طراحی سایت عمرانی

طراحی سایت

..طراحی سایت عمرانی..
طراحی سایت

طراحی سایت عمرانی

مزایای طراحی سایت عمرانی چیست؟

امروزه افراد برای استفاده از هر محصول یا خدمتی ابتدا در اینترنت درباره آن جست و جو می‌کنند. پس بسیار مهم است تا در فضای دیجیتال حضور پیدا کرده و کسب و کار خود را به آن‌ها معرفی کنید. در این راستا طراحی سایت عمرانی رونق بسیاری پیدا کرده است. مجریان پروژه‌های عمرانی این فرصت را پیدا می‌کنند تا به طور دقیق کسب و کار خود را به کاربر معرفی کرده و با نمایش نمونه کارها، هم اعتماد مشتری را جلب کرده و هم تصمیم گیری را برای او آسان‌تر نمایید.

فعالیت شرکت‌ها عمرانی در حوزه‌های مختلفی چون پروژه‌های ساختمانی، پروژه‌های صنعتی، آبی، راه سازی و … صورت می‌گیرد.  طراحی سایت عمرانی، فرصت مناسبی جهت اطلاع رسانی کامل برای مشتری می‌باشد. در یک سایت عمرانی بیان سوابق، پروژه‌ها و نمونه کارهای انجام شده و در حال انجام، جهت جذب مشتریان بسیار موثر می‌باشد.

civill

 

امکانات طراحی سایت عمرانی چیست؟

با توجه به حوزه فعالیت‌های متنوع در حوزه عمران برای هر یک میتوان امکانات خاص خود را تعریف کرد. اما به طور کلی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

طراحی بخش درباره ما :

در  بخش در باره ما می‌توان سال تاسیس شرکت، استراتژی‌ها، اهداف و ماموریت‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌هایشرکت را بیان کرد.

طراحی بخش تماس با ما  :

در این بخش اطلاعات تماس، آدرس، نمایش نقشه گوگل می‌تواند به کاربران نمایش داده شود.

طراحی بخش معرفی خدمات :

در این بخش تمامی زمینه‌های کاری که شرکت  قابلیت انجام آن را دارد، به صورت دسته‌بندی های مشخص برای مشتری تعریف شوند. هم‌چنین تجهیزات و دستگاه‌ها نیز می‌توانند جهت معرفی به کاربر در دسته بندی‌های مختلف قرار گیرند.

طراحی بخش معرفی پروژه‌ها :

معرفی نمونه کارها از مهم ترین اجزای طراحی وب سایت عمرانی به شمار می‌آید. در این بخش پروژه های انجام شده و در حال انجام به همراه اطلاعات و تصاویر مربوطه درج می‌شوند. این بخش نقش بسیار مهمی در کسب اعتبار شرکت شما دارد.

طراحی بخش گالری تصاویر و ویدئویی :

تولید محتوای جذاب و با کیفیت در جذب مخاطب و کسب رتبه بالاتر در سئو همواره باید در اولویت باشند. محتوای تصویری و ویدئویی همواره جذابیت بیشتری برای کاربران دارد. تصاویر و ویدئوهای پروژه‌های شما می‌تواند در یک بخش جداگانه جهت معرفی به مشتریان قرار گیرند.

طراحی بخش عضویت ها و گواهی ها : قرار دادن گواهی ها و عضویت ها جهت نمایش اعتبار شرکت و جلب اعتماد مشتریان بسیار حائز اهمیت است.

طراحی بخش پشتیبانی :

در این بخش می‌توانید به پرسش‌های احتمالی مشتریان پاسخ دهید. هم‌چنین می‌توانید یک دسته بندی از پرسش‌های متداولی که در زمینه کاری شما وجود دارد، به همراه پاسخ آن‌ها در اختیار کاربران قرار دهید.

طراحی بخش اخبار و رویدادها:

در این بخش می‌توان اخبار مربوط به حوزه کاری، رویدادها، همایش‌ها و عقد قراردادها را جای داد. به روز بودن در این بخش می‌تواند حجم مخاطب زیادی را به سایت سرازیر کرده و ترافیک سایت را افزایش دهد.

civil2

 

طراحی سایت عمرانی با وب پن تست

مجموعه وب پن تست با دو دهه تجربه در حوزه طراحی سایت همراه شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر نمونه کارها و تعرفه طراحی سایت را مشاهده نمایید.114
07 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18902
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

4007
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3989
08 اردیبهشت 1399