شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما

طراحی سایت

..شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما..
طراحی سایت

شش سال و ۵۰۰ مطلب آموزشی همراه با شما

روکا

اکنون با گذشت نزدیک به شش سال از شروع فعالیت تیم روکا و ارائه خدمات طراحی سایت، برنامه‌نویسی وب و سئو به صدها سازمان، شرکت و شخص این افتخار را داریم که ۴۹۹ مطلب آموزشی و اخبار دنیای وب را نیز به رایگان در اختیار مشتریان و فعالان در این رشته قرار داده‌ایم.

مطالب ارسال شده در بخش آکادمی روکا در این مدت بیش از یک میلیون بازدید را تجربه کرده‌اند و مفتخریم که توانسته‌ایم در کنار ارائه خدمات، نقشی قابل توجه هم در آموزش و انتشار دانش ایفا نماییم.

این نوشته پانصدمین مطلبی است که سایت روکا منتشر می‌شود( بدون احتساب صفحات مربوط به خدمات ) و امیدواریم همان طور که در این شش سال هر سال نزدیک به ۱۰۰ مطلب منتشر کردیم، با همین روند مطالبی مفیدتر و با کیفیت بیشتر را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین در این مدت تلاش کردیم تا زیرساخت‌های لازم برای تولید محتوای صوتی و تصویری با کیفیت را فراهم کنیم. چند محصول و چند آموزش صوتی و تصویری را نیز اکنون منتشر کرده‌ایم و قصد داریم تا پررنگ‌تر از قبل در این زمینه نیز به فعالیت بپردازیم.

آموزش‌ها و محصولات صوتی و تصویری در دنیای جدید که دسترسی به اینترنت پرسرعت ضریب نفوذ بیشتری پیدا کرده است، مخاطبان و علاقمندان بیشتری هم پیدا کرده است. در تولید این محتوا، اولویت اول و آخر ما کیفیت است. هم در بخش کیفیت محتوا و هم در بخش کیفیت ارائه.

وقتی به سال‌های پشت سر نگاه می‌کنیم، مسیری پر پیچ و خم و دشوار را می‌بینیم و اکنون که در این نقطه‌ی پر تنش هستیم، امید داریم و تلاش می‌کنیم که اگر راهی به سوی آینده نیست، راه‌های جدید را خودمان بسازیم.

شش سال با شما بودیم و باز هم خواهیم بود

با سپاس – روکا

17
03 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

8415
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

719
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

691
08 اسفند 1397