طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت

..طراحی سایت ورزشی..
طراحی سایت

طراحی سایت ورزشی

چه وب سایت تیم ورزشی، چه وب سایت هوادار و چه وب سایت مجله ورزشی آنلاین، وب سایت شما باید کار بازدید کنندگان را برای آنچه انتظار دارند پیدا کنند آسان کنند و به طرفداران ورزش اجازه دهد از محتوا استفاده کرده و با آن درگیر شوند.

یک وب سایت ورزشی همچنین باید به بازدید کنندگان اجازه دهد تا اطلاعات مهمی از جمله آمار بازیکن، نتایج مسابقه، تکرار بازی و موارد دیگر را به راحتی پیدا کنند. به همین دلیل سازماندهی مناسب در مورد وب سایت های ورزشی مهم است.

با این حال، سازماندهی مناسب تنها چیزی نیست که اهمیت دارد. وب سایت ورزشی شما همچنین باید طراحی جذاب داشته باشد، بدون توجه به دستگاهی که بازدید کنندگان شما از آن استفاده می کنند، از نظر ظاهری آسان و مناسب به نظر برسند.

اگر قصد طراحی سایت ورزشی را دارید، ما بهترین وب سایت های ورزشی را که میتوانید از آنها برای جذب مخاطب استفاده کنید را برای شما طراحی خواهیم کرد. از کلوپ های ورزشی و ورزشکاران گرفته تا مجلات ورزشی، فروشگاه های تجهیزات و سایت های بدنسازی، طراحان وب پن تست بهترین وب سایت را برای شما طراحی خواهند کرد. 

طراحی سایت ورزشی

هدف از طراحی سایت ورزشی

وب سایت های ورزشی به خاطر بازدیدهای بسیار بالایی که دارند برای تبلیغات بسیار مناسب اند. به طوری که بسیاری از وب سایت ها و یا شرکت های مختلف، مبالغ بسیار بالایی به وب سایت های ورزشی می دهند تا شرکت و سایت آن ها را به صورت تبلیغاتی در وب سایت ورزشی قرار دهند.

طراحی وب سایت ورزشی برای کسانی که یک باشگاه یا مجموعه ورزشی دارند، گروه و یا تیمی دارند و به تولید محتوای ورزشی علاقه مند هستند بسیار مفید و مناسب می باشد. 

هدف از طراحی سایت ورزشی

انواع طراحی سایت ورزشی

برای هریک از وب سایت های زیر، مجموعه معیارهای خاصی وجود دارد که درک یک بیننده خاص را مشخص می کند. به هر حال انواع طراحی وب سایت ورزشی به صورت زیر هستند :

بسکتبال، کشتی، بیس بال ،یوگا ،پیلاتس، گلف، پاراگلایدر، اسنوبرد، اسکی، بیلیارد، شطرنج و ... .

انواع طراحی سایت ورزشی

خدمات وب پن تست برای طراحی سایت ورزشی

امکانات زیر خلاصه ای از خدمات طراحی سایت وب پن تست برای وب سایت ورزشی شماست. این خدمات شامل موارد زیر می باشند :

  • طراحی صفحه توضیحات مربوط به رشته ورزشی وب سایت، از تاریخچه گرفته تا آموزش آنلاین
  • طراحی صفحه مربوط به اخبار رشته ورزشی
  • طراحی صفحه آنلاین نتایج مسابقات و تمام اطلاعات مربوط به لیگ های داخلی و خارجی
  • طراحی صفحه گرفتن آپگهی برای افزایش درآمد
  • طراحی صفحه ارسال خبرنامه به اعضای کاربران وب سایت
  • طراحی صفحه معرفی فدراسیون ورزشی برای کاربران آنلاین
  • طراحی سایت به صورت ریسپانسیو
  • طراحی صفحه گالری تصاویر
  • طراحی صفحه تماس با ما
  • طراحی صفحه معرفی انواع رشته های ورزشی باشگاه

خدمات وب پن تست برای طراحی سایت ورزشی

نمونه کار طراحی سایت ورزشی ورزشی وب پن تست

طراحی سایت ورزشیتو

طراحی سایت خبری ورزشیتو

22
02 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

9673
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

802
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

740
08 اسفند 1397