طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت

..طراحی سایت عکاسی..
طراحی سایت عکاسی
طراحی سایت

طراحی سایت عکاسی

به عنوان یک عکاس، وب سایت شما مهمترین بخش از هویت برند شما است. این وب سایت شماست که تعریف می کند مشتریان چگونه شما را میبینند و تعیین می کند که آیا آن ها با شما تماس میگیرند یا نه. با اینکه طراحان در گرفتن تصاویر شگفت آور مهارت فوق العاده ای دارند، اما این مهارت به استعداد طراحی سایت تبدیل نمی شود. بنابراین اگر به دنبال طراحی سایت عکاسی برای کسب و کار خود هستید، بهتر است اینکار را به طراحان توانمند ما بسپارید. وب پن تست با طراحی یک سایت حرفه ای و جذاب در موضوع عکاسی به شما در جذب مشتری و شکرت های تبلیغاتی کمک می کند. 

طراحی سایت عکاسی

امکانات طراحی سایت عکاسی

یک سایت عکاسی قسمت ها مختلف و امکانات به خصوصی داشته که باید در طراحی وب سایت آنها را در نظر گرفت. بخشی از این امکانات شامل موارد زیر هستند : 

طراحی صفحه درباره. بهتر است که این صفحه در وب سایت شما وجود داشته باشد تا مشتریان خود را با سوابق کاری، رزومه فعالیت های هنری و همینطور شیوه ها و تکنیک های عکاسی خود آشنا کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم در نمایشگاه های هنری شرکت کنید یا نمایشگاه های هنری برگزار کنید و از طریق این صفحه به مشتریان اعلام کنید. 

صفحه مقالات و اخبار. در این صفحه باید اخبار و مقالات مربوط به موضوع عکاسی قرار بگیرد. مثل اخبار دوربین های عکاسی و فیلمبرداری جدید در بازار، تکنولوژی ها و ویژگی های جدید در دوربین های عکسی و فیلمبرداری، گجت ها و ... که میتواند برای مشتریان و علاقه مندان به عکاسی جذاب و سرگرم کننده باشد. 

صفحه خدمات. تمامی خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهید، از جمله عکاسی پرسنلی، عکاسی از مراسم ها و مجالس، عکاسی صنعتی، خدمات فیلمبرداری و تصویر برداری، ایجاد کلیپ و ... را باید به شکل دسته بندی شده در این صفحه از وب سایت قرار داشته باشند. 

صفحه آلبوم نمونه کارها. حتما باید یک صفحه از وب سایت به نمونه کارهای شما به صورت دسته بندی شده اختصاص یافته باشد. این نمونه کارها به صورت آلبوم عقد و عروسی، آلبوم صنعتی، آلبوم مراسم های ختم و تعزیه، آلبوم مراسم های اداری، آلبوم مهدکودک ها، آلبوم جشن تولد، عکس های تکی و ... دسته بندی شده باشند. همینطور نمونه کارهای فیلمبرداری و کلیپ ها.

امکانات طراحی سایت عکاسی

خدمات در طراحی سایت عکاسی

  • قرار دادن تعرفه و هزینه خدمات عکاسی و فیلمبرداری
  • قابلیت پرداخت آنلاین برای تمام خدمات 
  • نمایش کاتالوگ آنلاین برای تمام خدمات 
     

22
23 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

 آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

10761
24 فروردین 1398
bit.ly چیست ؟
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

1054
27 آذر 1398
آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند.برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

868
04 دی 1397