سرانجام بهترین وب سایت های رپورتاژ آگهی رایگان، مشخص شد!

سئو

..سرانجام بهترین وب سایت های رپورتاژ آگهی رایگان، مشخص شد!..
سئو

سرانجام بهترین وب سایت های رپورتاژ آگهی رایگان، مشخص شد!

وب سایت های خدمات متنوعی را ارائه می دهند که یکی از آن ها رپورتاژ آگهی رایگان است. رپورتاژ آگهی تاثیر بسزایی در بهتر دیده شدن و معرفی کسب و کارها دارد، از این رو تمامی مشاغل که می خواهند پیشرفت قابل توجهی داشته باشند باید از رپورتاژ آگهی استفاده نماید. با ما همراه باشید تا با رپورتاژ آگهی های رایگان بیشتر آشنا شوید. بهترین سایت های ایران مانند دیجی کالا، دیوار و .. شروع موفقیتشان با تولید رپورتاژ آگهی بوده است.

حال در ادامه می خواهیم با هم متوجه شویم که چرا این سایت های بزرگ، رپورتاژ آگهی را برای افزایش بازدید سایت استفاده کرده اند.

رپورتاژ آگهی چیست؟

اگر در اینترنت و وب سایت های مختلف یک موضوع خاص را جستجو کرده باشید قطعا با مطالبی روبرو شده اید که مشابه آگهی های تبلیغاتی هستند اما به دلیل تفاوت های خاصی که دارند کمتر کاربران متوجه تبلیغاتی بودن آن ها می شوند. به این تبلیغات رپورتاژ آگهی می گویند. رپورتاژ آگهی در اکثر مواقع لینک دارد و با هدف معرفی خدمات و محصولات یک سایت در سایتی دیگر قرار داده می شود. رپورتاژ ها تاثیر بسزایی در بهبود سئو سایت و افزایش ترافیک آن دارند. نوشتن رپورتاژ آگهی نیز دارای اصول و قوانین خاصی است و باید به نحوی باشد که جنبه تبلیغاتی بودن آن کمتر جلب توجه نماید.

وحید قمصری مدیر بست فارسی، یکی از وب سایت های ارائه دهنده خدمات رپورتاژ آگهی رایگان درباره رپورتاژ آگهی، این گونه توضیح می دهد:

((منتشر کردن رپورتاژ آگهی متحمل زحمت های زیادی است و دارای مراحل طولانی می باشد به طور مثال قبل از اینکه شروع به کار نمایید باید اطلاعات مناسبی از محصول و کسب وکار مورد نظر جمع آوری کنید و توسط کارشناسان تولید محتوا آن را به عنوان یک گزارش خبری یا داستان بنویسید؛ اما باز هم با توجه به این زحمت ها دارای ارزش زیادی می باشد زیرا رپورتاژ آگهی برای همه مخاطبان، خوانندگان و آگهی دهندگان مفید می باشد.))

چگونه رپورتاژ آگهی بنویسم؟

برای نوشتن رپورتاژ آگهی باید به موارد زیر توجه نمایید.

  • ساده نویسی و روان نویسی
  • تولید محتوای متنی با کیفیت
  • سعی کنید که از لحن و ادبیات مناسبی استفاده نمایید.
  • موضوعات جذاب و بروز را انتخاب نمایید.
  • شناسایی و درک مخاطبان هدف
  • رعایت اصول نگارشی

گوگل چه واکنشی به رپورتاژ آگهی رایگان نشان داده است؟

از نظر ربات های گوگل رپورتاژ آگهی ها متن هایی کاملا طبیعی هستند و در صورتی که محتوا و متن این رپورتاژ ها در سایت های معتبر و پر ترافیک منتشر گردد می تواند در رتبه بندی سایت تاثیر گذار باشد. در صورتی که تبلیغات معمولی معمولا توسط ربات های گوگل شناسایی می شود و مضر هستند، در نتیجه تاثیرات منفی بر رتبه سایت خواهند داشت.

۳ عامل بسیار مهم در تعیین قیمت رپورتاژ آگهی

عوامل مختلفی وجود دارد که تعیین کننده قیمت رپورتاژ آگهی هستند و برای استفاده از این رپورتاژ ها باید هزینه ای بپردازید. اما در این میان گاهی اوقات برخی از سایت ها شرایطی را فراهم می آوردند که بتوانید از رپورتاژ آگهی رایگان استفاده نمایید. در واقع این سایت ها گاهی اوقات جشنواره هایی برگزار می کنند و خدمات خود را با قیمت بسیار کمی یا رایگان ارائه می دهند و یا اینکه اگر از مشتریان ثابت آن ها باشید پس از چندین سفارش یک تخفیف خیلی ویژه برای شما در نظر می گیرند که با استفاده از آن رپورتاژ آگهی شما را رایگان یا بسیار ارزان منتشر می کنند و در سایت خود قرار می دهند. ولی به طور کلی برای درج رپورتاژ آگهی باید هزینه بپردازید و میزان این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

میزان اعتبار سایت

هر سایتی دارای میزان اعتبار و رتبه متفاوتی در موتورهای جستجو است و هر چقدر که سایت معتبر تر و مشهورتر باشد درج رپورتاژ در آن هزینه بالاتری خواهد داشت.

رتبه الکسا

رتبه اکلسا سایت نیز از جمله مواردی است که می تواند در میزان هزینه رپورتاژ آگهی موثر باشد. در واقع مقدار ترافیک سایت را رتبه الکسا آن مشخص می کند و به میزانی که رتبه الکسا کمتر باشد سایت پر ترافیک تر خواهد بود. رپورتاژ آگهی هایی که در این سایت ها قرار داده شوند در مقایسه با سایر سایت ها بهتر دیده خواهد شد در نتیجه هزینه بالاتری خواهد داشت.

اسپم اسکور

به منظور بررسی فعالیت های لینکی مجاز یک سایت از ابزار اسپم اسکور استفاده می نمایند و با توجه به شرایط فعالیت سایت به آن امتیازی بین ۰-۱۰۰ می دهند. به میزانی که این عدد کوچکتر باشد و به صفر نزدیک شود سایت به احتمال کمتری اسپم خواهد بود. در نتیجه هزینه درج آگهی در آن بالاتر است.

بهترین سایت برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اگر چه انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های مختلف و بک لینک دهی می تواند تاثیر بسزایی در ترافیک و رتبه سایت داشته باشد، اما همیشه چنین اتفاقی نمی افتد. در واقع منتشر نموده رپورتاژ در رسانه های مختلف تنها در صورتی بیشترین بازدهی ممکن را دارد که آن رسانه شرایط زیر را داشته باشد.

مرتبط بودن موضوع وب سایت با زمینه کاری شما

انتشار رپورتاژ آگهی در چنین وب سایت هایی ارزشمند تر است و موجب می شود که میزان مشتریان واقعی سایت شما افزایش یابند. از طرفی کاربرانی که این رپورتاژ را مشاهده می کنند چون مرتبط با مطالب وب سایت است راحت تر به آن اعتماد می کنند. علاوه بر این گوگل معمولا امتیاز و ارزش بیشتری به رپورتاژ هایی می دهد که از یک سایت مرتبط لینک شده اند.

استفاده از لینک های فالو به منظور انتقال اعتبار سئو

اعتبار سایت های برتر تنها در صورتی از طریق بک لینک منتقل می شوند که از لینک های فالو استفاده کنید. به این ترتیب سئو سایت تان بهبود می یابد.

داشتن رتبه الکسا بالا

سایت هایی که در ایران دارای بالاترین رتبه های الکسا هستند بسیار معروف می باشند و کاربران به آن ها اعتماد دارند در نتیجه از رپورتاژ هایی که در آن ها مشاهده می کنند بیشتر استقبال می کنند.

نگهداشتن رپورتاژ ها به صورت دائم در سایت

سایتی که درآن رپورتاژ آگهی را قرار می دهید باید به گونه ای باشد که رپورتاژ شما را برای همیشه نگه دارد و هرگز آن ها را حذف نکند تا لینک ها به صورت دائمی تاثیر داشته باشند.

قرار دادن رپورتاژ در صفحات مهم و اصلی سایت

رپورتاژ شما جهت بهتر دیده شدن و یافتن ارزش و اعتبار بیشتر حتما باید صفحات مهم و اصلی سایت و در میان مطالب سایت قرار گیرد تا بیشتر بازخورد ممکن را داشته باشند. توجه داشته باشید سایت هایی که چنین ویژگی هایی را دارند قطعا پذیرش رپورتاژ آگهی را با پرداخت هزینه انجام می دهند و رایگان نیستند.

برترین سایت ها جهت انتشار رپورتاژ آگهی رایگان

همان طور که قول آن را داده بودیم، بهترین سایت های ایران برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان را برای شما فراهم کرده و می خواهیم از نظر خدمات، آن ها را برای شما بررسی کنیم.

s

وب سایت بست فارسی

بست فارسی فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است و به صورت حرفه به معرفی بهترین سایت های ایران در حوزه های مختلف مانند بهترین سایت گردشگری، بهترین سایت موفقیت و … پرداخته است. از مهمترین خدمات سایت بست فارسی قسمت رپورتاژ آگهی رایگان است. شما می توانید با سفارش رپورتاژ آگهی رایگان یا حتی با اندکی هزینه وب سایت خود را در بین بهترین سایت های ایران، معرفی کنید. این بهترین فرصت برای شماست که اکنون یکی از این وب سایت ها را در راستای افزایش بازدید وب سایت خود، برای انتشار رپورتاژ آگهی، انتخاب کنید.

وب سایت ویرگول

این سایت ایرانی یک وب سایت خصوصی است که حوزه فعالیتی آن انتشار محتوا می باشد. ویرگول شرایطی را فراهم نموده کاربران آن بتوانند هم به عنوان خواننده و هم به عنوان نویسنده آن را دنبال نمایند. به عبارتی کاربران می توانند وارد سایت ویرگول شوند و محتواهای تولید شده را مطالعه نمایند و یا اینکه در آن عضو شوند و خودشان در نقش نویسنده اقدام به تولید محتوا نمایند.

وب سایت idat.ir

سایت آیدت شرایطی را فراهم نموده که کاربران بتوانند به صورت کاملا رایگان در آن مقالات خود را با دیگران به اشتراک قرار دهند و به سایت خود لینک نمایند. این امر موجب می شود که میزان ترافیک سایت لینک شده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

وب سایت medad.io

از دیگر وب سایت هایی که در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی رایگان فعالیت دارد می توان به سایت مداد اشاره نمود . این وب سایت از جهات مختلفی شبیه به ویرگول می باشد. سایت مداد شرایطی را فراهم نموده که کاربران بتوانند مقالات خود را در آن با سایر کاربران به اشتراک بگذارند و به سایت خود لینک دهند. اگر می خواهید مقالات خود را در وب سایت مداد قرار دهید حتما باید در آن عضو شوید و جز نویسنده های آن قرار بگیرید.

ما بهترین سایت های رپورتاژ آگهی رایگان را به شما معرفی کردیم. بهتر است که برای موفقیت وب سایت خود، این راهکار اساسی و تاثیرگذار رپورتاژ آگهی رایگان را از دست ندهید.

209
2020-10-06 03:09:14
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23210
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

9199
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

8243
27 آذر 1398