طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت

..طراحی سایت صنعتی..
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت

طراحی سایت صنعتی

خوشبختانه امروزه تقریبا همه صاحبان مشاغل متوجه شده اند که داشتن یک وب سایت در دنیای مدرن ما ضروری است. این موضوع نه فقط مشاغل اینترنتی، بلکه تمامی مشاغل از جمله شرکت های صنعتی را بر میگیرد. اگر به دنبال طراحی یک سایت صنعتی هستید و یا از قبل یکی دارید، قطعا به دنبال قرار دادن آن در بین بهترین وب سای های صنعتی هستید. وب پن تست در انجام اینکار به شما کمک خواهد کرد. سالیان سال است که بیشتر این شرکت ها و تیم های بازاریابی آن ها در روش های قدیمی بازاریابی گیر کرده اند و نمیدانند که چطور با استفاده از بازاریابی دیجیتال، فروش خود را افزایش داده و به مشتریان جدید دست پیدا کنند. واقعیت اینجاست که باید روش های سنتی مثل نمایشگاه های تجاری، نشریات تجاری و .... را کنار گذاشته و با یک برنامه بازاریابی مناسب، به طراحی وب سایت حرفه ای برای شرکت صنعتی خود بپردازید. 
با طراحی سایت صنعتی میتوانید خود و محصولات خود را در فضاهای بین المللی مطرح کنید. 

طراحی سایت صنعتی

ویژگی های طراحی سایت صنعتی

معرفی کامل شرکت. برای داشتن یک سایت صنعتی قدرتمند و خوب، مشتری باید با کار شما، کارخانه و مرکز صنعتی به طور کامل و به سرعت آشنا شود. تنها در این صورت است که میتوان بازدیدکنندگان را افزایش تا در نتیجه فروش هم افزایش پیدا کند. 

چند زبانه بودن سایت. یکی از مهم ترین ویژگی های سایت صنعتی، چند زبانه بودن آن است. چرا که ممکن است کسب و کار شما برای کشورهای دیگر نیاز به معرفی داشته باشد. به همین خاطر بهتر است که وب سایت از چندین زبان پشتیبانی کند. 

پنل مدیریتی کاربرپسند. سایت های صنعتی باید پنل مدیریتی بسیار آسان، کاربردی و کاربر پسند داشته باشند. پنل های مدیریتی اختصاصی برای ایجاد مدیریتی کاربردی سایت بسیار مفید هستند. 

معرفی سایت در بازارهای جهان. وب سایت های صنعتی باید بتوانند با استفاده از طرح ها و قالب های اختصاصی، کسب و کار خود را از حالت سنتی خارج کرده و در بازارهای جهانی به معرض نمایش بگذارد.

ویژگی های طراحی سایت صنعتی

چه وب سایت های صنعتی موفق هستند ؟

شرایط لازم برای موفقیت وب سایت های صنعتی بسیار ساده است. برای بدست آوردن رتبه خود در نتایج جستجو، یک سایت باید موارد زیر را رعایت کند :

 • به سرعت توجه بازدید کننده را جلب کند
 • به طور واضح به بازدید کننده اطلاع دهد چه کالایی، خدمات یا راه حلی را برای شرکت مورد نظر ارائه می دهد
 • از لحاظ بصری جذاب باشد

شرکت ها و تیم هایی که این موارد ذکر شده را رعایت می کنند بسیار موفق بوده و در استفاده از پیام رسانی و تماس با ما (CTA) بسیار هدفمند بودند.

چه وب سایت های صنعتی موفق هستند ؟

امکانات یک وب سایت صنعتی

امکاناتی که وب پن تست حین طراحی یک وب سایت صنعتی به مشتری ارائه میدهد شامل موارد زیر است :

 • معرفی کردن کارخانه به همراه خدمات و محصولات آن
 • توضیحات لازم درباره محصولات
 • قابلیت ایجاد فروش آنلاین و البته فروشگاه اینترنتی
 • قابلیت راه اندازی قسمت نظرسنجی در وب سایت
 • قابلیت ارسال ایمیل به شکل انبوه
 • قسمت بندی خدمات و محصولات 
 • قرار دادن کاتالوگ هر محصول
 • خدمات پشتیبانی از مشتری در وب سایت
 • پنل پیامکی رایگان

امکانات یک وب سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی وب پن تست

ما می دانیم که خریداران و مهندسین هنگام ارزیابی محصولات جدید به دنبال چه چیزی هستند. ما از این دانش برای طراحی سایت شما متناسب با نیاز خریداران استفاده می کنیم و شما را در بهترین موقعیت قرار می دهیم تا پروژه ها و سفارشات خرید را بدست آورید. ما همچنین می توانیم به شما در ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی برای نمایش محصولاتتان کمک کنیم. برای دریافت خدمات ما برای پیشرفت کاسب و کار خود با ما تماس بگیرید. 
 

30
23 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

 آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

10761
24 فروردین 1398
bit.ly چیست ؟
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

1054
27 آذر 1398
آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند.برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

868
04 دی 1397