طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت

..طراحی سایت پزشکی..
طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی

با یک وب سایت چشمگیر و جذاب که توسط طراحان و گرافیست ها حرفه ای و متخصصان مراقبت های پزشکی طراحی شده، در مقابل رقیبان خود ایستادگی کنید. چه پزشک باشید و چه مدیر بازاریابی، نباید عملکرد بازاریابی آنلاین خود را انجام دهید. طراحی وب سایت به این صورت کار ماست و ما سالهاست که اینکار را با موفقیت انجام میدهیم. در ادامه ما شما را با آنچه در وب سایت پزشکی باید مشاهده کنید، آشنا می کنیم. 

طراحی سایت پزشکی

ویژگی های یک وب سایت پزشکی

یکی از ویژگی های خوب وب سایت پزشکی این روزها، داشتن صفحه تماس با ما بوده تا افراد بتوانند به راحتی با استفاده از راه های ارتباطی مختلف با پزشکان در ارتباط باشند و حتی برای خود وقت نیز رزرو کنند. 

بازدیدکنندگان وب سایت شما میتوانند با استفاده از آدرس و گوگل مپی که در صفحه تماس با ما دارید، مطب شما را خیلی راحت پیدا کنند. همچنین بیماران میتوانند از سایت برای خود وقت معاینه گفته و یا هزینه ویزیت را به صورت اینترنتی پرداخت کنند. 

ویژگی های یک وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت سفارشی پزشکی

 • با سایت های مشابه رقابت کنید
 • طراحی ساده و قابل دسترسی تری داشته باشید
 • مدارک و مجوزهای خود را در وب سایت قرار دهید
 • برای تبدیل بازدیدکنندگان به بیماران تلاش کنید

طراحی سایت برای پزشکان تخصص ماست. ما پکیج های خدماتی کاملی را ارائه میدهیم که شامل محتوا، تصاویر، فیلم ها و طراح های سفارشی هستند و برای همه تخصص ها ارائه داده می شوند. ما از قالب های آماده برای طراحی سایت شما استفاده نمی کنیم، ما با کلیه تخصص های پزشکی کار می کنیم و محتواهای سفارشی شده را به شما ارائه میدهیم. ما میدانیم که پزشکان بسیار مشغول به کار هستند، بنابراین همه چیز را به ما بسپارید تا بهترین سایت را برای شما ارائه دهیم. 

طراحی وب سایت سفارشی پزشکی

امکانات موجود در وب سایت پزشکی

 • قرار دادن رزومه پزشک
 • قرار دادن ویژگی پرداخت آنلاین ویزیت بیمار
 • قابلیت مشاوره رایگان یا هزینه ای
 • قرار دادن امکان رزرواسیون و تعیین وقت ویزیت
 • منتشر کردن اخبارها و مقاله ها و تازه های پزشکی
 • قرار دادن لیستی از شرکت های بیمه طرف قرارداد
 • قرار دادن مکان دقیق مطب با گوگل مپ
 • قرار دادن پرونده های بیماران توسط پزشک
 • امکان ارسال ایمیل برای افراد و بیماران
 • ثبت کردن سوابق پزشکی بیمار و ثبت نام کردن او در وب سایت برای مشاهده سوابق

امکانات موجود در وب سایت پزشکی

پیشنهادات وب پن تست برای طراحی سایت پزشکی

 • قرار دادن فیلم های آموزش در وب سایت پزشکی
 • دستیابی راحت به فیلم ها
 • صرفه جویی در وقت کاربران
 • بیماران را برای درمان آماده کنید
 • بیماران را با گزینه های موجود آموزش دهید

پیشنهادات وب پن تست برای طراحی سایت پزشکی

قرار دادن برنامه های درمانی بیشتر که توسط بیماران پذیرفته شده می شوند

بیش از 1000 فیلم پزشکی به عنوان برنامه های درمانی وجود دارد که میتواند به وب سایت شما اضافه شود. این فیلم ها شامل تمام تخصص های پزشکی بوده، از پزشک اطفال و پزشکی خانواده گرفته تا نورولوژی و ارولوژی. تبدیل بازدیدکننده به بیمار را افزایش دهید و با اضافه کردن به این منبع ارزشمند وب سایت خود، در هزینه و وقت کاربران و حتی خود صرفه جویی کنید. 

قرار دادن برنامه های درمانی بیشتر که توسط بیماران پذیرفته شده می شوند

بیماران جدید را از طریق تمام دستگاهها جذب کنید

تمام بیماران انتظار دارند وب سایت شما با تلفن و تبلت هایشان سازگار باشند. برای کاربر خسته کننده است که مدام مجبور به چپ و راست کردن و یا بزرگنمایی وب سایت شود. سوالی که برای کاربران در مواجه با وب سایت پزشکی پیش می آید این است که "این پزشک چند ساله است؟ چه مدت تجربه دارد؟" سن و یا تجربه شما نباید با نگاه کردن به ظاهر سایت شما قضاوت شود. سعی کنید بیشتر در وب سایت به صورت آنلاین حضور داشته باشید تا مهارت های شما به عنوان یک پزشک عالی نشان داده شوند. 

بیماران جدید را از طریق تمام دستگاهها جذب کنید

قابل دسترس بودن وب سایت برای همه بیماران

هر وب سایت باید برای همه قابل دسترسی باشد، این ویژگی برای یک بو سایت پزشکی مهم تر است. به عنوان مثال وب سایت شما باید به گونه ای باشد که بیماران معلول و با اختلال بینایی بتوانند راحت تر محتوای سایت شما را ببینند و بخوانند. 

قابل دسترس بودن وب سایت برای همه بیماران

85
21 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18878
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3980
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3896
08 اردیبهشت 1399