طراحی سایت صرافی در دنیای اقتصاد

طراحی سایت

..طراحی سایت صرافی در دنیای اقتصاد..
طراحی سایت

طراحی سایت صرافی در دنیای اقتصاد

طراحی سایت صرافی در دنیای اقتصادطراحی سایت صرافی در دنیای اقتصاد

بدلیل ظهور ارزهای دیجیتال و جایگزینی ارزهای فیزیکی، باید یک سایت صرافی در فضای وب طراحی شود. طراحی سایت صرافی در دنیای اقتصاد، کسب و کار صرافی آنلاین را از ۵ منظر مورد بررسی قرار داده است.

۱-دلیل کسب‌وکار صرافی آنلاین ارز دیجیتال:

ارز دیجیتال نوعی ارز مجازی است. نوسانات ارز دیجیتال بسیار کمتر از دلار و سایر ارزهای فیزیکی می باشد. بهترین ارز دیجیتال که به نسبت نوسانات کمتری نسبت به سایر ارزها دارد؛ ارز دیجیتال تتر می باشد. ارز دیجیتال تتر در دو نوع ارز دیجیتال تتر ترونیtrc20 و ارز دیجیتال تتر اتریومی erc20 موجود است.

ارز دیجیتال تتر در بسیاری از صرافی های داخلی و خارجی بین المللی مانند فارکس برای انجام معادلات خرید و فروش بدلیل نوسان پایین استفاده می شود.

۲- مدل در آمدی صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال :

مدل کسب درآمد در صرافی ارز دیجیتال از میزان کارمزد تراکنش ها تامین می شود. چگونگی تامین آن در مقاله توضیح داده شده است. توصیه مهم به افرادی که میزان ریسک پذیری کمتری دارند؛ اینست که ارز دیجیتال تتر یا ارز دیجیتال مشابه که نوسانات کمتری نسبت به دلار دارد؛ استفاده کنند. در این حالت خریدار نگرانی یا اضطراب ناشی از افت قیمت را ندارد.

۳- ویژگی‌های مهم طراحی صرافی آنلاین ارز دیجیتال :

اولین و مهم‌تری ویژگی طراحی صرافی آنلاین ارز دیجیتال بحث ساختار عملیاتی صحیح و سریع و قابلیت پردازش های مختلف خودکار آن است. اولین مورد اطلاع دقیق از قیمت لحظه ای ارز برای انجام معاملات خرید و فروش می باشد. پیش از هرگونه اقدام جهت خرید و فروش ارز دیجیتال باید از قیمت لحظه ای آن اطلاع داشته باشید؛ که براحتی از میزان سود خود از تراکنش ها را پیش بینی کنید و دقیقا همان میزان سود را کسب کنید.

  •  امنیت برنامه و وبسایت
  • احراز هویت کاربران
  • برنامه نویسی اختصاصی
  • ارسال پیامک یا نوتیفیکیشن
  • اتصال به شبکه های اجتماعی

جهت مشاهده دقیق سایر نکات به اصل مقاله در دنیای اقتصاد مراجعه کنید.

طراحی سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال

شیامی زاده 14ام شهریور, 1401


9
2022-09-05 12:28:11
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24016
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10255
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9514
27 آذر 1398