروش هستید این گونه از کفش ها را ندارید و او بلا فاصله سایت شما را ترک می کند و به سایت دیگری خواهد رفت این امر نیاز به جستجوهای اضافی را از بین می برد…این کار محتوای مناسب را به هر بازدید کننده می دهد تا بتوانند تصمیمی بگیرند.

افزایش بازدید کننده گان

بازدید کننده گان به دنبال چه چیز هایی هستند ؟ آنها چه چیز هایی را می خواهند ؟ من به شما یاد می دهم که چگونه با دادن دقیقاً آنچه کاربران می خواهند از آن ترافیکی سخت را در سایت خود ایجاد کنید و بازدید کننده گان را درسایت خود درتور بیندازید و از این طریق در آمدی بی نهایت را کسب کنید… در اینجا نحوه مشاهده ذهن بازدید کنندگان شما با مشاهده رفتار در محل آنها آمده است.

بازدید

تجزیه و تحلیل نحوه گردش کاربران از طریق سایت شما

اولین قدم برای جلب توجه بازدید کنندگان وب سایت شما ، درک “جریان کاربر” است…جریان کاربر دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد…آنها مسیر هایی هستند که بازدید کننده گان هنگام ورود به سایت شما از خود به جای می گذارند و شما با رد یابی این مسیر ها می توانید پی ببرید که باز دید کننده گان شما بیشتر به چه موضوعات و محصولاتی علاقه نشان می دهند …می توانید ببینید که چگونه یک شخص از یک آگهی ، نتیجه جستجو ، ایمیل یا به روزرسانی اجتماعی وارد سایت شما می شود…همچنین می توانید کارهایی و را که شخص هنگام انجام سایت انجام می دهد ، تماشا کنید.

چند سناریو در رابطه با افزایش بازدید کننده گان

این چند سناریو می تواند در سایت شما اثر بگذارد

  1. شخص A روی یک آگهی بنر کلیک می کند ، و وارد صفحه سایت شما می شود ، سپس یک ایمیل جدید دریافت می کند.
  2. شخص B بر روی پیوندی در داخل یک ایمیل کلیک می کند و وارد صفحه سایت شما می شود، محصول را خریداری می کند و برای یک محصول مرتبط یک ایمیل تبلیغاتی دریافت می کند.
  3. شخص C به جستجوی یک کلمه کلیدی با دم بلند ، روی نتیجه جستجوی شما کلیک می کند ، یک پست وبلاگ را می خواند و برای خبرنامه ایمیل شما ثبت نام می کند.
  4. هرکدام از آنها یک جریان کاربر متفاوت است. و هر یک یک مسیر تبدیل مجزا است که می توانید بهینه سازی کنید. و از آنها برای افزایش مشتریان خود استفاده کنید
بازدید

زیبایی شناسی در وب سایت

بدیهی است که یک وب سایت نیاز به زیبایی شناسی دارد…در حقیقت این بازدید کننده گان هستند که محو زیبایی وب سایت شما می شوند…و در آن ماندگار می شوند محتوای شما باید از نظر بصری خیره کننده باشد… اما در نهایت ، شما باید هرچه بیشتر تبدیل کنید

منظورم این است که این قالب ها زیبا هستند… شما می توانید از قالب های زیبا استفاده کنید…وقتی شما از یک قالب زیبا برای سایت خود استفاده کنید سایت خود مانند سایت های سفارشی خواهید کرد و از نظر زیبایی در آن زمان دیگر بی نیاز خواهد بود سایت شما در هنگام طراحی سایت خود باید مانند یک طراح سایت بالقوه فکر کنید بازدیدکنندگان نیز به خوبی از آن استفاده می کنند…نکته جالب در مورد جریان کاربر این است که آنها معمولاً “بالای صفحه” “جمع می شوند”.

در طی چند بخش بعدی ، ما قصد داریم این مفهوم را در هر مؤلفه تقسیم کنیم.

بازدید

ساده ترن نکته برای افزایش بازدید کننده گان

برای انجام یا به واقعیت رساندن هر کاری باید خود را به جابی آن مشتری قرار دهید…مثلا شما می خواهید یک کفش فروش موفق باشید کفش هایی را خریداری کنید که خودتان آنها را دوست دارید اگر آنها را دوست ندارید انتظار نداشته باشید افزایش مشتری را مشاهده کنید کفش های شما باید از نظر زیبایی و رنگ و راحتی متناسب با هر سلیقه ای باشد و این ملاک ها را داشته باشید بر روی یک محور کار نکنید می بینید ؟ اگر شما خود را به جای مشتری هایتان بگذارید خواهید توانست بدانید که آنها چه چیزی را دوست دارند

بازدید

سایت یک راه دستابی به شما

اکنون نحوه دستیابی افراد به سایت شما را تجزیه و تحلیل کنید…به این منظور که بدانید افراد چگونه به سایت شما دسترسی پیدا می کنند
آیا آنها به راحتی به ستایتا شما دسترسی پیدا می کنند ؟ یا در راه دستیابی به سایت شما با محدودیت هایی روبه روهستند ؟ آیا سرعت سایت شما در هنگام دستیابی آنها خوب است یا اینکه آنها سایت شما را بلافاصله ترک می کنند ؟
یکی از اولین قدم هایی که دوست دارم بردارم ، پرش مستقیم به Google Analytics است…هدف این است که تمام روش های مختلفی که افراد به سایت ها می آیند را کشف کنید…اصولاً می خواهم تحلیل کنم که کدام کانال ها بیشترین میزان ترافیک را هدایت می کنند.

بازدید

ترافیک های موجود در مثال

بلافاصله ، ما شاهد ترافیک مستقیم از جستجوی مستقیم و ارگانیک هستیم…بعد ، باید این را در یابیم که این ترافیک کجا ها و در چه زمینه هایی ایجاد می شود ؟ این گزارش رفتار جریان به شما می گوید که چه مسیری منجر به تبدیل می شوند… و این به موانع جاده ای اشاره می کند که مردم را مجبور می کند تا سایت شما را ترک کنند.

بازدید
بازدید

نتیجه

بهترین وب سایت ها از همان ابتدا آنچه کاربران می خواهند را به آنها می دهند…این آسان نیست به خصوص با توجه به این که شما فقط یک ثانیه باید رکورد را بشکنید…و خیلی زمان ندارید تا اولین تصور را ایجاد کنید…به همین دلیل هرگز طراحی وب سایت جدید متوفق نمی شود دائماً باید در حال پیشرفت و پیشرفت باشد…خوشبختانه با مشاهده رفتار آنها می توانید ذهن بازدید کنندگان خود را بخوانید.

روش هایی که بازدید کنندگان به سایت شما می گیرند را تجزیه و تحلیل کنید…به صفحاتی که در آن جریان دارند ، به عناصر طراحی که روی آنها کلیک می کنند ، توجه کنید…و حتی به موانعی که مانع از دستیابی آنها به اهدافشان نمی شود ، توجه کنید…شما می توانید تمام تجربه ای را که می گذرانید برای دیدن مسائل به صورت سیاه و سفید از نو بازآفرینی کنید.

شما هرگز آن را کامل درست انجام نمی دهید…هرگز کامل نخواهد شد شما باید به طور مداوم تست کنید…و تغییراتی ایجاد کنید تا ببینید چه چیزی چسبیده است.

امید واریم از مطالب ما استفاده کرده باشید اگر سوالی در رابطه با طراحی سایت برایتان پیش آمده در بخش نظرات آنها را بیان کنید کارشاسان ما جوابگوی شما هستند

207
2020-07-21 06:24:51
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23039
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

8822
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

7558
27 آذر 1398