طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت

..طراحی سایت پزشکی..
طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی

با یک وب سایت چشمگیر و جذاب که توسط طراحان و گرافیست ها حرفه ای و متخصصان مراقبت های پزشکی طراحی شده، در مقابل رقیبان خود ایستادگی کنید. چه پزشک باشید و چه مدیر بازاریابی، نباید عملکرد بازاریابی آنلاین خود را انجام دهید. طراحی وب سایت به این صورت کار ماست و ما سالهاست که اینکار را با موفقیت انجام میدهیم. در ادامه ما شما را با آنچه در وب سایت پزشکی باید مشاهده کنید، آشنا می کنیم. 

طراحی سایت پزشکی

ویژگی های یک وب سایت پزشکی

یکی از ویژگی های خوب وب سایت پزشکی این روزها، داشتن صفحه تماس با ما بوده تا افراد بتوانند به راحتی با استفاده از راه های ارتباطی مختلف با پزشکان در ارتباط باشند و حتی برای خود وقت نیز رزرو کنند. 

بازدیدکنندگان وب سایت شما میتوانند با استفاده از آدرس و گوگل مپی که در صفحه تماس با ما دارید، مطب شما را خیلی راحت پیدا کنند. همچنین بیماران میتوانند از سایت برای خود وقت معاینه گفته و یا هزینه ویزیت را به صورت اینترنتی پرداخت کنند. 

ویژگی های یک وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت سفارشی پزشکی

 • با سایت های مشابه رقابت کنید
 • طراحی ساده و قابل دسترسی تری داشته باشید
 • مدارک و مجوزهای خود را در وب سایت قرار دهید
 • برای تبدیل بازدیدکنندگان به بیماران تلاش کنید

طراحی سایت برای پزشکان تخصص ماست. ما پکیج های خدماتی کاملی را ارائه میدهیم که شامل محتوا، تصاویر، فیلم ها و طراح های سفارشی هستند و برای همه تخصص ها ارائه داده می شوند. ما از قالب های آماده برای طراحی سایت شما استفاده نمی کنیم، ما با کلیه تخصص های پزشکی کار می کنیم و محتواهای سفارشی شده را به شما ارائه میدهیم. ما میدانیم که پزشکان بسیار مشغول به کار هستند، بنابراین همه چیز را به ما بسپارید تا بهترین سایت را برای شما ارائه دهیم. 

طراحی وب سایت سفارشی پزشکی

امکانات موجود در وب سایت پزشکی

 • قرار دادن رزومه پزشک
 • قرار دادن ویژگی پرداخت آنلاین ویزیت بیمار
 • قابلیت مشاوره رایگان یا هزینه ای
 • قرار دادن امکان رزرواسیون و تعیین وقت ویزیت
 • منتشر کردن اخبارها و مقاله ها و تازه های پزشکی
 • قرار دادن لیستی از شرکت های بیمه طرف قرارداد
 • قرار دادن مکان دقیق مطب با گوگل مپ
 • قرار دادن پرونده های بیماران توسط پزشک
 • امکان ارسال ایمیل برای افراد و بیماران
 • ثبت کردن سوابق پزشکی بیمار و ثبت نام کردن او در وب سایت برای مشاهده سوابق

امکانات موجود در وب سایت پزشکی

پیشنهادات وب پن تست برای طراحی سایت پزشکی

 • قرار دادن فیلم های آموزش در وب سایت پزشکی
 • دستیابی راحت به فیلم ها
 • صرفه جویی در وقت کاربران
 • بیماران را برای درمان آماده کنید
 • بیماران را با گزینه های موجود آموزش دهید

پیشنهادات وب پن تست برای طراحی سایت پزشکی

قرار دادن برنامه های درمانی بیشتر که توسط بیماران پذیرفته شده می شوند

بیش از 1000 فیلم پزشکی به عنوان برنامه های درمانی وجود دارد که میتواند به وب سایت شما اضافه شود. این فیلم ها شامل تمام تخصص های پزشکی بوده، از پزشک اطفال و پزشکی خانواده گرفته تا نورولوژی و ارولوژی. تبدیل بازدیدکننده به بیمار را افزایش دهید و با اضافه کردن به این منبع ارزشمند وب سایت خود، در هزینه و وقت کاربران و حتی خود صرفه جویی کنید. 

قرار دادن برنامه های درمانی بیشتر که توسط بیماران پذیرفته شده می شوند

بیماران جدید را از طریق تمام دستگاهها جذب کنید

تمام بیماران انتظار دارند وب سایت شما با تلفن و تبلت هایشان سازگار باشند. برای کاربر خسته کننده است که مدام مجبور به چپ و راست کردن و یا بزرگنمایی وب سایت شود. سوالی که برای کاربران در مواجه با وب سایت پزشکی پیش می آید این است که "این پزشک چند ساله است؟ چه مدت تجربه دارد؟" سن و یا تجربه شما نباید با نگاه کردن به ظاهر سایت شما قضاوت شود. سعی کنید بیشتر در وب سایت به صورت آنلاین حضور داشته باشید تا مهارت های شما به عنوان یک پزشک عالی نشان داده شوند. 

بیماران جدید را از طریق تمام دستگاهها جذب کنید

قابل دسترس بودن وب سایت برای همه بیماران

هر وب سایت باید برای همه قابل دسترسی باشد، این ویژگی برای یک بو سایت پزشکی مهم تر است. به عنوان مثال وب سایت شما باید به گونه ای باشد که بیماران معلول و با اختلال بینایی بتوانند راحت تر محتوای سایت شما را ببینند و بخوانند. 

قابل دسترس بودن وب سایت برای همه بیماران

16
21 دی 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

9611
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

799
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

738
08 اسفند 1397