طراحی سایت چاپخانه

طراحی سایت

..طراحی سایت چاپخانه..
طراحی سایت

طراحی سایت چاپخانه

طراحی سایت چاپخانه چه اهمیتی دارد؟

با توجه به آن که افراد امروزه قبل از اقدام به هر فعایتی درباره آن جست و جو می‌کنند، شما با حجم زیادی از مشتریان بالقوه در فضای مجای رو به رو هستید. بنابراین  به عنوان یک صاحب کسب و کار در حوزه چاپ، با طراحی سایت چاپخانه فرصت معرفی خدمات خود را به حجم قابل توجهی از کاربران و تبدیل ان‌ها به مشتریان واقعی خود خود دارید. اما در این راستا باید ویژگی‌های لازم یک طراحی سایت را به صورت اصولی رعایت کرده تا بتوانید کاربران را جذب سایت خود نمایید.

printing

طراحی سایت چاپخانه چه مزایایی دارد؟

در صنعت چاپ، ممکن است مشکلات زیادی پیش روی شما باشد. مزیت طراحی سایت در حل این مشکلات تسریع در انجام کار و در ارتباط با مشتری می‌باشد. از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشکلات در ثبت دقیق سفارش‌ها

مشکلات در تعیین دقیق قیمت و وزن سفارش‌ها

تعیین قیمت‌های مختلف برای گروه‌های مختلف مشتریان

عدم یکپارچگی در دریافت فایل‌ها واطلاعات از مشتریان

عدم آگاهی مشتریان از وضعیت مرحله به مرحله سفارش

و….

طراحی سایت چاپخانه چه امکاناتی دارد؟

معرفی کامل خدمات و تعرفه‌ها به مشتریان

در طراحی وب سایت چاپخانه شما امکان معرفی کامل خدمات خود را به مشتریان دارید. می‌توانید  به منظور سهولت در دسترسی مشتریان خدمات را در دسته بندی‌های مختلف قرار دهید.

سفارش گیری آنلاین و ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی

در این بخش می‌توان به صورت دقیق برای مشتری تمام جزیات سفارش را قرار دارد تا اندازه، جنس، نوع برش و هر نوع امکانات مورد نظر در چاپ را به صورتی اختصاصی برای خود سفارش دهند. هم‌چنین مشتری می‌تواند درباره نحوه ارسال کالا، هماهنگی زمان ارسال کالا، نوع پرداخت نیز حق انتخاب داشته باشد.

ایجاد سیستم قیمت و وزن سفارش

با توجه به آن که نوع سفارش هر مشتری از جنس، تعداد، هزینه‌های چاپ و … ممکن است متفاوت باشد، می‌توان با چند کلیک ساده سیستمی را ایجاد کرد تا مشتری بتواند در حالت‌های مختلف قیمت سفارش مورد نظر خود را تعیین نماید. این سیستم محاسبات شما را دقیق‌تر نموده و کار سریع‌تر انجام می‌گردد.

در سیستم فروشگاه آنلاین خود می‌توانید با توجه به نیازهای کسب و کار خود امکانات بسیار متنوعی را درج کنید. از جمله آن که ممکن است برای گروه‌های مختلف مشتریان قیمت‌های مختلفی در نظر گرفته شده باشد. می‌توانید به هر گروه قیمت خود را نشان دهید و یا برای گروه‌های خاص مشتریان خود تخفیف ایجاد کنید.

امکانات امور مالی

در سیستم فروشگاه آنلاین خود می‌توانید تمام دریافتی‌ها، میزان فروش و سود خود را مشاهده نموده و انواع گزارشات مالی را ثبت کنید. هم‌چنین می‌توانید کوپن‌های تخفیف برای مشتریان خود در یک بازه زمانی مشخص را تعیین کنید. می‌توان برای مشتریان نیز امکان صدور فاکتور را نیز ایجاد کرد.

مشتریان پس از سفارش می‌توانند لحظه به لحظه وضعیت سفارش از ابتدای ثبت تا زمان تحویل را در سایت مشاهده نمایند.

 

print

نکات فنی در طراحی سایت چاپخانه

در طراحی سایت باید با طراحی گرافیک جذاب، اعمال ساده ترین و کوتاه ترین روش‌ها جهت دست یافتن کاربر به نیازهایش، با استفاده از به کارگیری اصول رابط کاربری و تجربه کاربری اقدام نمود. هم‌چنین شما باید همواره از رقبای خود پیشی بگیرید. در این راستا رعایت اصول سئو و بهینه سازی به منظور قرار گرفتن در رتیه برتر گوگل بسیار حائز اهمیت است. در این زمینه باید از تجربیات متخصصین استفاده نمایید.

طراحی سایت چاپخانه با وب پن تست

مجموعه وب پن تست آماده به اشتراک گذاری دو دهه تجربه در حوزه طراحی سایت را با شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. هم‌چنین جهت آشنایی بیشتر نمونه کارها و تعرفه‌های طراحی سایت را مشاهده نمایید.


116
20 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18779
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

3902
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3676
08 اردیبهشت 1399