طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت

..طراحی سایت خشکبار..
طراحی سایت خشکبار
طراحی سایت

طراحی سایت خشکبار

آجیل و خشکبار کشورمان ایران در دنیا رقیب ندارد. برای اینکه بتوان این آجیل و خشکبار را به مردم دنیا معرفی کرده و همینطور آن ها را صادر کرد، طراحی سایت خشکبار بهترین راه است. با طراحی سایت خشکبار میتوانید کسب و کار خود را از طریق دنیای اینترنت رونق بخشید و همینطور با تصاویر جذابی که در وب سایت خود قرار میدهید، مشتریان و مخاطبان زیادی برای خود جذب کنید. از آنجایی که طراحی سایت خشکبار، یک طراحی سایت فروشگاهی خواهد بود، بهتر است اینکار را به کسانی بسپارید که در آن بهترین هستند. شرکت طراحی سایت وب پن تست با تجربه بیش از 12 سال در طراحی انواع سایت های فروشگاهی، بدون شک برای شما وب سایتی حرفه ای با تمام امکانات و ویژگی های دلخواه شما را طراحی خواهد کرد. 

طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت خشکبار چه مزایایی خواهد داشت؟

 • با داشتن وب سایت، فروشگاه شما به صورت 24 ساعته شبانه روز باز خواهد بود. به این صورت مشتریان و مخاطبان شما میتوانند در هر روز و ساعتی که بخواهند از فروشگاه اینترنتی شما دیدن کرده و یا حتی به صورت آنلاین خشکبار شما را خریداری کنند. 
 • اگر فروشگاه فیزیکی ندارید و میخواهید کسب و کار خود را از راه ارزان تری پیش ببرید، طراحی سایت ارزان ترین و بهترین راه است. با وب سایت میتوانید از منزل خود نیز به فروش محصولات خود بپردازید. 
 • فرق وب سایت با فروشگاه فیزیکی در این بوده که در فروشگاه شاید شما بتوانید در یک محله یا منطقه مشتری داشته باشید. اما با وب سایت میتوانید از سراسر کشور مشتری جذب کرده و کسب و کار خود را حتی به سطح بین المللی برسانید! 

امکانات و ویژگی های طراحی وب سایت خشکبار

یک وب سایت فروشگاهی خشکبار برای اینکه بتوانی در کسب و کار خود موفق باشد، باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • صفحه درباره ما
 • سیستم فروش آنلاین
 • دسته بندی و توضیح محصولات
 • دو زبانه یا چند زبانه بودن سایت
 • بخش گالری
 • وبلاگ
 • صفحه تماس
 • جستجوی ساده و جستجوی پیشرفته محصول
 • و ...

امکانات و ویژگی های طراحی وب سایت خشکبار

خدمات وب پن تست برای طراحی سایت خشکبار

تیم طراحی و توسعه ما میتوانند به شما در شغل و حرفه تان کمک خواهند کرد. وب پن تست برای شما وب سایتی با پنل مدیریت زبان فارسی کاربر پسند و بروز برای شما طراحی خواهد کرد. با وب پن تست وب سایتی ریسپانسیو و واکنشگرا با خدمات سئو و بهینه سازی به شما ارائه خواهد داد. شما میتوانید اطمینان حاصل کنید که طراحی وب سایت شما با وب پن تست با استانداردهای لازم برنامه نویسی و طراحی انجام خواهد شد.
 

65
09 اردیبهشت 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

 آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

14067
24 فروردین 1398
دلایل موفقیت دیجی کالا
طراحی سایت

دلایل موفقیت دیجی کالا

یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است .اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید .مدیران این پروژه با این هدف او...

2018
22 اردیبهشت 1398
bit.ly چیست ؟
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

1957
27 آذر 1398