طراحی سایت گل فروشی و گلخانه

طراحی سایت

..طراحی سایت گل فروشی و گلخانه..
طراحی سایت

طراحی سایت گل فروشی و گلخانه

طراحی سایت گل فروشی و گلخانه چه مزایایی دارد؟

گل‌ها و گیاهان همواره به عنوان نماد زیبایی در نظر گرفته می‌شوند و در زینت بخشیدن به محیط اطراف ما نقش بسیار مهمی  ایفا می‌کنند. انسان‌ها همیشه در طول تاریخ از گل‌ها و گیاهان را جهت ابزار محبت به اطرافیان خود استفاده کرده و در مناسبت‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند.

شما به عنوان یک صاحب گل فروشی و یا گلخانه به دنبال افزایش میزان فروش و گسترش درآمد هستید. امروزه طراحی سایت گل فروشی و گلخانه از جمله مسیرهای پر رونقی است که در این حوزه شکل گرفته است. زیرا شما با صرف هزینه‌ای معقول، محدودیت در تعداد مشتریان خود را حذف کرده و از این طریق میزان فروش خود را افزایش می‌دهید.

flower1

امکانات طراحی سایت گل فروشی و گلخانه چیست؟

در طراحی سایت گل فروشی و گلخانه که به مشتریان خود زیبایی هدیه می‌دهد، طراحی یک سایت زیبا و جذاب بسیار اهمیت دارد. در این بخش استفاده از طراحی گرافیک زیبا و خلاقانه، رنگ‌های جذاب و اصول رابط کاربری، بسیار اهمیت دارند.

گل‌ها و گیاهان باید در دسته بندی‌های مشخص قرار گیرند تا کاربر بتواند به راحتی گل و گیاه مورد نظر خود را بیابد.

تصاویر با کیفیت در سایت گل فروشی و گلخانه بسیار مهم هستند. میتوانید گالری تصاویری از مجموعه گل‌های خود را در سایت  قرار دهید. هم‌چنین می‌توانید بخشی را جهت پکیج‌های سفارشی و مناسبتی خود قرار دهید.

در طراحی وب سایت گل فروشی می‌توانید یک بخش جهت نمونه کارها ایجاد کنید. برای مثال تصاویر تزئینات ماشین عروس را در آن قرار دهید.

ایجاد بخش مقالات درباره انواع گل‌ها و گیاهان، فواید، عملکرد و نحوه عملکرد آن‌ها در جذب مخاطب و افزایش ترافیک سایت بسیار مفید است.

برای فروش محصولات خود از درگاه پرداخت آنلاین استفاده کرده و از مشتریان خود سفارش بگیرید.

بخشی جهت ارتباط با مشتریان، پشتیبانی و پاسخ به پرسش‌های احتمالی آن‌ها در نظر بگیرید.

 

flower 2

طراحی سایت گل فروشی و گلخانه با وب پن تست

وب پن تست با دو دهه حضور در حوزه طراحی سایت همراه شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر امکاناتی که می‌توانید در سایت خود قرار دهید با ما تماس بگیرید. برای آشنایی بیشتر نمونه کارها و تعرفه طراحی سایت را مشاهده نمایید.82
06 بهمن 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

18903
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

4008
27 آذر 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

3991
08 اردیبهشت 1399