طراحی صرافی نوبیتکس در دیجیاتو

طراحی سایت

..طراحی صرافی نوبیتکس در دیجیاتو..
طراحی سایت

طراحی صرافی نوبیتکس در دیجیاتو

طراحی صرافی نوبیتکس در دیجیاتوطراحی صرافی نوبیتکس در دیجیاتو

با توجه به تغییرات تکنولوژی، بسیاری از کسب و کارها تغییر کرده اند. یکی از تغییرات ایجاد شده در دنیای ارز ها می باشد. ارز های دیجیتال جایگزین ارزهای سنتی شده اند. به بیان دیگر ارزهای دیجیتال مجازی هستند و در فضای وب قابل استفاده هستند؛ در صورتی که ارز های سنتی همچون دلار یا یورو فیزیکی هستند و در بازارهای حقیقی و بصورت حضوری استفاده می شوند.

ورود ارزهای دیجیتال به دنیای وب و عصر جدید، تاکیدی بر لزوم طراحی سایت صرافی در فضای مجازی می باشد. زیرا باید یک مکانی برای معادلات خرید و فروش در دنیای وب طراحی شود. صرافی های ارز دیجیتال در چند نوع صرافی متمرکز و غیر متمرکز وجود داشته و قابلیت طراحی دارند.

در اینجا که چکیده ای از مقاله طراحی صرافی نوبیتکس در دیجیاتو می باشد؛ صرافی نوبیتکس معرفی شده است. صرافی نوبیتکس نوعی صرافی غیرمتمرکز است که طرفداران بسیاری دارد.

نگاهی به ویژگی های صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس نوعی صرافی آنلاین می باشد. در این مقاله قرار است با ویژگی های صرافی نوبیتکس از جمله امکانات و شرایط آن آشنا شوید. یکی از اقدامات در صرافی نوبیتکس پیش از اقدام به انجام معاملات گذراندن مراحل احراز هویت جهت عضویت در صرافی می باشد.

نوبیتکس توسط تعدادی جوان تاسیس شده و در ادامه گسترش پیدا کرده است. در صرافی نوبیتکس ارزهای متنوع و پرطرفداری برای انجام معادلات وجود دارد. بدلیل حرفه ای بودن صرافی نوبیتکس، درخواست های بسیاری جهت طراحی صرافی مشابه نوبیتکس وجود دارد. شرکت طراحی سایت فراکارانت با دارا بودن بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه انواع طراحی سایت، توانایی طراحی سایت صرافی اختصاصی و منحصر بفرد  بخصوص مشابه نوبیتکس و والکس دارد.

از جمله ویژگی های صرافی نوبیتکس:

انواع خریداران ریالی و تتر در نوبیتکس

ایجاد  امنیت خاطر معامله گران برای سرمایه گذاری سپرده های خود

ایجاد اعتماد برای خرید و فروش ارز های کاربران سایت

انواع خریداران ریالی و تتر در نوبیتکس:

صرافی والکس همچون صرافی نوبیتکس یک نوع صرافی غیرمتمرکز می باشد که خرید و فروش ارز در آن بصورت ریالی و دلاری می باشد؛ ولی صرافی نوبیتکس یک گام از صرافی والکس جلوتر است و امکان خرید و فروش ارز بصورت ریالی و تتری دارد. همانطور که میدانید تتر نوعی ارز دیجیتال است که نوسانات کمتری نسبت به سایر ارزها دارد و خرید و فروش آن به کاربران توصیه می شود.

داشتن ویژگی خرید و فروش ریالی و تتری از تغییرات قیمت دلار و ریال و آسیب به ارز خریداری شده یا فروخته شده جلوگیری می کند.

صرافی نوبیتکس ویژگی ها و امکانات متنوع بیشتری دارد؛ جهت مطالعه وارد مقاله اصلی تحلیل ویژگی های نوبیتکس شوید.

شرکت فراکارانت یک تیم طراحی سایت جوان و حرفه ای دارد؛ که توانایی انواع طراحی سایت از جمله طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی دارند.

شیامی زاده 14ام شهریور, 1401


67
2022-09-05 14:51:16
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24257
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10574
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

10027
27 آذر 1398