طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت

..طراحی سایت خدماتی..
طراحی سایت

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی چه اهمیتی دارد؟

کسب و کارها به منظور ایجاد درآمد از روش‌های مختلفی استفاده می‌نمایند. برخی از آن‌ها به تولید یک محصول پرداخته و شرکت‌های تولیدی نام می‌گیرند، برخی به فروش این محصولات می‌پردازند و شرکت‌های تجاری نام می‌گیرند و برخی هم به ارائه خدمات پرداخته و شرکت‌های خدماتی نام می‌گیرند.

کسب و کار در حوزه خدماتی بسیار متنوع می‌باشد. برای نمونه یک آرایشگاه، طراح سایت، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نظافتی و … در واقع همگی به شما یک ارزش ارائه می‌کنند. ارزش ارائه شده می‌تواند در قالب مشاوره و یا به صورت یک خدمت به مشتری صورت گیرد. مزیت این گونه شغل‌ها در سرمایه گذاری پایین تر نسبت به شرکت‌های تولیدی می‌باشد.

با توجه به آن که تجارت الکترونیک در همه کسب و کارها ورود پیدا کرده است، شرکت‌های خدماتی نیز باید از این فرصت استفاده نموده و حضور خود را در این فضا تثبیت نمایند. امروزه افراد برای انجام هر فعالیتی ابتدا درباره آن جست و جو می‌کنند. بنابراین با معرفی خدمات خود می‌توانید حجم انبوهی از مشتریان را در صورت دارا بودن ویژگی‌های مناسب به سمت خود روانه کنید. از این رو طراحی سایت خدماتی امروزه بسیار رونق یافته است.

امکانات طراحی سایت خدماتی چیست؟

معرفی خدمات

در این بخش با توجه نوع کسب و کار می‌توانید انواع خدمات خود را در دسته بندی‌های مختلف به کاربر معرفی نمایید.

معرفی شرکت

در این بخش شرکت را معرفی کرده و اهداف و ارزش‌هایی که به مشتریان خود ارائه می‌دهید را بیان می‌کنید.

معرفی راه‌های ارتباطی

در این بخش می‌توان نقشه گوگل شرکت، شماره تماس و آدرس شبکه‌های اجتماعی مختلف را جهت دسترسی مشتریان به شما ایجاد کرد.

معرفی کارکنان

با توجه به نوع کسب و کار خود میتوانید درباره کارکنان خود و سوابق آن‌ها بنویسید. وجود این بخش هم اعتبار شرکت شما را افزایش داده و هم می‌تواند به مشتریان در انتخاب فرد مورد نظر انجام دهنده خدمات حق انتخاب دهد.

خدمات مشاوره و پشتیبانی

این بخش جهت پاسخ به پرسش‌های احتمالی مشتریان قبل و بعد از استفاده از خدمات مورد نظر است. با طراحی سایت خدماتی امکان مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای شما ایجاد می‌شود.

 

support service

رزرو و  ثبت سفارش آنلاین

دراین بخش امکان ثبت سفارش برای مشتریان وجود دارد. با توجه به نوع کسب و کار خود نیز می‌توانید از خدمات درگاه پرداخت آنلاین استفاده نمایید.

نمونه کارها

معرفی نمونه کارها و پروژه‌های پیشین، تصمیم گیری را برای کاربران آسان‌ترنموده و هم زمان اعتبار شرکت شما را افزایش می‌دهد. استفاده از تصاویر در این بخش اثرگذاری بسیار زیادی دارد.

پیشنهادات ویژه

در این بخش می‌توانید تخفیف‌ها، پروموشن‌ها و خدمات ویژه خود را معرفی نمایید. فعالیت در این بخش در بازاریابی خدمات شما بسیار اثرگذار است.

نکات فنی در طراحی سایت خدماتی

با طراحی گرافیک جذاب، در نگاه اول مخاطب را جذب سایت خود نمایید. در مراحل بعدی نیز استفاده از اصول رابط کاربری و تجربه کاربری را در حتما در سایت خود لحاظ کنید. با به کار گرفتن این اصول کاربر باید بتواند  در زمانی کوتاه و با ساده‌ترین روش‌ها به نیاز خود پاسخ گوید. با توجه به رقابتی که در هر یک از حوزه‌های کسب و کار وجود دارد کسب رتبه برتر در گوگل بسیار ضروری به شمار می‌آید. در این راستا حتما باید از تجربه متخصصین سئو و بهینه سازی سایت استفاده نمایید. یکی از نکات مهم در این زمینه افزایش سرعت بارگذاری سایت می‌باشد. زیرا کاربر در مواجه با سایت کند آن را ترک خواهد کرد. تهیه هاست مناسب در ایجاد سرعت مناسب بسیا حائز اهمیت است.

طراحی سایت خدماتی با وب پن تست

خدمات بسیار متنوع دیگری را با توجه به نیاز مشتریان و اهداف کسب و کار خود می‌توانید در طراحی وب سایت لحاظ نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید از دو دهه تجربه وب پن تست در حوزه طراحی سایت استفاده نموده و با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر نمونه کارها را نیز مشاهده نمایید.


122
14 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18779
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3902
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3676
08 اردیبهشت 1399