طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت

..طراحی سایت آزمون آنلاین..
طراحی سایت

طراحی سایت آزمون آنلاین

معایب برگزاری آزمون به شکل سنتی چیست؟

طرح سوال، تکثیر برگه‌ها به تعداد آزمون دهندگان، فراهم کردن فضا برای برگزاری آزمون و تصحیح دستی برگه‌ها مراحلی است که باید در برگزاری یک آزمون به صورت سنتی طی شود. هم‌چنین برای برگزاری آزمون به صورت ایمن باید به استخدام مراقبان و تهیه پرسش نامه‌های مختلف پرداخت. برگزاری آزمون به این روش نیازمند صرف منابع مالی و انسانی زیادی می‌باشد. بدین منظور امروزه بسیاری برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت و دقت در برگزاری آزمون‌ها به  طراحی سایت آزمون آنلاین روی آورده‌اند.

مزایای طراحی سایت آزمون آنلاین چیست؟

online exam

همان طور که گفته شد با طراحی سایت آزمون آنلاین در بسیاری از هزینه‌های ناشی از فضای فیزیکی، تکثیر برگه‌ها، استخدام نیروی انسانی و … صرفه جویی خواهد شد. از سوی دیگر امکانات و مزایای بسیاری در اختیار شما گذاشته می‌شود.

در سایت آزمون آنلاین می‌توان انواع فایل‌های چند رسانه‌ای را در پرسش‌ها قرار داد. به طور دقیق برای آزمون زمان بندی تعریف کرد. هم‌چنین می‌توان امکان نمایش پرسش‌های مختلف را برای آزمون دهنده ایجاد کرد.

از دیگر مزایای آزمون آنلاین دریافت کارنامه بلافاصله پس از آزمون می‌باشد. هم‌چنین امکان بررسی نتایج نمایش روند پیشرفت در آزمون‌ها و ذخیره سازی نتایج موجود است. در این صورت کاربر می‌تواند با بررسی این روندها نقاط قوت و ضعف خود را در یک بازه زمانی مشخص مشاهده کند.

سرعت از کلیدی‌ترین عوامل در طراحی یک سایت آزمون آنلاین می‌باشد. آزمون باید در همان زمان بندی تعیین شده انجام شود. در صورت قطعی اینترنت، باید این امکان ذخیره پاسخ های شما وجود داشته باشد تا پس از اتصال مجدد از ابتدا مجبور به پاسخ دهی نشوید.

طراحی سایت آزمون آنلاین را می‌توان به صورت ریسپانسیو اجرا کرد تا آزمون دهندگان بتوانند با موبایل نیز به پرسش‌ها پاسخ داده و نتایج خود را مشاهده نمایند.

در سایت آزمون آنلاین با ایجاد درگاه پرداخت آنلاین امکان خرید بسته های آموزشی و شرکت در دوره‌های آزمون آنلاین فراهم می‌شود.

exam

طراحی سایت آزمون آنلاین با وب پن تست

برای کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره می‌توانید از 12 سال تجربه مجموعه وب پن تست در حوزه طراحی وب سایت استفاده نموده و با ما تماس بگیرید. هم‌چنین برای آشنایی بیشتر نمونه‌کارها و گواهی‌های این مجموعه را مشاهده نمایید.

132
23 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18875
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3980
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3892
08 اردیبهشت 1399