فروشگاه آنلاین

طراحی سایت

..فروشگاه آنلاین..
طراحی سایت

فروشگاه آنلاین

خدمات امنیتی فروشگاه

در دنیای فیزیکی امنیت فروشگاه حائز اهمیت ویژه ای است و هزینه قابل توجهی برای آن میشود. در دنیای مجازی امنیت یک سیستم فروشگاهی ابعاد دیگری دارد و عدم توجه به آن در مرحله طراحی گاهی غیر قابل جبران است.

پلان فروشگاه آنلاین

 

طراحی سایت وساخت فروشگاه آنلاین و بهبود فروشگاه موجود:

طراحی فروشگاه از مهمترین ارکان موفقیت آتی آن است. بکارگیری جدیدترین متدهای طراحی فروشگاه و بکارگیری روشهای موفق که قبلاً آزموده شده، راه موفقیت را کوتاه میکند.

خدمات امنیتی فروشگاه

در دنیای فیزیکی امنیت فروشگاه حائز اهمیت ویژه ای است و هزینه قابل توجهی برای آن میشود. در دنیای مجازی امنیت یک سیستم فروشگاهی ابعاد دیگری دارد و عدم توجه به آن در مرحله طراحی گاهی غیر قابل جبران است.

میزبانی وب فروشگاه و بانکهای اطلاعاتی

میزبانی وب تخصصی وب سایتهای فروشگاهی زیر ساختی است که به اتکا آن گستره مشتریان و کارکنان فروشگاه میتوانند به اصل کار بپردازند.

مشاوره در طراحی سایت با نظام فروش و توزیع آنلاین

فروش هر کالا و خدمت تخصصی ویژه است و فروش آنلاین آن نیز مستلزم رعایت تجارت و مشاوره دقیق در ایجاد نظام صحیح فروش است. یک فروشگاه درهم و بر هم، هرگز رنگ موفقیت را به خود نمیبیند.

ایجاد ارتباط دوسویه با سیستم مالی و حسابداری و انبار موجود

یکپارچگی و استاندارد سازی رمز موفقیت آتی است و نبود آن موجب ساعتها کار مازاد برای کنترل و بازبینی اسناد و حساب ها خواهد بود.

طراحی و ایجاد بخشهای CRM و Tracking

از مهمترین ابزارهای حفظ مشتریان فروشگاه، وجود ابزارهای ایجاد رضایتمندی از جمله CRM و Tracking است که با توجه به نوع کسب و کار فرآیندها و مسیرهای متفاوتی را میطلبد.

طراحی و ایجاد شرایط فروش چند تامین کننده

بسیاری از فروشگاههای موفق دنیا، خود تامین کننده کالا نبوده و با ایجاد روابط و ساز و کار صحیح، امکان دسترسی تامین کنندگان اصلی و ایجاد ارزش افزوده فروش را ابزار موفقیت خود میکنند.

ایجاد شرایط دریافت مجوزها و نماد های لازم

طی مراحل لازم برای مجوزهای فعالیت یکی از بخش های یک کسب و کار بوده و در این مسیر نیاز به مشاور برای تسریع فرآیند ضروری است.

عکاسی صنعتی از محصولات

نمایش صحیح و دلچسب محصولات از مهمترین ابزارهای تاثیرگذاری بر مشتری از راه دور است.

خدمات Emarketing شامل:

  • تبلیغات بنر در وب سایت های پر بازدید مرتبط
  • خدمات ارسال Email ویژه مخاطبین هدفمند
  • خدمات بهینه سازی وب سایت ویژه موتورهای جستجو SEO
  • خدمات ویژه حضور موثر در شبکه های اجتماعی

96
12 آذر 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

16243
24 فروردین 1398
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

2798
27 آذر 1398
طراحی سایت

دلایل موفقیت دیجی کالا

یکی از موفق ترین استارت اپ های ایران در دهه ی اخیر سایت دیجی کالا بوده است . به طوری که به جرئت می توان گفت این سایت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی خاورمیانه است . اقایان محمدی در سال 1384 تصمیم راه اندازی این وب سایت گرفتند و در سال 85 این برند با نام فعلی ” دیجی کالا ” پایه گذاری گردید . مدیران این پروژه با این هدف او...

2553
22 اردیبهشت 1398