طراحی سایت در صفحه اول گوگل

طراحی سایت

..طراحی سایت در صفحه اول گوگل..
طراحی سایت

طراحی سایت در صفحه اول گوگل

تمام سایت‌ها در تلاشند تا در صفحه اول نتایج صفحه جستجوی گوگل قرار بگیرند. در نتیجه لازم است فاکتورهای متعددی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل رعایت شوند تا این امر محقق گردد. بخشی از این فاکتورها باید از سوی شرکت طراحی سایت رعایت شوند. در ادامه درباره نکات مهم طراحی سایت در صفحه اول گوگل صحبت می‌کنیم.

شرکت طراحی سایت وب پن تست، با رعایت و در نظرگیری چند آیتم با انواع روش‌ها، شرایطی را برای سایت شما فراهم می‌کند تا بتوانید شانس بودن در صفحه اول گوگل را داشته باشید.

۱. سورس سئو

نکته مهم برای طراحی سایت در صفحه اول گوگل، سورس خوردن سایت به روشی است که سورس توسط گوگل سئو شود.

۲. سئو بر روی موضوعات مهم

باید برای موضوعات مهم سایت خود کار سئو انجام دهید تا بتوانید به تدریج در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و بین وب سایت‌هایی که در حوزه مشابه با شما فعالیت می‌کنند رتبه برتر را داشته باشید. و در رقابت با سایر افراد در حوزه تخصصی مشابه، جز بهترین سایت‌های آن حوزه باشد.

۳. روش CPC:

با این روش وب‌سایت می‌تواند بدون انجام دادن سئو، از بدو طراحی وب‌ سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. روش CPC روشی هست که گوگل در اختیار صاحبان وب‌سایت‌ها گذاشته و سایت‌ها می‌توانند براساس میزان هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اند، در ساعات مختلف روز در صفحه اول گوگل قرار بگیرند.

شرکت‌های گوگل، مایکروسافت و یاهو در پروژه‌های Google Adwords، Microsoft adCenter و Yahoo! Search Marketing از این مدل بهره می‌برند.

مزیت‌های این روش

۱. مطمئن بودن و جواب‌دهی سریع

این روش، روش نسبت به روش سئو، روش بسیار مطمئن‌تری هست. زیرا به شما این اجازه را می‌دهد که بعد از این‌که وب‌سایت طراحی و راه‌اندازی شد شما می‌توانید بلافاصله از مزیت‌های دیده شدن استفاده کرده، کسب و کار خود را بهینه سازید و اشکلات سایت را بعد از قرار گرفتن در صفحه اول گوگل براساس درخواست‌های دریافتی، رفع کنید.

تنها در این صورت است که می‌توانید مشکلات سایت را از قبل رفع کرده و برای زمانی که سایت شما در شرایط بهتری قرار می‌گیرد و بودجه بیش‌تری در اختیارتان برای پاسخ‌گویی به مشتریان خود در اختیار دارید، آمادگی کامل را داشته باشید.

۲. جلوگیری از پرداخت هزینه زمان از دست رفته

در دنیای کسب و کار، زمان دارایی بسیار با ارزشی است. تصور اینکه سایت راه‌اندازی کنید و بعد از صرف زمان مثلا هشت ماهه، بدون پرداخت هزینه، خودتان روش را یاد بگیرید و بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ولی در عوض، هزینه‌های دیگری به شما تحمیل شده است. با اینکه ظاهرا هزینه ‌ای پرداخت نکردید اما به جای آن، بهای زمان از دست رفته را می‌پردازید.

در این زمان هشت ماهه شما می‌توانستید بلافاصله در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و به جای صرف زمان برای بهینه سازی وب‌سایت، کسب و کار خود را شروع کرده و سود و درآمد داشته باشید. در واقع شما عملا سود و درآمدی که می‌توانستید در این هشت ماه داشته باشید را از دست داده داده‌اید، بنابراین این روش از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست. در حالی که اگر با صرف هزینه مناسب، کار را به یک پیمانکار متخصص بسپارید، می‌توانید در کم‌ترین زمان در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و توسط مشتریان دیده شوید.

سخن آخر

نکته مهمی که باید بهش توجه داشته باشیم این است که امروزه بودن در صفحه اول گوگل برای تمامی وب‌سایت‌ها بسیار مهم و ضروری است. البته وب‌سایت‌هایی که خدامات دولتی ارائه می‌دهند، مشتریان مخصوص خود را دارند، اما همین وب‌سایت‌ها اگر در جایگاه مناسب خود قرار نداشته باشند توسط رقبا تهدید خواهند شد.

شرکت طراحی سایت وب پن تست با دو دهه تجربه و در اختیار داشتن تیم حرفه‌ای در حوزه طراحی سایت، به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی و با کم‌ترین هزینه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. برای استفاده از خدمات مشاوره با ما تماس بگیرید.

139
25 آذر 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

17635
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3298
27 آذر 1398
طراحی سایت

دلایل موفقیت دیجی کالا

یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است . اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید . مدیران این پروژه با این هدف او...

2830
22 اردیبهشت 1398