شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما

طراحی سایت

..شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما..
طراحی سایت

شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما

روکا

اکنون با گذشت نزدیک به شش سال از شروع فعالیت تیم روکا و ارائه خدمات طراحی سایت، برنامه‌نویسی وب و سئو به صدها سازمان، شرکت و شخص این افتخار را داریم که ۴۹۹ مطلب آموزشی و اخبار دنیای وب را نیز به رایگان در اختیار مشتریان و فعالان در این رشته قرار داده‌ایم.

مطالب ارسال شده در بخش آکادمی روکا در این مدت بیش از یک میلیون بازدید را تجربه کرده‌اند و مفتخریم که توانسته‌ایم در کنار ارائه خدمات، نقشی قابل توجه هم در آموزش و انتشار دانش ایفا نماییم.

این نوشته پانصدمین مطلبی است که سایت روکا منتشر می‌شود( بدون احتساب صفحات مربوط به خدمات ) و امیدواریم همان طور که در این شش سال هر سال نزدیک به ۱۰۰ مطلب منتشر کردیم، با همین روند مطالبی مفیدتر و با کیفیت بیشتر را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین در این مدت تلاش کردیم تا زیرساخت‌های لازم برای تولید محتوای صوتی و تصویری با کیفیت را فراهم کنیم. چند محصول و چند آموزش صوتی و تصویری را نیز اکنون منتشر کرده‌ایم و قصد داریم تا پررنگ‌تر از قبل در این زمینه نیز به فعالیت بپردازیم.

آموزش‌ها و محصولات صوتی و تصویری در دنیای جدید که دسترسی به اینترنت پرسرعت ضریب نفوذ بیشتری پیدا کرده است، مخاطبان و علاقمندان بیشتری هم پیدا کرده است. در تولید این محتوا، اولویت اول و آخر ما کیفیت است. هم در بخش کیفیت محتوا و هم در بخش کیفیت ارائه.

وقتی به سال‌های پشت سر نگاه می‌کنیم، مسیری پر پیچ و خم و دشوار را می‌بینیم و اکنون که در این نقطه‌ی پر تنش هستیم، امید داریم و تلاش می‌کنیم که اگر راهی به سوی آینده نیست، راه‌های جدید را خودمان بسازیم.

شش سال با شما بودیم و باز هم خواهیم بود

با سپاس – روکا

101
03 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

17699
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3326
27 آذر 1398
طراحی سایت

دلایل موفقیت دیجی کالا

یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است . اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید . مدیران این پروژه با این هدف او...

2839
22 اردیبهشت 1398