طراحی سایت قالیشویی

طراحی سایت

..طراحی سایت قالیشویی..
طراحی سایت قالیشویی
طراحی سایت

طراحی سایت قالیشویی

اهمیت شرکت‌های ارائه دهنده خدمات قالیشویی چیست؟

یکی از خدماتی که امروز محبوبیت زیادی دارد، خدمات قالیشویی هست. قالیشویی اهمیت ویژه ای در زندگی افراد دارد. قالی و فرش بخش مهمی از لوازم منزل است. بنا به دلایلی مثل مشغله های فراوان مردم، شرایط خاص کشور و معضل کم آبی، نداشتن فضا و محل مناسب که اجازه شستن قالی را در محل منزل نمی‌دهد، شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند به وجود آمد. از آن جایی که شستن و رسیدگی به قالی نیازمند توجه و مراقبت های خاصی می‌باشد، و هزینه تمام شده برای شستن قالی را برای خانوارها کاهش می‌دهد، این خدمات با استقبال طیف وسیعی از مخاطبان روبرو گشت.

به خصوص که ایرانیان هر ساله با نزدیک شدن سال نو، خانه تکانی کرده و از آن‌جایی که به دلایل ذکر شده نمی‌توانند خود قالی‌های خود را بشویند به محلی معتبر برای سپردن قالی‌های خود جهت شستشو نیاز دارند.

چرا باید یک سایت قالیشویی داشته باشیم؟

در گذشته های دور افراد مراجعه کرده و به شکلی اعتماد می‌کردند که کارگاه قالیشویی، قالی را برده، شست وشویی تمیزی داشته، به آن لطمه ای وارد نکرده و سالم بازگرداند.

اما امروزه با ظهور و گسترش اینترنت و محبوبیت خدمات آنلاین، طراحی و راه‌اندازی سایت قالیشویی یک ضرروت به نظر می‌رسد.

شما در سایت قالیشویی می‌توانید انواع خدمات مرتبط مانند شستشو، خشک کردن و تعمیرات قالی را را معرفی کنید. همچنین اطلاعات لازم در رابطه با نحوه حمل و نقل، هزینه حمل و نقل، معرفی روش‌ها و تکنیک‌های به کار رفته در شست‌ و شوی قالی، محل و آدرس شعبه‌ها و مراکز پاسخ‌گویی، عکس‌هایی از دستگاه‌ها و محل کارگاه را تهیه کرده و در سایت قرار دهید تا فرایند اعتماد سازی ایجاد شود.

طراحی سایت قالیشویی

طراحی سایت قالیشویی

نکات مهم در طراحی سایت قالیشویی چیست؟

در طراحی سایت قالیشویی، بحث اعتماد و اعتماد سازی بسیار مهم است. بنابراین اقداماتی که می‌توان در راستای تحقق این امر انجام داد شامل فرآیند ثبت، تاریخ تحویل، ترکینگ کد است تا بتوانید مسیر حرکت قالی برای رسیدن به کارگاه و فرآیندها به مخاطب نمایش دهید، این امر در طیف وسعی از مشتریان اعتماد سازی کرده و آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل می‌سازد.

از طرف دیگر این فرآیندی است که هر چند سال یک‌بار باید اتفاق بیفتد. پس حفظ مشتریان و بحث باشگاه مشتریان و بحث برنامه های وفادار سازی برای ترغیب این افراد برای ادامه کار هم باید موثر باشد تا شرکت بتواند مشتریانی که به دست آورده را حفظ کرده و تا بتواند به ارائه دوباره این خدمات برای سال های بعد بپردازد.

مشتریان وفادار از موثرترین ابزارهای بازاریابی هستند، آن‌ها می‌توانند در معرفی شما به دیگران نقش به سزایی داشته باشند. در این حالت شما هزینه‌‌ای برای تبلیغات نمی‌پردازید اما با کمک این مشتریان، افراد بیش‌تری با خدمات شما آشنا می‌شوند و شانس بیش‌تری برای تبدیل مشتریان بالقوه خواهید داشت.

مزیت‌های داشتن سایت قالیشویی چیست؟

شما با داشتن وب سایت فرصتی پیدا می کنید تا با نمایش فرآیندها و مراحل انجام خدمات، بتوانید اعتماد سازی کنید. همان‌طور که گفته شد جلب اعتماد مشتریان و تبدیل آن‌ها به مشتریان وقادار می‌تواند در رونق کسب و کار شما نقش به سزایی داشته باشد.

همچنین با سئو سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، نسبت انواع دیگر آگهی ها و روش‌های تبلیغاتی، بیش‌تر دیده می‌شوید و این امر می تواند به شدت در حوزه خدمات قالیشویی و پیشرفت شما در این حوزه مفید باشد.

جهت دریافت مشاوره، با ما تماس بگیرید.

همچنین مطالعه مقالات زیر را پیشنهاد می‌کنیم:

طراحی سایت قنادی

طراحی سایت ثبت آگهی و تبلیغات

طراحی سایت سفارش غذا

کلمات کلیدی: طراحی سایتطراحی سایت قالیشویی

39
21 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

 آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

10937
24 فروردین 1398
bit.ly چیست ؟
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

1141
27 آذر 1398
آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند.برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

886
04 دی 1397