طراحی سایت مالی

طراحی سایت

..طراحی سایت مالی..
طراحی سایت مالی
طراحی سایت

طراحی سایت مالی

اگر به دنبال راه برای طراحی سایت مالی خود هستید، بهترین گزینه را انتخاب کرده اید. وب پن تست برای شما که به دنبال طراحی سایت برای مشتریان آینده نگر خود هستید، بهترین خدمات خود را ارائه میدهد. ما میدانیم که تمام متخصصان خدمات مالی مشابه هم نیستند، بنابراین هر یک از پروژه های طراحی وب سایت خدمات مالی ما، 100% بی نظیر هستند. وب پن تست بهترین وب سایت های مالی برای مشاوران و شرکت های خدمات مالی را تاکنون طراحی کرده است بنابراین طراحی سایت خدمات مالی خود را به وب پن تست بسپارید.

طراحی سایت مالی

وب سایت خدمات مالی چگونه وب سایتی است؟

یک وب سایت مالی باید بتواند تمام کارهایی که یک یا چند نفر به عنوان حسابدار انجام میدهند تا محاسبه و ثبت کرده تا بتواند یک وب سایت مالی ایده آل برای کاربران باشد.

وب سایت خدمات مالی چگونه وب سایتی است؟

از کاربردهای مهم وب سایت های مالی و حسابداری برای مشتریان :

 • محاسبه کردن تمام فعالیت های مربوط به حسابداری در سایت مالی و حسابداری
 • محاسبه کردن تمام فعالیت های مربوط بخش انبار و موارد ذخیره شده
 • محاسبه کردن تمام فعالیت های مربوط به قسمت فروش، ثبت دقیق و جزئیات کامل فروش
 • انجام دادن تمام محاسبات مربوط به فعالیت های پرسنلی از جمله انواع پرداخت های حقوق ها و پاداش ها
 • دارا بودن ویژگی رمزگذاری و محدود کردن دسترسی کاربران نسبت به نوع و جایگاه سازمانی
 • ایجاد و طراحی اسناد مالی و حسابداری مثل صورت حساب، حواله و ... .
 • گزارش گیری زمانی یا عملکرد قسمت های مختلف
 • ارسال و دریافت اطلاعات و بکاپ گیری از آنها
 • قابلیت گفتگو و ارسال پیام بین کاربران

از کاربردهای مهم وب سایت های مالی و حسابداری برای مشتریان :

ویژگی های بهترین طراحی سایت مالی

نمیدانید چرا سایر مشاوران مالی نسبت به شما بهتر عمل می کنند؟ به احتمال زیاد ارتباطی با وب سایت آنها و آنچه در آن است وجود دارد. بهترین طراحی وب سایت های مالی مطابق با معیارهای زیر هستند :

وب سایت شما باید امن باشد – نقض داده ها و اطلاعات هک شده امروزه بسیار سر زبان هاست و بازدیدکنندگان وب سایت شما این را میدانند. در حقیقت، 82% از کاربران، یک وب سایت محافظت نشده را مرور نمی کنند. در رابطه با این مسئله، بخش مالی بسیار حساس است، بنابراین شما به یک شرکت طراحی وب نیاز دارید که نحوه اجرای اقدامات امنیتی چند لایه را درک کند که شرکت طراحی سایت وب پن تست این امر را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. 

وب سایت شما باید سریع باشد - بازدید کنندگان وب سایت باید در کمتر از سه ثانیه اتفاقی را که در سایت شما رخ می دهد را ببینند. در غیر این صورت، 40٪ آنها وب سایت شما را ترک کرده و به وب سایت دیگری می روند. حتی تاخیر در یک ثانیه ای می تواند باعث کاهش 7 درصدی بازدیدکنندگان شود.

وب سایت شما به یک تجربه کاربری (UX) مطلوب نیاز دارد – پس از بارگیری صفحه، کاربران در مدت زمان 0.5 ثانیه نظر ایجاد می کنند. آنها انتظار دارند که بتواند به راحتی و به سرعت، به خصوص از طریق دستگاه تلفن همراه اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. 

وب سایت شما باید قابل مشاهده باشد – منظور از قابل مشاهده، قابل مشاهده بودن در موتورهای جستجو مانند گوگل است. بیش از 90% از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شوند، بنابراین وب سایت شما باید با بهترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بهینه سازی شود. شرکت طراحی سایت وب پن تست، بهترین روش بهینه سازی برای جستجو را برای وب سایت شما تضمین می کند. 

وب سایت شما باید Mobile friendly باشد – 57% از کل ترافیک آنلاین در یک ایالت را تلفن های هوشمند و تبلت ها تشکیل داده اند و مخاطبان مورد نظر شما انتظار دارند که وب سایت خدمات مالی شما در همه دستگاه ها قابل دسترسی باشد. 

ویژگی های بهترین طراحی سایت مالی

چرا متخصصان خدمات مالی وب پن تست را به عنوان شرکت طراحی وب خود انتخاب می کنند؟

متخصصان خدمات مالی باید با مشتری خود ارتباط برقرار کنند و روابط را بر اساس اعتماد تقویت کنند. به همین خاطر شما مدام مشغول سرویس دهی به مشتری خود هستید تا به طراحی وب سایت خود برسید! وب پن تست این موضوع را درک کرده و تضمین میدهد که بهترین سایت را برای خدمات مالی شما به مشتریان خود طراحی کند، بنابراین همه چیز را به ما بسپارید. 

بگذارید ما بار برنامه نویسی وب را از روی دوش شما برداریم. بر خلاف سایر شرکت های طراحی سایت خدمات مالی، ما دقیقا به شما نشان میدهیم که وب سایت شما قبل از پرداخت هزینه ای دقیقا به چه چیزی تبدیل خواهد شد. 

قبل از شروع طراحی، ما از مشتریان طراحی سایت خود سوالاتی میپرسیم :

 • مخاطبان شما چه کسانی هستند؟
 • آیا شما در نوع خاصی از خدمات تخصص دارید؟
 • وب سایت شما در برنامه کلی تجارت شما چه نقشی دارد؟
 • امیدوار هستید با وب سایت خود به چه نتایجی برسید؟

پس از شناسایی نیازهای خاص شما، سایت شما را مطابق دستورات و سلیقه شما طراحی می کنیم. وب سایت شما 100% سفارشی طراحی خواهد شد، به گونه ای که وب سایت دیگری مانند وب سایت خود در وب پیدا نمی کنید. 

چرا متخصصان خدمات مالی وب پن تست را به عنوان شرکت طراحی وب خود انتخاب می کنند؟

خدمات وب پن تست برای مشتریان طراحی سایت خدمات مالی

با انتخاب شرکت طراحی وب پن تست به عنوان طراح وب سایت خود، از طراحی گرفته تا محتوا، تیم ما همه این موارد را مدیریت خواهد کرد و خدمات زیر را ارائه میدهد تا یک وب سایت خاص و ایده آل داشته باشید :

 • هاستینگ و کد نویسی
 • طراحی گرافیکی
 • بررسی پیشرفت ها و تجزیه و تحلیل
 • بهینه سازی برای سئو
 • مدیریت محتوا
 • ایجاد محتوای جدید
 • ایجاد و پیگیری ماژول های راهنمای
 • سازگاری وب سایت در همه مرورگرها و دستگاه ها
 • ادغام با صفحات رسانه های اجتماعی
 • ایجاد XML و ارسال نقشه سایت
 • و ...

خدمات وب پن تست برای مشتریان طراحی سایت خدمات مالی

شما میتوانید برای دریافت پیشنهادات رایگان و خدمات طراحی سایت مالی خود با شرکت ما تماس گرفته و با مشاوران ما مشورت کنید. 

53
22 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
آموزش قرعه کشی در اینستاگرام
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

 آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

10761
24 فروردین 1398
bit.ly چیست ؟
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند.علت استفاده از...

1054
27 آذر 1398
آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند.برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

868
04 دی 1397