طراحی سایت شرکتی چیست؟همه چیز درباره طراحی سایت تجاری

طراحی سایت

..طراحی سایت شرکتی چیست؟همه چیز درباره طراحی سایت تجاری..
طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی چیست؟همه چیز درباره طراحی سایت تجاری

یکی از راه‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن کسب وکار خود را رونق بخشید، طراحی سایت شرکتی است. طراحی سایت از جمله روش‌های اطلاع رسانی و جذب مشتری است ، که می‌توان به صورت کلی آن را نوعی روش بازاریابی معرفی کرد. امروزه می‌توانید با داشتن یک سایت شرکتی برند خود را به جهانیان معرفی کنید و بدین ترتیب کسب وکار خود را رونق بخشید. درادامه این مطلب به بررسی طراحی سایت شرکتی می‌پردازیم و شما می‌توانید درادامه این مطلب اطلاعات بیشتری را دراین‌باره کسب کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی به صفحه نمونه کار های وب پن تست مراجعه کنید.

چرا طراحی سایت شرکتی اهمیت دارد؟

طراحی سایت شرکتی می‌تواند برای هرکسب وکاری فوایدزیادی داشته باشد. درادامه برخی از دلایل اهمیت طراحی سایت را موردبررسی قرارمی‌دهیم:

 1. مجموعه کاری شما در بین مردم جهانیان شناخته می‌شود.
 2. میزان مشتری شما بیشتر خواهدشد و به همین طبع فروش بیشتری نیز خواهیدداشت.
 3. می‌توانید تمامی محصولات خود را دراین شرکت معرفی کنید و اگر خدماتی ارائه می‌دهید، می‌توانید درباره این خدمات نیز اطلاعات درستی را به مشتری بدهید.
 4. این سایت کم کم به عنوان برند شما شناخته می‌شود.
 5. ارائه خدمات در اسرع وقت و در کمترین زمان به مشتری

طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 1. علاوه براین که باید سایت شما باید نمای ظاهری خوبی داشته باشد، باید اصول فنی را نیز در طراحی سایت رعایت کنید.
 2.  سایت شما باید به گونه‌ای باشد که خدمات شما دراین سایت به راحتی قابل دسترسی باشد. هم چنین باید ویژگی‌های سایت را به صورت واضح و کامل توضیح دهید.
 3. به مشتری نحوه خرید را یاد بدهید و نحوه سفارش کالا را به صورت گام به‌گام به وی آموزش دهید.
 4. بهتراست اطلاعات تماس خود را نیز درسایت قراردهید تا مشتری بتواند به راحتی با شما ارتباط برقرارکند.
 5. باید در سایت خود از انواع محتوای متنی وچندرسانه ای استفاده کنید تا کاربران جذب سایت شما شوند.
 6. تصاویری که در سایت خود استفاده می‌کنید باید زیبا و کم حجم باشند.
 7. کاربران اینترنتی دوست ندارند منتظر بمانند، به همین دلیل نیز سایت شما باید سرعت بالایی داشته باشد.
 8. برای این که سایت شما در بین رتبه های برتر موتورهای جستجو قراربگیرد، باید اصول سئو را برای آن رعایت کنید.

چطور می‌توانیم یک سایت شرکتی موفق داشته باشیم؟

برای این که یک سایت موفق شرکتی داشته باشیم، باید نکات بسیارزیادی را مدنظرقراردهید. برخی از این نکات را درادامه مطلب بررسی خواهیم کرد.

سایت شرکتی

هویت آشکار

شما باید هویت روشنی را برای سایت خود مشخص کنید، برای این کار لازم است ابتدا یک نام کوتاه برای برند خود انتخاب کنید تا بتوانید در تمام قسمت‌های سایت از آن استفاده کنید. زمانی که شما یک هویت درست برای خود مشخص کنید، افراد می‌توانند به راحتی برند شما را از بین سایربرندها تشخیص دهند.

نام تجاری که برای سایت خود انتخاب می‌کنید، ارزش بیشتری نسبت به یک شعار دارد. این نام تجاری باید نمایانگر تمامی مشخصات سایت شما باشد، و به صورت کلی ارزش سایت شما را نشان می‌دهد. شما باید با نام شرکتی خود بتوانید در عرض چندثانیه کاربر را جذب کنید، درغیر این صورت مسلما نرخ کلیک سایت شما پایین می‌آید و این موضوع روی رتبه سایت شما اثرات سوئی خواهدداشت.

محتوای سایت

برای طراحی سایت شرکتی باید روی تولیدمحتوای سایت وقت کافی و لازم را بگذارید. در تولیدمحتوا از کلمات روشن ومناسبی استفاده کنید تا کاربر بتواند منظور شما را از محتوای سایت به خوبی درک کند.

محتوای سایت باید قابل مشاهده و دسترسی باشد

بایداز طراح سایت خود بخواهید که چیدمان سایت را به صورت اصولی انجام دهد. چیدمان اطلاعات در سایت باید به صورتی باشد که کاربر بتواند در کمترین زمان اطلاعات موردنظر خود را پیداکند.طراح سایت باید اطلاعات مربوط به ارتباط کاربر با مدیریت و یا پیشتیبانی سایت را در قسمت مناسبی از سایت قراردهد تا کاربر بتواند راحت‌تر با شما ارتباط برقرارکند.

فهرستی را برای ارتباط با کاربر نمایش دهید

توجه داشته باشید فهرست سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شود، که کاربر بتواند در کمترین زمان به هرآن چه بخواهد برسد. به همین خاطر چندبار سایت خود را موردبررسی قراردهید، تا کاربر بتواند به راحتی از سایت شما استفاده کند.

هم چنین دقت کنید سایت شما همان طور که در کامپیوتر دیده می‌شود، در موبایل و یا تبلت نیز نمایش خوبی داشته باشد.

ادغام رسانه اجتماعی

امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی بیش از قبل رونق یافته است به همین دلیل نیز بهتراست از این شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و سایت خود را رونق بخشید.

به صورت کلی برای این که سایت موفقی داشته باشید، باید سایت خود را بهینه سازی کنید. البته این موارد تنها برای اینکه یک سایت خوب و موفق داشته باشید به تنهایی کافی نیست و لازم است محتوای موجود در سایت را هرروز بروزرسانی کنید. به این صورت می‌توانید اطلاعات بروزتری را دراختیار کاربران قراردهید.

سئو چه تاثیری درطراحی سایت شرکتی دارد؟

شما می‌توانید با رعایت اصول سئو سایت خود را برای نمایش موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. سعی کنید کلمه کلیدی خود را به میزان مجاز در محتوای سایت قراردهید، این موضوع سبب می‌شود تا کاربران سایت شما بیشتر شود و بدین ترتیب می‌توانید کسب وکار خود را رونق بخشید.

سئوسایت مهم ترین عامل برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که سبب بالارفتن امتیاز سایت می‌شود ودرنتیجه رتبه بهتری را در بین موتورهای جستجو کسب خواهیدکرد.

برای طراحی سایت شرکتی از کدام یک از سیستم‌های مدیریت محتوا می‌توان استفاده کرد؟

شما می‌توانید برای طراحی وب سایت شرکتی از سیستم‌های مختلفی برای مدیریت محتوا استفاده کنید. سیستم‌های مدیریت محتوای بسیارزیادی مانند وردپرس، جوملا و … وجوددارد که البته امروزه از پرطرفدارترین آن‌ها می‌توان به وردپرس اشاره کرد. دلیل انتخاب این سیستم مدیریت محتوا این است که:

 1. این سیستم انعطاف بسیارزیادی دارد.
 2. وردپرس نوعی سیستم متن باز است که سبب می‌شود کاربر بتواند کدهای استفاده شده در آن را استفاده کند.
 3. این سیستم قالب‌های زیادی دارد که می‌توانید بنا به سلیقه خود انتخاب کنید.
 4. این سیستم می‌تواند به صورت خودکار بروزرسانی شود.
 5. کار با این سیستم مدیریت محتوا نسبت به سایرین راحتتر است.

جمع بندی
طراحی سایت تجاری موفق می‌تواند روی کسب وکار شما تاثیرمثبتی بگذارد. دراین مطلب درباره طراحی سایت تجاری بحث کردیم وشما می‌توانید با مطالعه این سایت اطلاعات کافی را دراین باره به دست اورید.

118
19 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18875
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3980
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3892
08 اردیبهشت 1399