صفحه درباره ما باید شامل چه ویژگی هایی باشد؟

طراحی سایت

..صفحه درباره ما باید شامل چه ویژگی هایی باشد؟..
طراحی سایت

صفحه درباره ما باید شامل چه ویژگی هایی باشد؟

اگر در مورد نحوه نوشتن صفحه درباره ما برای وب سایت تان استرس دارید ، احتمالا از اهمیت زیاد این صفحه خبردار هستید. صفحه درباره ما فرصتی است که خود تان را معرفی کنید و در ذهن کاربر ماندگار شوید. یک صفحه درباره ما قوی باعث شور اشتیاق به بازدید کنندگان خواهد شد.

about us

یک صفحه درباره ما خوب ،استاندارد را رعایت می کند ، اما کمی هم سنت شکنی می کند. کاربران باید بدانند شما کی هستید  و چه خدماتی را ارائه می دهد ، اما صفحه شما باید همچنین خوانندگان را کنجکاو نگه دارد.

اگر اولین بار با فردی آشنا شوید چه کار می کنید؟ چه حسی دارید؟ احتمالا شما در مورد با سن ، شهری که متولد شده و یا تخصص کسی که با ان ملاقات می کنید ، حس کنکجاوی دارید. و کسی که اولین بار با وبسایت شما آشنا می شود دقیقا همین حس را دارد.

صفحه درباره ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

لحن نوشته را حفظ کنید

متن صفحه در باره ما باید لحن مناسبی داشته باشد.اما نگران نباشید! برای این کار نیاز نیست به دنبال کتاب های ادبیات دبیرستان بگردید! صفحه در باره ما یک وبسایت حرفه ای ، دانستن علائم نگارشی و مبانی نگارش محتوا کافی است. همه این ها را در دروس ابتدائی تجربه کرده ایم. منظورم همان مقدمه و بدنه و نتیجه گیری است.

اعتدال را حفظ کنید. متن شما نباید به طوری باعث خستگی بازدید کننده شود ولی هیجان زیاد هم نشان از حرفه ای بودن نیست. اما آن را سرکوب نکنید! اعتدال را رعایت کنید. فرض کنید با یک شخص مهم قرار  مذاکره دارید که از قضا دوست قدیمی شماست. با این تکنیک به لحن ایده آل خواهی رسید.

ارزش های شرکت شما

هنگامی که به یک لحن کلی دست یافتید ، قبل از شروع تایپ کردن و تق تق کیبورد ، کمی فکر کنید. مخصوصا در زمانی که چیزی برای نوشتن به ذهنتان نمیرسد و نمیدانید که چطور باید مجموعه و یا شرکت تان را معرفی کنید. فکر کردن طولانی مدت همانند ته نشین شدن ماسه در یک سطل آب است. با فکر کردن طولانی ، ذهن شما آرام خواهد شد و به ایده های خیلی خوبی خواهید رسید.

تصاویر گرافیکی حرف اول را می زند!

هر چند که متن شما جذاب باشد و هر چه تکنیکی که برای میخکوب کردن بازدید کننده را اجرا کنید ولی اگر صفحه شما دارای ظاهر جذاب نباشد و از تصاویر گرافیکی با کیفیتی استفاده نکرده باشید موفق نخواهید شد. در عصر فناوری و اطلاعات که اقیانوسی از داده ها وجود دارد ، کسی حوصله خواندن یک متن طولانی را ندارد. اینفوگرافیک ها یکی از راه های  جذب و نگهداری کاربر هستند.

معرفی تیم شرکت

مردم ، به خصوص مردم ایران به داستان های خصوصی علاقه دارند. معرفی تیم شما و تصاویر از پشت صحنه به مهم ترین دلیل وجود کاربر یعنی حس کنجکاوی پاسخ رضایت بخشی می دهد. می توانید اعضای تیم شرکت را به همراه تخصص هایشان معرفی کنید.

یک دلیل برای ایجاد حس اعتماد

افرادی که برای اولین بار به وبسایت شما مراجعه می کنند، در درجه اول به دستاورد ها توجه می کند. اگر شما به دنبال یک رستوران خوب باشید چه کار می کنید؟ احتمال زیاد از تجربه دیگران کمک میگیرید! فکر می کنم تا اینجا متوجه شده اید که منظور من چیست. در صفحه تماس با ما باید نظرات مشتریان و رضایت های شان را به نمایش در بیاورید.

پل ارتباطی

احتمالا کاربران وقتی داستان شرکت شما را می خوانند ، با شما تماس بگیرند تا جواب سوال های احتمالی شان را دریافت کنند. در وردپرس به راحتی می توانید یک فرم تماس ایجاد کنید. دقت کنید که لازم نیست در این قسمت مانور دهید فقط یک فرم ارسال پیام و شماره تلفن باشد کافی است. باقی موارد مانند نقشه گوگل و … را می توانید در صفحه تماس با ما قرار دهید.

به مردم بگویید چه می کنید

یک صفحه درباره ما نا امید کننده این است که پس از مطالعه آن باز هم متوجه نشوید که این شرکت در واقع چه کاری انجام می دهد یا چه می فروشد.

در بیشتر مواقع ، مردم نمیخواهند تلاش کنند تا بفهمند شما چه کاری انجام می دهید ( یا چرا آن ها به خدمات شما نیاز دارند! ) خوب است که در چند جمله روشن و خلاصه کارتان و خدماتی که ارائه می دهید را معرفی کنید.

اطلاعات را بیش از حد در صفحه در باره ما قرار ندهید

درست است که صفحه درباره ما یکی از مهم ترین صفحات شماست. اما زیاد بودن مطالب آن باعث می شود تا کاربر از خواندن آن صرف نظر کند. اطلاعات مهم را قرار دهید و در صورت نیاز لینک هایی برای اطلاعات بیشتر کاربران قرار دهید. موفق باشید

115
01 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18902
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

4007
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3989
08 اردیبهشت 1399