طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت

..طراحی سایت ترجمه..
طراحی سایت

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت ترجمه : در صورتی که به ترجمه متون انگلیسی علاقه مند هستید ، باید بگوییم که زدن یک سایت در زمینه ترجمه یک ایده فوق العاده برای کسب و کار شما می باشد و شما با داشتن یک طراحی سایت ترجمه مناسب می توانید خیلی زود کسب و کاری که به آن یعنی مترجمی است را به موفقیت برسانید و روزانه صد ها مشتری را مدیریت کنید.

طراحی سایت ترجمه

همانطور که مشخص است موضوع ترجمه بدون غلط و به صورت صحیح از ضروری ترین موارد برای مردم می باشد تا بتوانند میتونی که مد نظرشان می باشد را به راحتی به ترجمه برسانند.

از مهمترین نکاتی که در طراحی سایت ترجمه زده بشود داشتن یک رابطه کاربری آسان می باشد ، که کاربر بتواند با توجه به نیازی که در ترجمه یک متن انگلیسی دارد درخواست خود را ثبت نماید.

شما بعد از طراحی سایت ترجمه می توانید یک لیست قیمت نیز برای خدماتی که ارائه می دهید ، بر روی سایت قرار دهید ، تا مشتری شما بر اساس این قیمت گذاری صورت گرفته شروه به ثبت سفارش نماید.

شما می توانید برای پوسته وبلاگ سایت ترجمه خود از سیستم وردپرس استفاده کنید و در قسمت مدیریت کاربران و سفارشات از یک cms اختصاصی باید استفاده شود.

در ادامه طراحی سایت ترجمه باید گفت ، با توجه به این موضوع که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد ، انتخابی مناسب برای بخش مدیریت سفارشات شما نخواهد بود و نیاز به یک اختصاصی نویسی برای شما وجود خواهد داشت.

توجه داشته باشید ، با توجه به این موضوع که اکثر کارکرد سایت های ترجمه به وسیله نیرو های دور کار می باشد ، شما نیز میتوانید این خدمات را به سایت خود اضافه کنید.

علت طراحی سایت ترجمه چیست !

در تحقیقات انجام شده اکثر سفارشات اینترنتی به علت قیمت بسیار مناسب آنها می باشد ، پس در صورتی که شما به استخدام نیرو و هزینه های بالای آن بپردازید هیچگاه نخواهید توانست پاسخگوی قیمت مناسب در بازار باشید.

شما می توانید بعد از طراحی سایت ترجمه به استخدام مترجمان دور کار بپردازید و برای انجام ترجمه هر پروژه یک پورسانت به مترجم بدهید.

این یک معامله دو سر صود برای شما خواهد بود و خیلی سریع میتواند شما را به درآمدهای بالای اینترنتی برای کسب و کاری که دارید برساند.

توجه داشته باشید که امروزه تمامی کسب و کار ها رو به اینترنتی شدن رفته است و شما اگر در ادامه کسب و کار اینترنتی خود را شروع نکنید بدون شک با شکست مواجه خواهید شد.

ایده برای طراحی سایت ترجمه

البته علاوه بر خدمات ترجمه سفارشی شما می توانید یک ربات مترجم را نیز بر روی سایت خود قرار دهید که کاربر کلمات مورد نظر خود را داخل سایت شما جست و جو کرده و به ترجمه آن دست پیدا کند.

در ادامه طراحی سایت ترجمه باید بیان داشت ، با توجه به این موضوع که قدرتمندترین ربات مترجم حال حاضر گوگل می باشد ، ما به شما پیشنهاد می دهیم که ربات ترجمه خود را به صورت تخصصی کنید ، به طور مثال یک مترجم برای رشته ریاضی ، یکی برای مهندسی ، یکی برای پزشکی و … طراحی کنید و نتیجه گیری عالی آن را مشاهده کنید.

از دیگر ایده هایی که می توان برای طراحی یک سایت ترجمه ایجاد کرد ، ترجمه متون می باشد ، همانطور که مشخص است مترجم گوگل آنقدر هم در ترجمه متن های انگلیسی قوی نیست ، پش شما می توانید یک ابزار ترجمه متون قوی را برنامه نویسی کنید.

شما می توانید بعد از طراحی سایت ترجمه خود ، لیست قیمت خود را با پنجاه درصد تخفیف قرار دهید و زمانی که کاربران با سایت شما آشنا شدند می توانید این تخفیف را بردارید.

ایده برای طراحی سایت ترجمه زیاد است و نحوه پیاده سازی آن بستگی به خلاقیت شما و آنچه از ماه خواهید خواست دارد ، هرچقدر ایده شما جذابتر باشد سایت شما موفق تر خواهد بود.

سئوی سایت ترجمه

توجه داشته باشید ، در صورتی که میخواهید کسب و کار مترجمی شده که قصد را اندازی سایت آن را نیز دارید موفق باشد ، باید بر روی سئوی سایت خود نیز کار کنید.

در ادامه طراحی سایت ترجمه  باید بگوییم که ، در صورتی که کسب و کار شما بر پایه سئو کارش را آغاز نکند ، نتیجه ای مشخص خواهد داشت ، بله درست است شکست میخورید.

سایت شما باید دارید یک UI/UX مناسب باشد و کاربر داخل سایت شما یک تجربه کاربری مناسب را داشته باشد تا به سایت شما بازگشته و یا اسم برند شما را داخل گوگل سرچ نماید.

همچنین باید برای طراحی سایت ترجمه ، توجه داشته باشید که موضوع گفته شده یک شوخی نیست ! بسیاری از سایت ها کار خود را آغاز کرده اند ولی چون سئوی مناسبی نداشته اند بعد از گذشت شش ماه الی یک سال کار خود را به پایان رسانده و حرفه کسب و کار اینترنتی که می توانستند سود بسیار زیادی را از آن داشته باشند کنار گذاشته اند.

توجه داشته باشید که علاوه بر طراحی سایت ترجمه به صورت سئو شده باید مقالات جدیدی نیز در رابطه با حوزه فعالیت که همان سئو می باشد باید داخل سایت منتشر شود.

مقالات باید به صورت سئو شده و بالای ۱۰۰۰ کلمه باشد تا حرفی برای رقابت در بین رقبای چندین ساله برای ترجمه باشد.

امکانات مورد نیاز سایت ترجمه

در صورتی که قصد طراحی سایت ترجمه را پیدا کرده اید باید توجه داشته باشید که این سایت باید یک بخش که شامل ثبت نام مترجم باشد قرار داده شده باشد و همچنین یک قسمت هم برای ثبت نام کاربر برای ثبت سفارشات قرار داده شود.

یک پنل مدیریت جداگانه نیز باید وجود داشته باشد که شما بتوانید مترجم ها و همچنین کاربران خود را مدیریت کنید و در صورتی که مشکلی ایجاد شد بتوانید بین مترجم و کاربر آن را حل نمایید.

از دیگر نیاز هایی که برای یک سایت ترجمه نیاز است طراحی اپلیکیشن در فاز بعدی آن خواهد بود ، در صورتی که طراحی سایت ترجمه شما موفق شده است این اپلیکیشن هم در موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک طراحی سایت پیش بینی مراجعه کرده و یا با شماره تماس های ۰۲۱۲۳۰۷۸ تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی: خدمات طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت ترجمه طراحی سایت شخصی

35
13 آبان 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

9651
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

801
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

739
08 اسفند 1397