طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت

..طراحی سایت مجتمع مسکونی..
طراحی سایت

طراحی سایت مجتمع مسکونی

امروزه فناوری اطلاعات در همه عرصه‌ها حضور پیدا کرده و توانسته مدل بسیاری از کسب و کارها را تغییر دهد. اما فناوری اطلاعات در مجمتع مسکونی  چه نقشی می‌تواند داشته باشد؟ رشد روز افزون جمعیت نیاز به ساخت مجمتع‌های مسکونی را ایجاد کرده است. طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌تواند جهت اطلاع رسانی، هماهنگی امور و … بین اعضای مجتمع مسکونی استفاده گردد.

مزایای طراحی سایت مجمتع مسکونی چیست؟

با توجه به این که تعداد واحدها در مجتمع مسکونی زیاد بوده و ورودی‌ها و خروجی‌های متفاوتی دارد، استفاده از روش‌های سنتی مانند اطلاع رسانی بر روی برد ساختمان کارایی ندارد. بنابراین طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌تواند بسیار مفید واقع شود. استفاده از سایت مجتع مسکونی این امکان را فراهم می‌کند تا اعضای ساختمان بدون مراجعه حضوری  بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. هم‌چنین می‌توانند از اخبار و اطلاعیه‌های ساختمان هر روزه آگاه شوند.

building

building

امکانات طراحی سایت مجتمع مسکونی چیست؟

با توجه به این که استفاده از دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل روز به روز در حال افزایش است، طراحی سایت مجتمع مسکونی برای نسخه موبایل و به صورت واکنشگرا بسیار کاربردی می‌باشد.

طراحی سایت مجتمع مسکونی امکان برقراری ارتباط اعضای ساختمان را فراهم می‌آورد. اهالی مجتمع می‌توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد، و یا اطلاع رسانی درباره ساختمان را به اشتراک گذاشته و با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

سایت مجتمع مسکونی  ابزار بسیار مناسبی جهت مدیریت مجتمع می‌باشد. مدیر ساختمان می‌تواند اطلاعات مربوط به قبوض و شارژ مجتمع را در سایت درج نماید. هم‌چنین می‌توان سیستمی را ایجاد نمود تا محاسبات مربوط به پرداختی هر واحد را تعیین کرد.

امکاناتی که در طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌توان ایجاد نمود، بسیار متنوع می‌باشد. با توجه به نیاز شما می‌توان امکانات متنوع دیگری را نیز به ان افزود. هم‌چنین طراحی اپلیکیشین نیز در این حوزه بسیار پرطرفدار می‌باشد.

مجموعه فراکارانت با ۲۰ سال سابقه حضور در حوزه طراحی سایت آماده خدمت رسانی به شما است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی سایت ساختمانی طراحی سایت مجتمع مسکونی

12
01 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

9659
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

801
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

739
08 اسفند 1397