طراحی سایت لوکس

طراحی سایت

..طراحی سایت لوکس..
طراحی سایت لوکس
طراحی سایت

طراحی سایت لوکس

به نظر شما رمز موفقیت یک طراحی سایت لوکس و عالی چه می‌باشد؟ قطعا تجربه کاربری و طراحی چشم گیر و جذاب یکی از مهم‌ترین عوامل تغییر یک وب سایت عادی به یک وب سایت لوکس است. هم‌چنین این نکته را در نظر داشته باشید،سایت هر شکلی که به نظر برسد، تداعی کننده برند شما در ذهن کاربر می‌باشد.

وب‌سایت‌های لوکس چه تفاوت‌هایی دارند؟

در یک وب سایت لوکس همه چیز باید عالی به نظر آید. مخاطب باید یا یک طراحی سایت حرفه‌ای و جذاب روبه رو شود. هم زمان وب سایت باید بتواند با یک تجربه کاربری آسان، در کوتاه‌ترین زمان پاسخ گوی اهداف و نیازهای کاربر باشد. حتما این نکته را نیز در نظر داشته باشید اگر سرعت بالا آمدن وب سایت شما بالا نباشد، کاربر به راحتی سایت را ترک کرده و هیچ گاه متوجه وجه تمایزهای سایت شما نخواهد شد.

در ادامه با ۷ نکته مهم در طراحی سایت لوکس آشنا شوید.

۱-علایق و نیازهای مشتری خود را می‌دانید؟

افرادی که از طراحی سایت لوکس استفاده می‌کنند، از ویژگی‌ها، علایق و نیازهای مشتریان خود آگاهی دارند و طبق دیدگاه آن‌ها اقدام به طراحی سایت می‌نمایند. در این صورت است که برند شما همواره در ذهن مشتری خواهد ماند.

۲-اهداف و ارزش‌های کسب و کار خود را در سایت نمایش می‌دهید؟

به یاد داشته باشید، داستان و اهداف کسب و کار شما باید در وب سایت شما نمایان باشد. ارزش‌های کسب و کار، خدمات و محصولات خود را در طراحی و تجربه کاربری سایت نمایش دهید. برای مثال اگر سایت فروش بلیط هواپیما دارید، کاربر پیچیدگی‌ها و فیلترهای زیادی را باید طی کند تا بتواند بلیط را خریداری نماید. در این راستا برای مشتریان طبق ارزش‌ها و اهداف کسب و کار خود می‌توانید خدمات چت آنلاین ارائه دهید، یا با یک تجربه کاربری آسان پیچیدگی فرآیندها را کاهش دهید تا درنهایت به نیازهای مشتری با رضایت کامل پاسخ داده شود.

۳-از چه الگوها و ترکیب رنگ‌هایی استفاده می‌کنید؟

با توجه به نوع، موضوع و اهداف کسب و کار شما از انواع مختلف الگوها و ترکیب‌های رنگ در طراحی سایت استفاده کرد. امروزه بسیار بر این نکته تاکید می‌شود نباید صفحه را شلوغ نمایش داد و مخاطب را سردرگم کرد. باید بتوانید پیام‌های خود را به نحوی نمایش دهید که چشم مخاطب جذب آن‌ها شده و در میان شلوغی الگو و ترکیب رنگ‌های سایت گم نشود.

۴-استفاده از قالب‌های لوکس چه اهمیتی دارند؟

قالب‌های حرفه ای که طراحی سایت شما را به یک طراحی سایت لوکس تبدیل می‌کنند، قالب‌هایی هستند که وجود هر بخش در آن‌ها بر اساس هدف خاصی صورت می‌گیرد. با توجه به نقشه سفر مشتری خود و اقداماتی که از دیدگاه مشتری در سایت صورت می‌گیرد تا به اهداف خود دست یابد، باید بخش‌های مختلف تعریف شوند.

۵-آیا سایت شما واکنش گرا است؟

با توجه به آن که امروزه بسیاری از کاربران از طریق دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت وارد سایت شما می‌شوند، این امر بسیار ضروری به شمار می‌آید تا سایت به درستی در صفحه نمایش موبایل نشان داده شده و واکنش گرا باشد. در غیر این صورت کاربر به راحتی سایت را ترک کرده و با کاهش بازدید، سئو سایت نزول پیدا خواهد کرد.

responsive

responsive

۶-تجربه کاربری سایت شما باید چگونه باشد؟

کاربر سایت اگر نتواند به اهداف و نیازهای خود در سایت شما دست یابد، به راحتی صفحه را ترک خواهد کرد. بنابراین حتما باید این نکته را در نظر داشته باشید مشتری با آسان‌ترین و کم‌ترین تعداد حرکات بتواند به هدف خود دست یابد. در این راستا حتما سایت‌های رقبا را مشاهده کرده و به بهبود نقطه ضعف های خود بپردازید. هم‌چنین در همه مراحل سفر مشتری طبق دیدگاه و ذهنیت او طراحی سایت را انجام دهید.

۷-امنیت سایت خود را تامین کرده‌اید؟

در یک سایت لوکس و پیشرفته حتما باید امنیت سایت را فراهم کنید. در غیر این صورت سایت با تجمع ویروس‌ها و حمله هکرها کاربر با سایتی کند و مکانی بلا استفاده مواجه خواهد شد. حتما باید سایت خود را به روز رسانی نمایید، از افزونه‌های مناسب استفاده نمایید و از به روزترین استانداردهای امنیتی در سایت خود استفاده نمایید.

security

security

طراحی سایت لوکس با فراکارانت

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با مجموعه فراکارانت که افتخار ۲۰ سال حضور و تجربه در حوزه طراحی سایت را دارید تماس بگیرید. هم‌چنین برای آشنایی بشتر نمونه کارها را نیز مشاهده نمایید.

پیشنهاد می‌شود مقالات زیر را مطالعه نمایید

۱- صفر تا صد طراحی سایت

۲-سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت پرسید


15
22 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

 آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

10761
24 فروردین 1398
bit.ly چیست ؟
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

1054
27 آذر 1398
آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند.برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

868
04 دی 1397