طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت

..طراحی سایت مجتمع مسکونی..
طراحی سایت

طراحی سایت مجتمع مسکونی

امروزه فناوری اطلاعات در همه عرصه‌ها حضور پیدا کرده و توانسته مدل بسیاری از کسب و کارها را تغییر دهد. اما فناوری اطلاعات در مجمتع مسکونی  چه نقشی می‌تواند داشته باشد؟ رشد روز افزون جمعیت نیاز به ساخت مجمتع‌های مسکونی را ایجاد کرده است. طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌تواند جهت اطلاع رسانی، هماهنگی امور و … بین اعضای مجتمع مسکونی استفاده گردد.

مزایای طراحی سایت مجمتع مسکونی چیست؟

با توجه به این که تعداد واحدها در مجتمع مسکونی زیاد بوده و ورودی‌ها و خروجی‌های متفاوتی دارد، استفاده از روش‌های سنتی مانند اطلاع رسانی بر روی برد ساختمان کارایی ندارد. بنابراین طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌تواند بسیار مفید واقع شود. استفاده از سایت مجتع مسکونی این امکان را فراهم می‌کند تا اعضای ساختمان بدون مراجعه حضوری  بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. هم‌چنین می‌توانند از اخبار و اطلاعیه‌های ساختمان هر روزه آگاه شوند.

building

امکانات طراحی سایت مجتمع مسکونی چیست؟

با توجه به این که استفاده از دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل روز به روز در حال افزایش است، طراحی سایت مجتمع مسکونی برای نسخه موبایل و به صورت واکنشگرا بسیار کاربردی می‌باشد.

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی امکان برقراری ارتباط اعضای ساختمان را فراهم می‌آورد. اهالی مجتمع می‌توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد، و یا اطلاع رسانی درباره ساختمان را به اشتراک گذاشته و با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

سایت مجتمع مسکونی  ابزار بسیار مناسبی جهت مدیریت مجتمع می‌باشد. مدیر ساختمان می‌تواند اطلاعات مربوط به قبوض و شارژ مجتمع را در سایت درج نماید. هم‌چنین می‌توان سیستمی را ایجاد نمود تا محاسبات مربوط به پرداختی هر واحد را تعیین کرد.

امکاناتی که در طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌توان ایجاد نمود، بسیار متنوع می‌باشد. با توجه به نیاز شما می‌توان امکانات متنوع دیگری را نیز به ان افزود. هم‌چنین طراحی اپلیکیشین نیز در این حوزه بسیار پرطرفدار می‌باشد.

مجموعه وب پن تست با ۲۰ سال سابقه حضور در حوزه طراحی سایت آماده خدمت رسانی به شما است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

140
01 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18902
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

4007
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3989
08 اردیبهشت 1399