طراحی سایت آزمون آنلاین

طراحی سایت

..طراحی سایت آزمون آنلاین..
طراحی سایت

طراحی سایت آزمون آنلاین

معایب برگزاری آزمون به شکل سنتی چیست؟

طرح سوال، تکثیر برگه‌ها به تعداد آزمون دهندگان، فراهم کردن فضا برای برگزاری آزمون و تصحیح دستی برگه‌ها مراحلی است که باید در برگزاری یک آزمون به صورت سنتی طی شود. هم‌چنین برای برگزاری آزمون به صورت ایمن باید به استخدام مراقبان و تهیه پرسش نامه‌های مختلف پرداخت. برگزاری آزمون به این روش نیازمند صرف منابع مالی و انسانی زیادی می‌باشد. بدین منظور امروزه بسیاری برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت و دقت در برگزاری آزمون‌ها به  طراحی سایت آزمون آنلاین روی آورده‌اند.

مزایای طراحی سایت آزمون آنلاین چیست؟

online exam

online exam

همان طور که گفته شد با طراحی سایت آزمون آنلاین در بسیاری از هزینه‌های ناشی از فضای فیزیکی، تکثیر برگه‌ها، استخدام نیروی انسانی و … صرفه جویی خواهد شد. از سوی دیگر امکانات و مزایای بسیاری در اختیار شما گذاشته می‌شود.

در سایت آزمون آنلاین می‌توان انواع فایل‌های چند رسانه‌ای را در پرسش‌ها قرار داد. به طور دقیق برای آزمون زمان بندی تعریف کرد. هم‌چنین می‌توان امکان نمایش پرسش‌های مختلف را برای آزمون دهنده ایجاد کرد.

از دیگر مزایای آزمون آنلاین دریافت کارنامه بلافاصله پس از آزمون می‌باشد. هم‌چنین امکان بررسی نتایج نمایش روند پیشرفت در آزمون‌ها و ذخیره سازی نتایج موجود است. در این صورت کاربر می‌تواند با بررسی این روندها نقاط قوت و ضعف خود را در یک بازه زمانی مشخص مشاهده کند.

سرعت از کلیدی‌ترین عوامل در طراحی یک سایت آزمون آنلاین می‌باشد. آزمون باید در همان زمان بندی تعیین شده انجام شود. در صورت قطعی اینترنت، باید این امکان ذخیره پاسخ های شما وجود داشته باشد تا پس از اتصال مجدد از ابتدا مجبور به پاسخ دهی نشوید.

طراحی سایت آزمون آنلاین را می‌توان به صورت ریسپانسیو اجرا کرد تا آزمون دهندگان بتوانند با موبایل نیز به پرسش‌ها پاسخ داده و نتایج خود را مشاهده نمایند.

در سایت آزمون آنلاین با ایجاد درگاه پرداخت آنلاین امکان خرید بسته های آموزشی و شرکت در دوره‌های آزمون آنلاین فراهم می‌شود.

exam

exam

طراحی سایت آزمون آنلاین با فراکارانت

برای کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره می‌توانید از ۲۰ سال تجربه مجموعه فراکارانت در حوزه طراحی سایت استفاده نموده و با ما تماس بگیرید. هم‌چنین برای آشنایی بیشتر نمونه‌کارها و گواهی‌های این مجموعه را مشاهده نمایید.

پیشنهاد می‌شود مقالات زیر را مطالعه نمایید.

۱-انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

۲-سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت پرسید

۳-صفر تا صد طراحی سایت

کلمات کلیدی: طراحی سایت طراحی سایت آزمون آنلاین

16
23 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

9609
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

798
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

737
08 اسفند 1397